Football Stats
Herb Wadi Degla
Wadi DeglaŚr. pkt/mecz 1.65
Egipt / Premier League21 sierpnia 2026 16:00
Herb Masr
MasrŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Wadi Degla

2W — Wadi Degla2D1W — Masr

Streaki - Wadi Degla

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Wadi Degla — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Wadi Degla — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Wadi Degla — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Wadi Degla — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Wadi Degla — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Wadi Degla — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Wadi Degla — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Wadi Degla — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Wadi Degla — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Wadi Degla — ma więcej rożnych niż przeciwnik (15/20, 75%)
  • Wadi Degla — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Wadi Degla — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Wadi Degla — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Wadi Degla — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Wadi Degla — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Wadi Degla — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Masr

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Masr — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Masr — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Masr — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Masr — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Masr — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Masr — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Masr — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Masr — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Masr — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Masr — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Masr — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Masr — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • Masr — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Masr — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Masr — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Masr — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Masr — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Wadi Degla

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Wadi Degla — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Wadi Degla — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Wadi Degla — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Wadi Degla — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Wadi Degla — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wadi Degla — powyżej 1.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Wadi Degla — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wadi Degla — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wadi Degla — powyżej 2.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Wadi Degla — poniżej 6.5 kartek w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Wadi Degla — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wadi Degla — poniżej 6.5 kartek łącznie w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Wadi Degla — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Masr

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Masr — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Masr — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Masr — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Masr — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Masr — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Masr — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Masr — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Masr — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Masr — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Masr — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
21.08Herb Wadi DeglaWadi Degla00Herb MasrMasr
21.05Herb Wadi DeglaWadi Degla22Herb MasrMasr
25.08Herb MasrMasr12Herb Wadi DeglaWadi Degla
30.08Herb Wadi DeglaWadi Degla21Herb MasrMasr
26.11Herb MasrMasr10Herb Wadi DeglaWadi Degla

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wadi Degla jest o 14% lepsza niż Masr pod względem odsetku wygranych meczów.

Wadi DeglaDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
2.70
1.80
2.25
Strzelone
1.70
1.00
1.35
Stracone
1.00
0.80
0.90
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
56%
58%
57%
Śr. strzały/mecz
12.10
8.40
10.25
Śr. faule/mecz
13.70
11.20
12.45
MasrDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.20
2.40
2.30
Strzelone
1.30
1.30
1.30
Stracone
0.90
1.10
1.00
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
51%
48%
50%
Śr. strzały/mecz
11.40
11.00
11.20
Śr. faule/mecz
10.90
12.00
11.45

Ostatnie 10 meczów

Wadi Degla jest o +31% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
Wadi Degla u siebie
1.30 gola/mecz
Masr na wyjeździe

Progi bramkowe

Wadi DeglaMasr
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemWadi DeglaMasr
Match Corners AVG
8.90 (39/40)
8.63 (19/20)
9.15 (20/20)
Over 6.5 Corners
74% (29/39)
84% (16/19)
65% (13/20)
Over 7.5 Corners
64% (25/39)
74% (14/19)
55% (11/20)
Over 8.5 Corners
51% (20/39)
53% (10/19)
50% (10/20)
Over 9.5 Corners
38% (15/39)
32% (6/19)
45% (9/20)
Over 10.5 Corners
31% (12/39)
21% (4/19)
40% (8/20)
Over 11.5 Corners
23% (9/39)
16% (3/19)
30% (6/20)
Over 12.5 Corners
13% (5/39)
11% (2/19)
15% (3/20)
Over 13.5 Corners
8% (3/39)
5% (1/19)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
5% (2/39)
0% (0/19)
10% (2/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemWadi DeglaMasr
Corners Earned Match
4.45
5.25
3.65
More Corners Than Opponent
63% (25/40)
75% (15/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
73% (29/40)
95% (19/20)
50% (10/20)
Over 3.5 Corners Earned
60% (24/40)
80% (16/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Corners Earned
50% (20/40)
60% (12/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Over 8.5 Corners Earned
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Corners Earned
178
105
73

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wadi Degla notuje o 7% wyższy wynik niż Masr pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemWadi DeglaMasr
Match Cards AVG
4.25 (40/40)
4.40 (20/20)
4.10 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
75% (30/40)
90% (18/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Cards
63% (25/40)
70% (14/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Total Cards
170
88
82
Highest in a Match
8
8
8
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Wadi Degla jest o 31% lepsza niż Masr pod względem strzałów na mecz.

OgółemWadi DeglaMasr
Strzały / mecz
7.50
8.50
6.50
Strzały celne / mecz
3.50
3.50
3.50
Strzały niecelne / mecz
3.25
4.00
2.50
Skuteczność strzałów
10.0%
17.6%
0.0%
Strzały na gola
10.00
5.67
Strzały celne na gola
4.67
2.33
Strzały Over 10.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały Over 11.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały Over 12.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały Over 13.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały Over 14.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 3.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 4.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 5.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemWadi DeglaMasr
Match Offsides AVG
4.25
4.50
4.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Match Offsides Over 3.5 %
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Team Offsides AVG
2.50
2.50
2.50
Team Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Team Offsides Over 2.5 %
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Wadi Degla jest o 93% lepsza niż Masr pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemWadi DeglaMasr
xG (For)
1.00
1.32
0.68
xGA (Against)
0.99
1.17
0.82
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemWadi DeglaMasr
Under 0.5
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Under 1.5
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Under 2.5
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Under 3.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Under 4.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Pyramids FC330093.00
2Zamalek SC321072.33
3Al Ahly220063.00
4AL Masry320162.00
5El Geish320162.00
6Wadi Degla312051.67
8Future FC211042.00
9Masr311141.33
11Abu Qair Semad210131.50
13El Gouna FC202021.00
14Asyut Petrol302120.67
15Smouha SC201110.50
16Petrojet301210.33
17Al Ittihad201110.50
18Enppi301210.33
19Ghazl El Mehalla301210.33
20El Mokawloon200200.00