Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Atalanta II
Streaki - Atalanta II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Atalanta II — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Atalanta II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Atalanta II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Atalanta II — przegrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Atalanta II — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Streaki - Guidonia Montecelio 1937
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Guidonia Montecelio 1937 — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Guidonia Montecelio 1937 — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Guidonia Montecelio 1937 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Guidonia Montecelio 1937 — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
Serie - Atalanta II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Atalanta II — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Atalanta II — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Atalanta II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Guidonia Montecelio 1937
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Guidonia Montecelio 1937 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Atalanta II jest o 67% lepsza niż Guidonia Montecelio 1937 pod względem odsetku wygranych meczów.
| Atalanta II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 30% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.30 | 2.55 |
Strzelone | 1.30 | 1.10 | 1.20 |
Stracone | 1.50 | 1.20 | 1.35 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 30% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
| Guidonia Montecelio 1937 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 20% | 15% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 2.40 | 2.20 |
Strzelone | 0.90 | 1.10 | 1.00 |
Stracone | 1.10 | 1.30 | 1.20 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 50% | 30% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 21.08.2026Lvs Vado0-2
- 26.04.2026Dvs Catania1-1
- 19.04.2026Dvs Sorrento1-1
- 12.04.2026Wvs SS Monopoli2-0
- 08.04.2026Dvs Cavese1-1
- 04.04.2026Dvs Siracusa3-3
- 21.03.2026Lvs Casertana0-2
- 14.03.2026Lvs Giugliano1-3
- 09.03.2026Wvs Audace Cerignola3-2
- 05.03.2026Dvs AZ Picerno1-1
- 22.08.2026Wvs Gubbio3-0
- 26.04.2026Lvs Athletic Carpi2-3
- 18.04.2026Lvs Ascoli0-1
- 12.04.2026Lvs Juventus U230-1
- 04.04.2026Dvs Ternana1-1
- 29.03.2026Dvs Campobasso FC2-2
- 21.03.2026Dvs Vis Pesaro0-0
- 14.03.2026Wvs Pontedera1-0
- 08.03.2026Lvs Sambenedettese0-1
- 04.03.2026Lvs Torres1-2
Progi bramkowe
| Atalanta II | Guidonia Montecelio 1937 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 30% (6/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
| Atalanta II | Guidonia Montecelio 1937 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 30% (6/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
| Atalanta II | Guidonia Montecelio 1937 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 30% (6/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Atalanta II | Guidonia Montecelio 1937 | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 33% (13/40) | 25% (5/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 65% (26/40) | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |

