Football Stats
Herb PRO Vercelli
PRO VercelliŚr. pkt/mecz 1.10
Włochy / Serie C - Girone A23 sierpnia 2026 18:00
Herb Desenzano Calvina
Desenzano CalvinaŚr. pkt/mecz 2.10

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy PRO Vercelli

Streaki - PRO Vercelli

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • PRO Vercelli — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • PRO Vercelli — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • PRO Vercelli — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • PRO Vercelli — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • PRO Vercelli — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • PRO Vercelli — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • PRO Vercelli — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • PRO Vercelli — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • PRO Vercelli — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • PRO Vercelli — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • PRO Vercelli — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • PRO Vercelli — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • PRO Vercelli — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • PRO Vercelli — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • PRO Vercelli — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • PRO Vercelli — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • PRO Vercelli — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - Desenzano Calvina

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Desenzano Calvina — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Desenzano Calvina — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Desenzano Calvina — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Desenzano Calvina — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Desenzano Calvina — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - PRO Vercelli

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 PRO Vercelli — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — powyżej 2.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — poniżej 4.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — poniżej 4.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Serie - Desenzano Calvina

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.08Herb PRO VercelliPRO Vercelli11Herb Desenzano CalvinaDesenzano Calvina

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Desenzano Calvina jest o 100% lepsza niż PRO Vercelli pod względem odsetku wygranych meczów.

PRO VercelliDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
2.10
2.90
2.50
Strzelone
0.60
1.30
0.95
Stracone
1.50
1.60
1.55
BTTS %
30%
70%
50%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
40%
20%
30%
Desenzano CalvinaDomWyjazdOgółem
Win %
60%
60%
60%
Śr. goli/mecz
1.80
1.80
1.80
Strzelone
1.30
1.40
1.35
Stracone
0.50
0.40
0.45
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
50%
60%
55%
Nie strzelił %
20%
30%
25%

Ostatnie 10 meczów

Desenzano Calvina jest o +133% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.60 gola/mecz
PRO Vercelli u siebie
1.40 gola/mecz
Desenzano Calvina na wyjeździe

Progi bramkowe

PRO VercelliDesenzano Calvina
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 2.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 3.5
20% (2/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
55% (11/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemPRO VercelliDesenzano Calvina
Match Cards AVG
3.50 (20/20)
3.50 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Cards
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Cards
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
70
70
Highest in a Match
7
7
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPRO VercelliDesenzano Calvina
Under 0.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 1.5
38% (15/40)
25% (5/20)
50% (10/20)
Under 2.5
60% (24/40)
50% (10/20)
70% (14/20)
Under 3.5
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Under 4.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Serie C - Girone A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Union Brescia220063.00
2Cittadella220063.00
3Alcione211042.00
4Ospitaletto211042.00
5Juventus U23211042.00
6Albinoleffe211042.00
7Trento211042.00
10Treviso210131.50
11Lumezzane210131.50
13Folgore Caratese201110.50
14Novara201110.50
15PRO Vercelli201110.50
16Lecco201110.50
17Athletic Carpi201110.50
18Giana Erminio200200.00
19Renate200200.00
20Pergolettese200200.00