Football Stats
Herb Fortaleza FC
Flaga KolumbiaFortaleza FC
15. miejsce w tabeli Primera A

2026/27 Fortaleza FC — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze14
W6
R4
P4
Gz18
Gs14
RB+4
Śr. pkt1.57
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze12
W0
R6
P6
Gz10
Gs21
RB-11
Śr. pkt0.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze26
W6
R10
P10
Gz28
Gs35
RB-7
Śr. pkt1.08
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Fortaleza FC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Fortaleza FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Fortaleza FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Fortaleza FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Fortaleza FC — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Fortaleza FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Fortaleza FC — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Fortaleza FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Fortaleza FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Fortaleza FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Fortaleza FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Fortaleza FC — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Fortaleza FC — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
02.09Herb Fortaleza FCFortaleza FC12Once Caldas
26.08Chico00Herb Fortaleza FCFortaleza FC
23.08Herb Fortaleza FCFortaleza FC12Atletico Nacional
08.08Herb Fortaleza FCFortaleza FC20Cucuta
04.08Llaneros31Herb Fortaleza FCFortaleza FC
01.08Herb Fortaleza FCFortaleza FC00Deportivo Pereira
26.07Alianza Valledupar11Herb Fortaleza FCFortaleza FC
03.05Herb Fortaleza FCFortaleza FC21Bucaramanga
26.04Independiente Medellin10Herb Fortaleza FCFortaleza FC
23.04Herb Fortaleza FCFortaleza FC12America de Cali

Fortaleza FC — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 133% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
1.10
1.30
2.40
Strzelone
0.70
0.60
1.30
Stracone
0.40
0.70
1.10
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
30%
50%
40%
Posiadanie piłki
55%
Śr. strzały/mecz
11.80
Śr. faule/mecz
11.20
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
20%
15%
Śr. goli/mecz
1.30
1.60
2.90
Strzelone
0.40
0.50
0.90
Stracone
0.90
1.10
2.00
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
60%
50%
55%
Posiadanie piłki
48%
Śr. strzały/mecz
8.30
Śr. faule/mecz
12.40

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 36% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
11.35
12.93
9.50
Strzały celne / mecz
3.69
4.64
2.58
Strzały niecelne / mecz
4.92
5.71
4.00
Skuteczność strzałów
9.5%
9.9%
8.8%
Strzały na gola
10.54
10.06
11.40
Strzały celne na gola
3.43
3.61
3.10
Strzały Over 10.5
38% (10/26)
57% (8/14)
17% (2/12)
Strzały Over 11.5
35% (9/26)
50% (7/14)
17% (2/12)
Strzały Over 12.5
35% (9/26)
50% (7/14)
17% (2/12)
Strzały Over 13.5
23% (6/26)
36% (5/14)
8% (1/12)
Strzały Over 14.5
23% (6/26)
36% (5/14)
8% (1/12)
Strzały celne Over 3.5
38% (10/26)
50% (7/14)
25% (3/12)
Strzały celne Over 4.5
35% (9/26)
43% (6/14)
25% (3/12)
Strzały celne Over 5.5
23% (6/26)
43% (6/14)
0% (0/12)
Strzały celne Over 6.5
15% (4/26)
29% (4/14)
0% (0/12)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
4.13
3.45
4.75
Match Offsides Over 0.5 %
100% (23/23)
100% (11/11)
100% (12/12)
Match Offsides Over 1.5 %
83% (19/23)
73% (8/11)
92% (11/12)
Match Offsides Over 2.5 %
65% (15/23)
55% (6/11)
75% (9/12)
Match Offsides Over 3.5 %
52% (12/23)
36% (4/11)
67% (8/12)
Team Offsides AVG
2.04
2.09
2.00
Team Offsides Over 0.5 %
70% (16/23)
73% (8/11)
67% (8/12)
Team Offsides Over 1.5 %
52% (12/23)
45% (5/11)
58% (7/12)
Team Offsides Over 2.5 %
43% (10/23)
45% (5/11)
42% (5/12)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.

OgółemDomWyjazd
xG (For)
0.84
0.85
0.84
xGA (Against)
1.20
1.09
1.32
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 1.5
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Under 2.5
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Under 3.5
80% (16/20)
100% (10/10)
60% (6/10)
Under 4.5
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 25% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
7.65 (20/20)
6.80 (10/10)
8.50 (10/10)
Over 6.5 Corners
55% (11/20)
40% (4/10)
70% (7/10)
Over 7.5 Corners
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 8.5 Corners
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 9.5 Corners
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
Over 10.5 Corners
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 11.5 Corners
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Over 12.5 Corners
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Over 13.5 Corners
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Over 14.5 Corners
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
3.80
4.40
3.20
More Corners Than Opponent
40% (8/20)
60% (6/10)
20% (2/10)
Over 2.5 Corners Earned
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 3.5 Corners Earned
55% (11/20)
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 4.5 Corners Earned
40% (8/20)
60% (6/10)
20% (2/10)
Over 5.5 Corners Earned
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
Over 6.5 Corners Earned
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Corners Earned
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 8.5 Corners Earned
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Corners Earned
76
44
32

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 8% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
5.40 (20/20)
5.20 (10/10)
5.60 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 3.5 Cards
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 4.5 Cards
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 5.5 Cards
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
Over 6.5 Cards
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Total Cards
108
52
56
Highest in a Match
12
8
12
Lowest in a Match
3
3
3

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Fortaleza FC

Wynik meczu

1-1
6 (23%)
1-2
5 (19%)
0-0
3 (12%)
2-1
3 (12%)
2-0
2 (8%)

Wynik do przerwy

0-0
7 (27%)
0-1
7 (27%)
1-0
5 (19%)
1-1
5 (19%)
1-2
2 (8%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Fortaleza FC

Liczba goli w meczu

2
9 (35%)
3
8 (31%)
0
3 (12%)
4
2 (8%)
1
2 (8%)

Liczba goli do przerwy

1
12 (46%)
0
7 (27%)
2
5 (19%)
3
2 (8%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Primera A.

Primera A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Atletico Nacional191315402.11
2Junior191126351.84
3Deportivo Pasto191045341.79
4America de Cali191036331.74
5Once Caldas19892331.74
6Deportes Tolima19874311.63
7Santa Fe19784291.53
9Deportivo Cali19766271.42
10Millonarios19757261.37
12Águilas Doradas19757261.37
13Bucaramanga19586231.21
14Llaneros194105221.16
15Fortaleza FC19577221.16
16Jaguares195311180.95
17Alianza Valledupar19388170.89
18Chico195212170.89
19Cucuta19379160.84
20Deportivo Pereira191711100.53