Football Stats
Herb Al Ahly
Al AhlyŚr. pkt/mecz 2.20
Egipt / Premier League23 sierpnia 2026 19:00
Herb Enppi
EnppiŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Al Ahly

6W — Al Ahly4D0W — Enppi

Streaki - Al Ahly

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Al Ahly — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Al Ahly — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Al Ahly — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Al Ahly — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Al Ahly — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Al Ahly — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Al Ahly — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Al Ahly — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Al Ahly — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Al Ahly — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Al Ahly — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Al Ahly — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Al Ahly — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Al Ahly — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Al Ahly — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Al Ahly — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Al Ahly — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Enppi

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Enppi — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Enppi — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Enppi — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Enppi — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Enppi — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Enppi — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Enppi — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Enppi — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Enppi — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Enppi — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Enppi — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Enppi — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Enppi — powyżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Enppi — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Enppi — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Al Ahly

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Al Ahly — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Ahly — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Ahly — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Ahly — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Ahly — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Ahly — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Ahly — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Ahly — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Ahly — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Ahly — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Ahly — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 36 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Ahly — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Ahly — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Ahly — powyżej 6.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Ahly — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Ahly — poniżej 6.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Ahly — poniżej 6.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Ahly — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Enppi

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Enppi — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Enppi — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 49 meczach z rzędu
  • 🔥 Enppi — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Enppi — poniżej 4.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Enppi — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Enppi — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.08Herb Al AhlyAl Ahly32Herb EnppiEnppi
05.05Herb Al AhlyAl Ahly30Herb EnppiEnppi
14.09Herb EnppiEnppi11Herb Al AhlyAl Ahly
30.12Herb EnppiEnppi00Herb Al AhlyAl Ahly
14.08Herb EnppiEnppi11Herb Al AhlyAl Ahly
08.04Herb Al AhlyAl Ahly22Herb EnppiEnppi
23.05Herb Al AhlyAl Ahly20Herb EnppiEnppi
05.01Herb EnppiEnppi02Herb Al AhlyAl Ahly
24.08Herb Al AhlyAl Ahly20Herb EnppiEnppi
21.05Herb EnppiEnppi12Herb Al AhlyAl Ahly

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Al Ahly jest o 117% lepsza niż Enppi pod względem odsetku wygranych meczów.

Al AhlyDomWyjazdOgółem
Win %
80%
50%
65%
Śr. goli/mecz
2.20
2.80
2.50
Strzelone
1.70
1.70
1.70
Stracone
0.50
1.10
0.80
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
60%
59%
59%
Śr. strzały/mecz
16.00
14.40
15.20
Śr. faule/mecz
11.60
11.30
11.45
EnppiDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
1.80
2.40
2.10
Strzelone
1.00
1.10
1.05
Stracone
0.80
1.30
1.05
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
50%
52%
51%
Śr. strzały/mecz
10.30
7.30
8.80
Śr. faule/mecz
12.90
12.20
12.55

Ostatnie 10 meczów

Al Ahly jest o +55% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
Al Ahly u siebie
1.10 gola/mecz
Enppi na wyjeździe

Progi bramkowe

Al AhlyEnppi
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 2.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
90% (18/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemAl AhlyEnppi
Match Corners AVG
9.77 (39/40)
10.05 (20/20)
9.47 (19/20)
Over 6.5 Corners
85% (33/39)
90% (18/20)
79% (15/19)
Over 7.5 Corners
69% (27/39)
75% (15/20)
63% (12/19)
Over 8.5 Corners
51% (20/39)
55% (11/20)
47% (9/19)
Over 9.5 Corners
49% (19/39)
55% (11/20)
42% (8/19)
Over 10.5 Corners
36% (14/39)
45% (9/20)
26% (5/19)
Over 11.5 Corners
33% (13/39)
40% (8/20)
26% (5/19)
Over 12.5 Corners
23% (9/39)
25% (5/20)
21% (4/19)
Over 13.5 Corners
13% (5/39)
10% (2/20)
16% (3/19)
Over 14.5 Corners
8% (3/39)
10% (2/20)
5% (1/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAl AhlyEnppi
Corners Earned Match
5.85
6.40
5.30
More Corners Than Opponent
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Corners Earned
48% (19/40)
60% (12/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Corners Earned
234
128
106

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Al Ahly notuje o 12% wyższy wynik niż Enppi pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemAl AhlyEnppi
Match Cards AVG
4.72 (40/40)
5.00 (20/20)
4.45 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
63% (25/40)
70% (14/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Total Cards
189
100
89
Highest in a Match
10
10
9
Lowest in a Match
2
2
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Al Ahly jest o 65% lepsza niż Enppi pod względem strzałów na mecz.

OgółemAl AhlyEnppi
Strzały / mecz
13.25
16.50
10.00
Strzały celne / mecz
5.50
8.00
3.00
Strzały niecelne / mecz
4.75
5.50
4.00
Skuteczność strzałów
15.1%
15.2%
15.0%
Strzały na gola
6.63
6.60
6.67
Strzały celne na gola
2.75
3.20
2.00
Strzały Over 10.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały Over 11.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały Over 12.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały Over 13.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały Over 14.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 3.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 4.5
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 5.5
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 6.5
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Al Ahly notuje o 50% wyższy wynik niż Enppi pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemAl AhlyEnppi
Match Offsides AVG
3.25
3.00
3.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 3.5 %
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Team Offsides AVG
1.25
1.50
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.

OgółemAl AhlyEnppi
xG (For)
1.45
1.46
1.44
xGA (Against)
1.46
0.95
1.96
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAl AhlyEnppi
Under 0.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 1.5
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Under 2.5
57% (23/40)
50% (10/20)
65% (13/20)
Under 3.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 4.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Pyramids FC330093.00
2Zamalek SC321072.33
3Al Ahly220063.00
4AL Masry320162.00
5El Geish320162.00
6Wadi Degla312051.67
8Future FC211042.00
9Masr311141.33
11Abu Qair Semad210131.50
13El Gouna FC202021.00
14Asyut Petrol302120.67
15Smouha SC201110.50
16Petrojet301210.33
17Al Ittihad201110.50
18Enppi301210.33
19Ghazl El Mehalla301210.33
20El Mokawloon200200.00