Football Stats
Herb Enppi
EnppiŚr. pkt/mecz 1.30
Egipt / Premier League28 sierpnia 2026 16:00
Herb Wadi Degla
Wadi DeglaŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Enppi

6W — Enppi1D3W — Wadi Degla

Streaki - Enppi

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Enppi — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Enppi — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Enppi — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Enppi — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Enppi — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Enppi — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Enppi — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Enppi — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Enppi — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Enppi — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Enppi — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Enppi — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Enppi — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Enppi — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Enppi — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Wadi Degla

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Wadi Degla — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Wadi Degla — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Wadi Degla — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Wadi Degla — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Wadi Degla — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Wadi Degla — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Wadi Degla — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Wadi Degla — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Wadi Degla — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Wadi Degla — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Wadi Degla — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Wadi Degla — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Wadi Degla — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Wadi Degla — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Wadi Degla — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Wadi Degla — ma więcej rożnych niż przeciwnik (14/20, 70%)

Serie - Enppi

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Enppi — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Enppi — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Enppi — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Enppi — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Enppi — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Enppi — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 50 meczach z rzędu
  • 🔥 Enppi — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Enppi — poniżej 4.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Enppi — powyżej 6.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Enppi — poniżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Enppi — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Wadi Degla

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Wadi Degla — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Wadi Degla — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wadi Degla — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Wadi Degla — powyżej 1.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Wadi Degla — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Wadi Degla — powyżej 2.5 kartek w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Wadi Degla — poniżej 6.5 kartek w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Wadi Degla — powyżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Wadi Degla — poniżej 6.5 kartek łącznie w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Wadi Degla — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Herb EnppiEnppi13Herb Wadi DeglaWadi Degla
16.08Herb EnppiEnppi10Herb Wadi DeglaWadi Degla
21.05Herb EnppiEnppi00Herb Wadi DeglaWadi Degla
08.01Herb Wadi DeglaWadi Degla12Herb EnppiEnppi
12.09Herb EnppiEnppi21Herb Wadi DeglaWadi Degla
21.12Herb Wadi DeglaWadi Degla23Herb EnppiEnppi
03.03Herb EnppiEnppi12Herb Wadi DeglaWadi Degla
24.09Herb Wadi DeglaWadi Degla12Herb EnppiEnppi
20.01Herb EnppiEnppi10Herb Wadi DeglaWadi Degla
16.09Herb Wadi DeglaWadi Degla21Herb EnppiEnppi

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wadi Degla jest o 17% lepsza niż Enppi pod względem odsetku wygranych meczów.

EnppiDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
1.80
2.70
2.25
Strzelone
1.00
1.20
1.10
Stracone
0.80
1.50
1.15
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
50%
49%
49%
Śr. strzały/mecz
10.30
7.10
8.70
Śr. faule/mecz
12.90
12.60
12.75
Wadi DeglaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.20
1.80
2.00
Strzelone
1.40
1.00
1.20
Stracone
0.80
0.80
0.80
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
40%
50%
45%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
56%
58%
57%
Śr. strzały/mecz
11.70
8.40
10.05
Śr. faule/mecz
13.70
11.20
12.45

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekEnppi vs Wadi Degla
1.00 gola/mecz
Enppi u siebie
1.00 gola/mecz
Wadi Degla na wyjeździe

Progi bramkowe

EnppiWadi Degla
Over 0.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 1.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 2.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Enppi notuje o 13% wyższy wynik niż Wadi Degla pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemEnppiWadi Degla
Match Corners AVG
8.84 (38/40)
9.37 (19/20)
8.32 (19/20)
Over 6.5 Corners
79% (30/38)
79% (15/19)
79% (15/19)
Over 7.5 Corners
66% (25/38)
63% (12/19)
68% (13/19)
Over 8.5 Corners
45% (17/38)
42% (8/19)
47% (9/19)
Over 9.5 Corners
34% (13/38)
37% (7/19)
32% (6/19)
Over 10.5 Corners
24% (9/38)
26% (5/19)
21% (4/19)
Over 11.5 Corners
21% (8/38)
26% (5/19)
16% (3/19)
Over 12.5 Corners
16% (6/38)
21% (4/19)
11% (2/19)
Over 13.5 Corners
11% (4/38)
16% (3/19)
5% (1/19)
Over 14.5 Corners
3% (1/38)
5% (1/19)
0% (0/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemEnppiWadi Degla
Corners Earned Match
5.05
5.10
5.00
More Corners Than Opponent
60% (24/40)
50% (10/20)
70% (14/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Corners Earned
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Corners Earned
202
102
100

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemEnppiWadi Degla
Match Cards AVG
4.42 (40/40)
4.45 (20/20)
4.40 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Total Cards
177
89
88
Highest in a Match
9
9
8
Lowest in a Match
1
2
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Enppi jest o 18% lepsza niż Wadi Degla pod względem strzałów na mecz.

OgółemEnppiWadi Degla
Strzały / mecz
9.25
10.00
8.50
Strzały celne / mecz
3.25
3.00
3.50
Strzały niecelne / mecz
4.00
4.00
4.00
Skuteczność strzałów
16.2%
15.0%
17.6%
Strzały na gola
6.17
6.67
5.67
Strzały celne na gola
2.17
2.00
2.33
Strzały Over 10.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały Over 11.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały Over 12.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały Over 13.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały Over 14.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 3.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 4.5
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 5.5
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Wadi Degla notuje o 150% wyższy wynik niż Enppi pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemEnppiWadi Degla
Match Offsides AVG
4.00
3.50
4.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 3.5 %
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Team Offsides AVG
1.75
1.00
2.50
Team Offsides Over 0.5 %
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Team Offsides Over 2.5 %
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Enppi jest o 8% lepsza niż Wadi Degla pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemEnppiWadi Degla
xG (For)
1.38
1.44
1.32
xGA (Against)
1.56
1.96
1.17
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemEnppiWadi Degla
Under 0.5
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Under 1.5
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Under 2.5
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Under 3.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 4.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Pyramids FC330093.00
2Zamalek SC321072.33
3Al Ahly220063.00
4AL Masry320162.00
5El Geish320162.00
6Wadi Degla312051.67
8Future FC211042.00
9Masr311141.33
11Abu Qair Semad210131.50
13El Gouna FC202021.00
14Asyut Petrol302120.67
15Smouha SC201110.50
16Petrojet301210.33
17Al Ittihad201110.50
18Enppi301210.33
19Ghazl El Mehalla301210.33
20El Mokawloon200200.00