Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy Bari
Streaki - Bari
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Bari — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Bari — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Bari — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Bari — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Bari — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Bari — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Bari — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
- Bari — poniżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
- Bari — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Bari — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Bari — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
- Bari — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Bari — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Bari — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- Bari — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Bari — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Bari — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Bari — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Potenza
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Potenza — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Potenza — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Potenza — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Potenza — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Potenza — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Potenza — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Bari
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Bari — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Bari — poniżej 2.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Bari — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Bari — poniżej 6.5 kartek w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Bari — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Bari — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu
Serie - Potenza
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Potenza — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Potenza — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Potenza — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Potenza — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Potenza — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 17 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Potenza jest o 14% lepsza niż Bari pod względem odsetku wygranych meczów.
| Bari | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.60 | 2.60 |
Strzelone | 1.50 | 0.80 | 1.15 |
Stracone | 1.10 | 1.80 | 1.45 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 40% | 50% | 45% |
Posiadanie piłki | 47% | 38% | 43% |
Śr. strzały/mecz | 11.11 | 9.22 | 10.17 |
Śr. faule/mecz | 12.78 | 15.00 | 13.89 |
| Potenza | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.80 | 2.50 | 3.15 |
Strzelone | 2.40 | 1.00 | 1.70 |
Stracone | 1.40 | 1.50 | 1.45 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Wvs Cosenza2-1
- 21.08.2026Wvs Casarano4-1
- 08.08.2026Lvs Ascoli1-3
- 26.04.2026Dvs SS Monopoli2-2
- 19.04.2026Dvs Catania1-1
- 12.04.2026Wvs Sorrento3-0
- 06.04.2026Lvs Casarano1-2
- 28.03.2026Wvs Salernitana5-2
- 22.03.2026Lvs Trapani 19051-2
- 14.03.2026Dvs Cavese2-2
Progi bramkowe
| Bari | Potenza | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
| Bari | Potenza | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
| Bari | Potenza | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Bari | Potenza | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.94 (18/40) | 9.94 (18/20) | — |
Over 6.5 Corners | 83% (15/18) | 83% (15/18) | — |
Over 7.5 Corners | 78% (14/18) | 78% (14/18) | — |
Over 8.5 Corners | 56% (10/18) | 56% (10/18) | — |
Over 9.5 Corners | 56% (10/18) | 56% (10/18) | — |
Over 10.5 Corners | 50% (9/18) | 50% (9/18) | — |
Over 11.5 Corners | 33% (6/18) | 33% (6/18) | — |
Over 12.5 Corners | 11% (2/18) | 11% (2/18) | — |
Over 13.5 Corners | 11% (2/18) | 11% (2/18) | — |
Over 14.5 Corners | 11% (2/18) | 11% (2/18) | — |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Bari | Potenza | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.20 | 3.20 | — |
More Corners Than Opponent | 20% (4/20) | 20% (4/20) | — |
Over 2.5 Corners Earned | 70% (14/20) | 70% (14/20) | — |
Over 3.5 Corners Earned | 40% (8/20) | 40% (8/20) | — |
Over 4.5 Corners Earned | 10% (2/20) | 10% (2/20) | — |
Over 5.5 Corners Earned | 5% (1/20) | 5% (1/20) | — |
Over 6.5 Corners Earned | 5% (1/20) | 5% (1/20) | — |
Over 7.5 Corners Earned | 5% (1/20) | 5% (1/20) | — |
Over 8.5 Corners Earned | 5% (1/20) | 5% (1/20) | — |
Corners Earned | 64 | 64 | — |
| Ogółem | Bari | Potenza | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 7.10 | 7.10 | — |
More Corners Than Opponent | 20% (4/20) | 20% (4/20) | — |
Over 2.5 Corners Against | 90% (18/20) | 90% (18/20) | — |
Over 3.5 Corners Against | 85% (17/20) | 85% (17/20) | — |
Over 4.5 Corners Against | 80% (16/20) | 80% (16/20) | — |
Over 5.5 Corners Against | 75% (15/20) | 75% (15/20) | — |
Over 6.5 Corners Against | 65% (13/20) | 65% (13/20) | — |
Over 7.5 Corners Against | 45% (9/20) | 45% (9/20) | — |
Over 8.5 Corners Against | 25% (5/20) | 25% (5/20) | — |
Corners Against | 142 | 142 | — |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Bari | Potenza | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.45 (20/20) | 4.45 (20/20) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (20/20) | — |
Over 1.5 Cards | 90% (18/20) | 90% (18/20) | — |
Over 2.5 Cards | 85% (17/20) | 85% (17/20) | — |
Over 3.5 Cards | 65% (13/20) | 65% (13/20) | — |
Over 4.5 Cards | 45% (9/20) | 45% (9/20) | — |
Over 5.5 Cards | 35% (7/20) | 35% (7/20) | — |
Over 6.5 Cards | 20% (4/20) | 20% (4/20) | — |
Over 7.5 Cards | 5% (1/20) | 5% (1/20) | — |
Total Cards | 89 | 89 | — |
Highest in a Match | 8 | 8 | — |
Lowest in a Match | 1 | 1 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Bari | Potenza | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 15% (3/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 38% (15/40) | 40% (8/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

