Football Stats
Herb Casarano
CasaranoŚr. pkt/mecz 1.55
Włochy / Serie C - Girone C15 września 2026 21:00
Herb Audace Cerignola
Audace CerignolaŚr. pkt/mecz 1.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Casarano

1W — Casarano0D1W — Audace Cerignola

Streaki - Casarano

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Casarano — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Casarano — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Casarano — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Casarano — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Casarano — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Casarano — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Casarano — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Casarano — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Casarano — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - Audace Cerignola

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Audace Cerignola — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Audace Cerignola — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Audace Cerignola — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Audace Cerignola — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Audace Cerignola — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Audace Cerignola — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Audace Cerignola — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Audace Cerignola — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Audace Cerignola — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - Casarano

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Casarano — powyżej 1.5 gola w meczu w 19 meczach z rzędu
  • 🔥 Casarano — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Casarano — jest niepokonany w 1. połowie w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Casarano — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 19 meczach z rzędu

Serie - Audace Cerignola

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Audace Cerignola — obie drużyny strzelają (BTTS) w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Audace Cerignola — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Audace Cerignola — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Audace Cerignola — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Audace Cerignola — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Audace Cerignola — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 14 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
20.02Herb Audace CerignolaAudace Cerignola21Herb CasaranoCasarano
12.10Herb CasaranoCasarano30Herb Audace CerignolaAudace Cerignola

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

CasaranoDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
3.20
3.10
3.15
Strzelone
1.90
1.30
1.60
Stracone
1.30
1.80
1.55
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Audace CerignolaDomWyjazdOgółem
Win %
70%
20%
45%
Śr. goli/mecz
2.80
3.20
3.00
Strzelone
2.00
1.10
1.55
Stracone
0.80
2.10
1.45
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
10%
30%
20%

Ostatnie 10 meczów

Casarano jest o +73% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
Casarano u siebie
1.10 gola/mecz
Audace Cerignola na wyjeździe

Progi bramkowe

CasaranoAudace Cerignola
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 3.5
30% (3/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
80% (16/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCasaranoAudace Cerignola
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
15% (6/40)
5% (1/20)
25% (5/20)
Under 2.5
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Under 3.5
63% (25/40)
75% (15/20)
50% (10/20)
Under 4.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Serie C - Girone C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Potenza220063.00
2AZ Picerno220063.00
3Sorrento220063.00
4Barletta211042.00
5Casertana211042.00
6Inter U23211042.00
7Foggia211042.00
8Team Altamura211042.00
9SS Monopoli210131.50
10Audace Cerignola210131.50
11Bari210131.50
12Cavese210131.50
13Casarano210131.50
14Giugliano201110.50
15Salernitana201110.50
16Scafatese201110.50
17Savoia200200.00
18Crotone200200.00
19Cosenza200200.00
20Catania200200.00