Football Stats
Herb El Geish
El GeishŚr. pkt/mecz 1.35
Egipt / Premier League22 sierpnia 2026 16:00
Herb El Mokawloon
El MokawloonŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy El Geish

3W — El Geish3D4W — El Mokawloon

Streaki - El Geish

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • El Geish — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • El Geish — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • El Geish — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • El Geish — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • El Geish — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • El Geish — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • El Geish — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • El Geish — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • El Geish — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • El Geish — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • El Geish — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • El Geish — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • El Geish — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • El Geish — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • El Geish — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • El Geish — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • El Geish — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - El Mokawloon

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • El Mokawloon — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • El Mokawloon — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • El Mokawloon — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • El Mokawloon — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • El Mokawloon — poniżej 6.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • El Mokawloon — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • El Mokawloon — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • El Mokawloon — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • El Mokawloon — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • El Mokawloon — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • El Mokawloon — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • El Mokawloon — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • El Mokawloon — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)

Serie - El Geish

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 El Geish — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 El Geish — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 El Geish — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 El Geish — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 El Geish — poniżej 12.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 El Geish — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 El Geish — poniżej 6.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 El Geish — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 El Geish — poniżej 6.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 El Geish — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 16 meczach z rzędu

Serie - El Mokawloon

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 El Mokawloon — jest niepokonany w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 El Mokawloon — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 El Mokawloon — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 El Mokawloon — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 El Mokawloon — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 El Mokawloon — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 El Mokawloon — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 El Mokawloon — poniżej 6.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 El Mokawloon — poniżej 6.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.08Herb El GeishEl Geish10Herb El MokawloonEl Mokawloon
18.04Herb El MokawloonEl Mokawloon20Herb El GeishEl Geish
23.09Herb El GeishEl Geish00Herb El MokawloonEl Mokawloon
16.06Herb El MokawloonEl Mokawloon31Herb El GeishEl Geish
15.12Herb El GeishEl Geish12Herb El MokawloonEl Mokawloon
22.05Herb El MokawloonEl Mokawloon00Herb El GeishEl Geish
08.01Herb El GeishEl Geish12Herb El MokawloonEl Mokawloon
21.05Herb El GeishEl Geish10Herb El MokawloonEl Mokawloon
04.11Herb El MokawloonEl Mokawloon11Herb El GeishEl Geish
04.07Herb El MokawloonEl Mokawloon01Herb El GeishEl Geish

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

El GeishDomWyjazdOgółem
Win %
60%
10%
35%
Śr. goli/mecz
1.70
1.40
1.55
Strzelone
1.00
0.50
0.75
Stracone
0.70
0.90
0.80
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
20%
70%
45%
Posiadanie piłki
55%
58%
56%
Śr. strzały/mecz
10.40
10.80
10.60
Śr. faule/mecz
13.50
13.00
13.25
El MokawloonDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.20
2.00
2.10
Strzelone
1.30
1.00
1.15
Stracone
0.90
1.00
0.95
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Posiadanie piłki
42%
39%
40%
Śr. strzały/mecz
10.80
9.40
10.10
Śr. faule/mecz
12.80
15.60
14.20

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekEl Geish vs El Mokawloon
1.00 gola/mecz
El Geish u siebie
1.00 gola/mecz
El Mokawloon na wyjeździe

Progi bramkowe

El GeishEl Mokawloon
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 2.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Over 3.5
0% (0/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. El Mokawloon notuje o 17% wyższy wynik niż El Geish pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemEl GeishEl Mokawloon
Match Corners AVG
8.77 (39/40)
8.05 (19/20)
9.45 (20/20)
Over 6.5 Corners
62% (24/39)
53% (10/19)
70% (14/20)
Over 7.5 Corners
59% (23/39)
53% (10/19)
65% (13/20)
Over 8.5 Corners
59% (23/39)
53% (10/19)
65% (13/20)
Over 9.5 Corners
44% (17/39)
47% (9/19)
40% (8/20)
Over 10.5 Corners
33% (13/39)
32% (6/19)
35% (7/20)
Over 11.5 Corners
18% (7/39)
16% (3/19)
20% (4/20)
Over 12.5 Corners
10% (4/39)
5% (1/19)
15% (3/20)
Over 13.5 Corners
10% (4/39)
5% (1/19)
15% (3/20)
Over 14.5 Corners
10% (4/39)
5% (1/19)
15% (3/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemEl GeishEl Mokawloon
Corners Earned Match
4.17
3.90
4.45
More Corners Than Opponent
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Corners Earned
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Corners Earned
167
78
89

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. El Mokawloon notuje o 20% wyższy wynik niż El Geish pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemEl GeishEl Mokawloon
Match Cards AVG
4.58 (40/40)
4.15 (20/20)
5.00 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
63% (25/40)
50% (10/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
48% (19/40)
35% (7/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Cards
35% (14/40)
25% (5/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Cards
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Total Cards
183
83
100
Highest in a Match
11
8
11
Lowest in a Match
1
2
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. El Geish jest o 9% lepsza niż El Mokawloon pod względem strzałów na mecz.

OgółemEl GeishEl Mokawloon
Strzały / mecz
5.75
6.00
5.50
Strzały celne / mecz
3.25
3.50
3.00
Strzały niecelne / mecz
2.50
2.50
2.50
Skuteczność strzałów
26.1%
33.3%
18.2%
Strzały na gola
3.83
3.00
5.50
Strzały celne na gola
2.17
1.75
3.00
Strzały Over 10.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały Over 11.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały Over 12.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały Over 13.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały Over 14.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 3.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 4.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemEl GeishEl Mokawloon
Match Offsides AVG
3.00
2.50
3.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 3.5 %
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)
Team Offsides AVG
1.00
2.00
0.00
Team Offsides Over 0.5 %
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)
Team Offsides Over 1.5 %
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Team Offsides Over 2.5 %
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. El Geish jest o 68% lepsza niż El Mokawloon pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemEl GeishEl Mokawloon
xG (For)
0.34
0.42
0.25
xGA (Against)
0.74
0.69
0.80
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemEl GeishEl Mokawloon
Under 0.5
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Under 1.5
43% (17/40)
55% (11/20)
30% (6/20)
Under 2.5
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Under 3.5
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
Under 4.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Pyramids FC330093.00
2Zamalek SC321072.33
3Al Ahly220063.00
4AL Masry320162.00
5El Geish320162.00
6Wadi Degla312051.67
8Future FC211042.00
9Masr311141.33
11Abu Qair Semad210131.50
13El Gouna FC202021.00
14Asyut Petrol302120.67
15Smouha SC201110.50
16Petrojet301210.33
17Al Ittihad201110.50
18Enppi301210.33
19Ghazl El Mehalla301210.33
20El Mokawloon200200.00