Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Catania
Streaki - Catania
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Catania — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Catania — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Catania — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Catania — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Catania — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Catania — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Catania — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Catania — powyżej 29.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Catania — poniżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Catania — powyżej 2.5 spalonych (1/1, 100%)
- Catania — poniżej 3.5 spalonych (1/1, 100%)
- Catania — powyżej 7.5 rożnych (1/1, 100%)
- Catania — poniżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
- Catania — powyżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
- Catania — poniżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
- Catania — powyżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Catania — poniżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Catania — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- Catania — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
Streaki - Cosenza
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Cosenza — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Cosenza — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Cosenza — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Cosenza — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Cosenza — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Cosenza — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Cosenza — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
- Cosenza — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Cosenza — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Cosenza — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
- Cosenza — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Cosenza — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Cosenza — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Cosenza — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Catania
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Catania — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Catania — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Catania — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Catania — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Catania — nie wygrywa 1. połowę w 10 meczach z rzędu
Serie - Cosenza
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Cosenza — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cosenza — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cosenza — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cosenza — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Cosenza — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 43 meczach z rzędu
- 🔥 Cosenza — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Cosenza — poniżej 3.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Cosenza — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cosenza — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Cosenza jest o 50% lepsza niż Catania pod względem odsetku wygranych meczów.
| Catania | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 1.90 | 1.90 |
Strzelone | 1.30 | 0.70 | 1.00 |
Stracone | 0.60 | 1.20 | 0.90 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 60% | 20% | 40% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
| Cosenza | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 10% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.50 | 2.50 |
Strzelone | 1.70 | 0.90 | 1.30 |
Stracone | 0.80 | 1.60 | 1.20 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 50% | 20% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Lvs SS Monopoli0-2
- 23.08.2026Lvs Inter U231-2
- 14.08.2026Lvs Parma0-2
- 08.08.2026Dvs Vicenza Virtus1-1
- 26.04.2026Dvs Atalanta II1-1
- 19.04.2026Dvs Potenza1-1
- 13.04.2026Lvs Crotone0-2
- 06.04.2026Lvs AZ Picerno1-2
- 28.03.2026Wvs Latina1-0
- 23.03.2026Dvs Casarano1-1
- 29.08.2026Lvs Potenza1-2
- 22.08.2026Lvs Audace Cerignola1-3
- 26.04.2026Dvs Cavese1-1
- 19.04.2026Wvs Trapani 19051-0
- 13.04.2026Lvs AZ Picerno1-3
- 04.04.2026Wvs Foggia1-0
- 29.03.2026Dvs Benevento1-1
- 22.03.2026Wvs Latina3-1
- 14.03.2026Lvs Casarano1-2
- 08.03.2026Wvs Team Altamura1-0
Progi bramkowe
| Catania | Cosenza | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
| Catania | Cosenza | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
| Catania | Cosenza | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Catania | Cosenza | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.00 (1/40) | 8.00 (1/20) | — |
Over 6.5 Corners | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 7.5 Corners | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 8.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 9.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 10.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 11.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 12.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 13.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 14.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Catania | Cosenza | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.48 | 5.00 | 4.45 |
More Corners Than Opponent | 38% (8/21) | 100% (1/1) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 62% (13/21) | 100% (1/1) | 60% (12/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 52% (11/21) | 100% (1/1) | 50% (10/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 52% (11/21) | 100% (1/1) | 50% (10/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 38% (8/21) | 0% (0/1) | 40% (8/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 33% (7/21) | 0% (0/1) | 35% (7/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 24% (5/21) | 0% (0/1) | 25% (5/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 14% (3/21) | 0% (0/1) | 15% (3/20) |
Corners Earned | 94 | 5 | 89 |
| Ogółem | Catania | Cosenza | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.14 | 3.00 | 5.25 |
More Corners Than Opponent | 38% (8/21) | 100% (1/1) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Against | 81% (17/21) | 100% (1/1) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Against | 76% (16/21) | 0% (0/1) | 80% (16/20) |
Over 4.5 Corners Against | 48% (10/21) | 0% (0/1) | 50% (10/20) |
Over 5.5 Corners Against | 38% (8/21) | 0% (0/1) | 40% (8/20) |
Over 6.5 Corners Against | 24% (5/21) | 0% (0/1) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Against | 14% (3/21) | 0% (0/1) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 10% (2/21) | 0% (0/1) | 10% (2/20) |
Corners Against | 108 | 3 | 105 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Cosenza notuje o 90% wyższy wynik niż Catania pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Catania | Cosenza | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.57 (21/21) | 3.00 (1/1) | 5.70 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (21/21) | 100% (1/1) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 100% (21/21) | 100% (1/1) | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 90% (19/21) | 100% (1/1) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Cards | 81% (17/21) | 0% (0/1) | 85% (17/20) |
Over 4.5 Cards | 57% (12/21) | 0% (0/1) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Cards | 52% (11/21) | 0% (0/1) | 55% (11/20) |
Over 6.5 Cards | 38% (8/21) | 0% (0/1) | 40% (8/20) |
Over 7.5 Cards | 19% (4/21) | 0% (0/1) | 20% (4/20) |
Total Cards | 117 | 3 | 114 |
Highest in a Match | 11 | 3 | 11 |
Lowest in a Match | 2 | 3 | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Catania | Cosenza | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 25% (5/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 63% (25/40) | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 95% (19/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

