Football Stats
Herb Casertana
CasertanaŚr. pkt/mecz 1.70
Włochy / Serie C - Girone C6 września 2026 21:00
Herb Scafatese
ScafateseŚr. pkt/mecz 2.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Casertana

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Casertana — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Casertana — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Casertana — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Casertana — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Casertana — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Casertana — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Scafatese

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Scafatese — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Scafatese — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Scafatese — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Scafatese — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Scafatese — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Scafatese — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Scafatese — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Scafatese — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Scafatese — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Scafatese — wygrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Scafatese — wygrywa (14/20, 70%)

Serie - Casertana

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Casertana — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Casertana — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Casertana — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Casertana — jest niepokonany w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Casertana — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Scafatese

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Scafatese jest o 40% lepsza niż Casertana pod względem odsetku wygranych meczów.

CasertanaDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
3.20
2.50
2.85
Strzelone
2.00
1.00
1.50
Stracone
1.20
1.50
1.35
BTTS %
70%
30%
50%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
ScafateseDomWyjazdOgółem
Win %
80%
60%
70%
Śr. goli/mecz
3.10
3.90
3.50
Strzelone
2.20
2.70
2.45
Stracone
0.90
1.20
1.05
BTTS %
50%
80%
65%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
10%
0%
5%

Ostatnie 10 meczów

Scafatese jest o +35% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.00 gola/mecz
Casertana u siebie
2.70 gola/mecz
Scafatese na wyjeździe

Progi bramkowe

CasertanaScafatese
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 3.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
85% (17/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCasertanaScafatese
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Under 2.5
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Under 3.5
60% (24/40)
65% (13/20)
55% (11/20)
Under 4.5
70% (28/40)
80% (16/20)
60% (12/20)
Under 5.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Serie C - Girone C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Potenza220063.00
2AZ Picerno220063.00
3Sorrento220063.00
4Barletta211042.00
5Casertana211042.00
6Inter U23211042.00
7Foggia211042.00
8Team Altamura211042.00
9SS Monopoli210131.50
10Audace Cerignola210131.50
11Bari210131.50
12Cavese210131.50
13Casarano210131.50
14Giugliano201110.50
15Salernitana201110.50
16Scafatese201110.50
17Savoia200200.00
18Crotone200200.00
19Cosenza200200.00
20Catania200200.00