Football Stats
Herb Salernitana
SalernitanaŚr. pkt/mecz 1.60
Włochy / Serie C - Girone C19 września 2026 20:30
Herb Giugliano
GiuglianoŚr. pkt/mecz 1.10

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Salernitana

1W — Salernitana1D0W — Giugliano

Streaki - Salernitana

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Salernitana — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Salernitana — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Salernitana — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Salernitana — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Salernitana — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Salernitana — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Salernitana — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Salernitana — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Salernitana — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Salernitana — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Salernitana — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Salernitana — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Salernitana — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Salernitana — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Salernitana — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Salernitana — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Salernitana — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Giugliano

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Giugliano — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Giugliano — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Giugliano — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Giugliano — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Giugliano — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Giugliano — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Salernitana

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Salernitana — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Salernitana — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Salernitana — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Salernitana — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Salernitana — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Salernitana — poniżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Salernitana — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Salernitana — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Salernitana — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Giugliano

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Giugliano — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Giugliano — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Giugliano — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Giugliano — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.02Herb SalernitanaSalernitana11Herb GiuglianoGiugliano
21.09Herb GiuglianoGiugliano12Herb SalernitanaSalernitana

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Salernitana jest o 80% lepsza niż Giugliano pod względem odsetku wygranych meczów.

SalernitanaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
1.90
2.40
2.15
Strzelone
1.10
1.30
1.20
Stracone
0.80
1.10
0.95
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
40%
20%
30%
GiuglianoDomWyjazdOgółem
Win %
50%
0%
25%
Śr. goli/mecz
2.50
2.40
2.45
Strzelone
1.70
0.80
1.25
Stracone
0.80
1.60
1.20
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
20%
40%
30%

Ostatnie 10 meczów

Salernitana jest o +38% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.10 gola/mecz
Salernitana u siebie
0.80 gola/mecz
Giugliano na wyjeździe

Progi bramkowe

SalernitanaGiugliano
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 3.5
0% (0/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
75% (15/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
70% (14/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemSalernitanaGiugliano
Match Cards AVG
4.65 (20/20)
4.65 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
20% (4/20)
20% (4/20)
Total Cards
93
93
Highest in a Match
11
11
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSalernitanaGiugliano
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Under 2.5
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Under 3.5
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Under 4.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Serie C - Girone C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Potenza220063.00
2AZ Picerno220063.00
3Sorrento220063.00
4Barletta211042.00
5Casertana211042.00
6Inter U23211042.00
7Foggia211042.00
8Team Altamura211042.00
9SS Monopoli210131.50
10Audace Cerignola210131.50
11Bari210131.50
12Cavese210131.50
13Casarano210131.50
14Giugliano201110.50
15Salernitana201110.50
16Scafatese201110.50
17Savoia200200.00
18Crotone200200.00
19Cosenza200200.00
20Catania200200.00