Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Salernitana
Streaki - Salernitana
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Salernitana — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Salernitana — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Salernitana — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Salernitana — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Salernitana — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Salernitana — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Salernitana — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- Salernitana — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Salernitana — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Salernitana — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Salernitana — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
- Salernitana — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
- Salernitana — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Salernitana — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Salernitana — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Sorrento
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sorrento — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Sorrento — przegrywa na wyjeździe (9/10, 90%)
- Sorrento — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Sorrento — nie strzela gola na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sorrento — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sorrento — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sorrento — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
Serie - Salernitana
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Salernitana — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Salernitana — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Salernitana — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Salernitana — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Salernitana — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Salernitana — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Salernitana — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Salernitana — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Salernitana — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Salernitana — poniżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Salernitana — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Salernitana — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Salernitana — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Serie - Sorrento
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Salernitana jest o 100% lepsza niż Sorrento pod względem odsetku wygranych meczów.
| Salernitana | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 2.60 | 2.25 |
Strzelone | 1.20 | 1.30 | 1.25 |
Stracone | 0.70 | 1.30 | 1.00 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 40% | 20% | 30% |
| Sorrento | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 0% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.50 | 2.45 |
Strzelone | 1.40 | 0.40 | 0.90 |
Stracone | 1.00 | 2.10 | 1.55 |
BTTS % | 50% | 20% | 35% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 80% | 50% |
Ostatnie 10 meczów
- 26.04.2026Wvs Foggia3-1
- 19.04.2026Wvs AZ Picerno2-1
- 12.04.2026Wvs Trapani 19052-1
- 06.04.2026Lvs Benevento0-1
- 28.03.2026Lvs Potenza2-5
- 23.03.2026Wvs Team Altamura2-1
- 15.03.2026Wvs Crotone1-0
- 08.03.2026Wvs Latina2-1
- 05.03.2026Lvs Casertana0-1
- 01.03.2026Dvs Catania0-0
- 26.04.2026Dvs AZ Picerno0-0
- 19.04.2026Dvs Atalanta II1-1
- 12.04.2026Lvs Potenza0-3
- 06.04.2026Wvs Team Altamura2-0
- 30.03.2026Lvs Casertana0-2
- 22.03.2026Dvs Crotone2-2
- 15.03.2026Lvs Audace Cerignola2-3
- 08.03.2026Lvs Benevento0-2
- 05.03.2026Lvs Latina0-2
- 01.03.2026Lvs Cosenza2-3
Progi bramkowe
| Salernitana | Sorrento | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
| Salernitana | Sorrento | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
| Salernitana | Sorrento | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Salernitana | Sorrento | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.65 (20/20) | 4.65 (20/20) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (20/20) | — |
Over 1.5 Cards | 95% (19/20) | 95% (19/20) | — |
Over 2.5 Cards | 75% (15/20) | 75% (15/20) | — |
Over 3.5 Cards | 60% (12/20) | 60% (12/20) | — |
Over 4.5 Cards | 50% (10/20) | 50% (10/20) | — |
Over 5.5 Cards | 30% (6/20) | 30% (6/20) | — |
Over 6.5 Cards | 20% (4/20) | 20% (4/20) | — |
Over 7.5 Cards | 20% (4/20) | 20% (4/20) | — |
Total Cards | 93 | 93 | — |
Highest in a Match | 11 | 11 | — |
Lowest in a Match | 1 | 1 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Salernitana | Sorrento | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 40% (8/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 60% (24/40) | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

