Football Stats
Herb Cosenza
CosenzaŚr. pkt/mecz 1.55
Włochy / Serie C - Girone C29 sierpnia 2026 21:00
Herb Potenza
PotenzaŚr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Cosenza

2W — Cosenza0D1W — Potenza

Streaki - Cosenza

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cosenza — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Cosenza — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Cosenza — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Cosenza — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Cosenza — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Cosenza — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Cosenza — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Cosenza — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Cosenza — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Cosenza — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Cosenza — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Cosenza — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Cosenza — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Cosenza — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Cosenza — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Cosenza — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Potenza

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Potenza — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Potenza — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Potenza — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Potenza — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)

Serie - Cosenza

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cosenza — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Cosenza — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cosenza — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 43 meczach z rzędu
  • 🔥 Cosenza — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cosenza — poniżej 3.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Cosenza — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cosenza — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - Potenza

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Potenza — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Potenza — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Potenza — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Potenza — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Potenza — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 16 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb CosenzaCosenza12Herb PotenzaPotenza
05.03Herb PotenzaPotenza14Herb CosenzaCosenza
26.10Herb CosenzaCosenza30Herb PotenzaPotenza

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Cosenza jest o 29% lepsza niż Potenza pod względem odsetku wygranych meczów.

CosenzaDomWyjazdOgółem
Win %
80%
10%
45%
Śr. goli/mecz
2.40
2.50
2.45
Strzelone
1.60
0.90
1.25
Stracone
0.80
1.60
1.20
BTTS %
30%
60%
45%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
PotenzaDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
3.80
2.60
3.20
Strzelone
2.40
0.80
1.60
Stracone
1.40
1.80
1.60
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
10%
30%
20%

Ostatnie 10 meczów

Cosenza jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Cosenza u siebie
0.80 gola/mecz
Potenza na wyjeździe

Progi bramkowe

CosenzaPotenza
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 2.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 3.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
85% (17/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemCosenzaPotenza
Match Cards AVG
5.70 (20/20)
5.70 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Cards
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Cards
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 6.5 Cards
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 7.5 Cards
20% (4/20)
20% (4/20)
Total Cards
114
114
Highest in a Match
11
11
Lowest in a Match
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCosenzaPotenza
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Under 2.5
45% (18/40)
55% (11/20)
35% (7/20)
Under 3.5
63% (25/40)
70% (14/20)
55% (11/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Serie C - Girone C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Potenza220063.00
2AZ Picerno220063.00
3Sorrento220063.00
4Barletta211042.00
5Casertana211042.00
6Inter U23211042.00
7Foggia211042.00
8Team Altamura211042.00
9SS Monopoli210131.50
10Audace Cerignola210131.50
11Bari210131.50
12Cavese210131.50
13Casarano210131.50
14Giugliano201110.50
15Salernitana201110.50
16Scafatese201110.50
17Savoia200200.00
18Crotone200200.00
19Cosenza200200.00
20Catania200200.00