Football Stats
Herb El Mokawloon
El MokawloonŚr. pkt/mecz 1.40
Egipt / Premier League27 sierpnia 2026 19:00
Herb AL Masry
AL MasryŚr. pkt/mecz 1.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy El Mokawloon

2W — El Mokawloon4D4W — AL Masry

Streaki - El Mokawloon

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • El Mokawloon — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • El Mokawloon — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • El Mokawloon — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • El Mokawloon — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • El Mokawloon — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • El Mokawloon — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • El Mokawloon — poniżej 6.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • El Mokawloon — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • El Mokawloon — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • El Mokawloon — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • El Mokawloon — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • El Mokawloon — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • El Mokawloon — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • El Mokawloon — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • El Mokawloon — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - AL Masry

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • AL Masry — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • AL Masry — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • AL Masry — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • AL Masry — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • AL Masry — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • AL Masry — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • AL Masry — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • AL Masry — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • AL Masry — poniżej 6.5 kartek (9/10, 90%)
  • AL Masry — poniżej 6.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • AL Masry — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • AL Masry — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • AL Masry — poniżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • AL Masry — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • AL Masry — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • AL Masry — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • AL Masry — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)

Serie - El Mokawloon

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 El Mokawloon — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 El Mokawloon — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 El Mokawloon — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 El Mokawloon — poniżej 6.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu

Serie - AL Masry

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 AL Masry — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 AL Masry — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 AL Masry — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 AL Masry — powyżej 1.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 AL Masry — poniżej 4.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 AL Masry — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 AL Masry — poniżej 6.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 AL Masry — poniżej 6.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 AL Masry — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 18 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
27.08Herb El MokawloonEl Mokawloon23Herb AL MasryAL Masry
19.02Herb El MokawloonEl Mokawloon11Herb AL MasryAL Masry
21.07Herb AL MasryAL Masry11Herb El MokawloonEl Mokawloon
26.02Herb El MokawloonEl Mokawloon01Herb AL MasryAL Masry
13.04Herb El MokawloonEl Mokawloon00Herb AL MasryAL Masry
21.12Herb AL MasryAL Masry22Herb El MokawloonEl Mokawloon
30.08Herb El MokawloonEl Mokawloon21Herb AL MasryAL Masry
01.05Herb AL MasryAL Masry02Herb El MokawloonEl Mokawloon
08.08Herb AL MasryAL Masry31Herb El MokawloonEl Mokawloon
06.02Herb El MokawloonEl Mokawloon01Herb AL MasryAL Masry

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. AL Masry jest o 17% lepsza niż El Mokawloon pod względem odsetku wygranych meczów.

El MokawloonDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.20
1.80
2.00
Strzelone
1.30
0.80
1.05
Stracone
0.90
1.00
0.95
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
42%
38%
40%
Śr. strzały/mecz
10.80
8.50
9.65
Śr. faule/mecz
12.80
14.90
13.85
AL MasryDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.70
1.50
2.10
Strzelone
1.30
0.80
1.05
Stracone
1.40
0.70
1.05
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
40%
50%
45%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
54%
52%
53%
Śr. strzały/mecz
9.50
9.90
9.70
Śr. faule/mecz
12.20
12.50
12.35

Ostatnie 10 meczów

El Mokawloon jest o +63% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
El Mokawloon u siebie
0.80 gola/mecz
AL Masry na wyjeździe

Progi bramkowe

El MokawloonAL Masry
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 2.5
30% (3/10)
10% (1/10)
Over 3.5
30% (3/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
25% (5/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. El Mokawloon notuje o 16% wyższy wynik niż AL Masry pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemEl MokawloonAL Masry
Match Corners AVG
8.20 (40/40)
8.80 (20/20)
7.60 (20/20)
Over 6.5 Corners
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Over 7.5 Corners
53% (21/40)
60% (12/20)
45% (9/20)
Over 8.5 Corners
43% (17/40)
60% (12/20)
25% (5/20)
Over 9.5 Corners
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Over 10.5 Corners
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Over 11.5 Corners
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 12.5 Corners
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 13.5 Corners
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Over 14.5 Corners
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemEl MokawloonAL Masry
Corners Earned Match
4.00
4.05
3.95
More Corners Than Opponent
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Corners Earned
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Corners Earned
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Corners Earned
160
81
79

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. AL Masry notuje o 13% wyższy wynik niż El Mokawloon pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemEl MokawloonAL Masry
Match Cards AVG
5.10 (40/40)
4.80 (20/20)
5.40 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Cards
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Over 5.5 Cards
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Cards
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Total Cards
204
96
108
Highest in a Match
11
11
10
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. AL Masry jest o 82% lepsza niż El Mokawloon pod względem strzałów na mecz.

OgółemEl MokawloonAL Masry
Strzały / mecz
8.20
5.50
10.00
Strzały celne / mecz
3.00
3.00
3.00
Strzały niecelne / mecz
4.00
2.50
5.00
Skuteczność strzałów
14.6%
18.2%
13.3%
Strzały na gola
6.83
5.50
7.50
Strzały celne na gola
2.50
3.00
2.25
Strzały Over 10.5
40% (2/5)
0% (0/2)
67% (2/3)
Strzały Over 11.5
20% (1/5)
0% (0/2)
33% (1/3)
Strzały Over 12.5
20% (1/5)
0% (0/2)
33% (1/3)
Strzały Over 13.5
0% (0/5)
0% (0/2)
0% (0/3)
Strzały Over 14.5
0% (0/5)
0% (0/2)
0% (0/3)
Strzały celne Over 3.5
40% (2/5)
50% (1/2)
33% (1/3)
Strzały celne Over 4.5
20% (1/5)
0% (0/2)
33% (1/3)
Strzały celne Over 5.5
20% (1/5)
0% (0/2)
33% (1/3)
Strzały celne Over 6.5
20% (1/5)
0% (0/2)
33% (1/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemEl MokawloonAL Masry
Match Offsides AVG
3.20
3.50
3.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (5/5)
100% (2/2)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (5/5)
100% (2/2)
100% (3/3)
Match Offsides Over 2.5 %
80% (4/5)
100% (2/2)
67% (2/3)
Match Offsides Over 3.5 %
40% (2/5)
50% (1/2)
33% (1/3)
Team Offsides AVG
1.60
0.00
2.67
Team Offsides Over 0.5 %
60% (3/5)
0% (0/2)
100% (3/3)
Team Offsides Over 1.5 %
60% (3/5)
0% (0/2)
100% (3/3)
Team Offsides Over 2.5 %
20% (1/5)
0% (0/2)
33% (1/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. AL Masry jest o 185% lepsza niż El Mokawloon pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemEl MokawloonAL Masry
xG (For)
0.53
0.25
0.71
xGA (Against)
0.56
0.80
0.41
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemEl MokawloonAL Masry
Under 0.5
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Under 1.5
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Under 2.5
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Under 3.5
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Under 4.5
90% (36/40)
100% (20/20)
80% (16/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Pyramids FC330093.00
2Zamalek SC321072.33
3Al Ahly220063.00
4AL Masry320162.00
5El Geish320162.00
6Wadi Degla312051.67
8Future FC211042.00
9Masr311141.33
11Abu Qair Semad210131.50
13El Gouna FC202021.00
14Asyut Petrol302120.67
15Smouha SC201110.50
16Petrojet301210.33
17Al Ittihad201110.50
18Enppi301210.33
19Ghazl El Mehalla301210.33
20El Mokawloon200200.00