Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Masr
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Masr — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Masr — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Masr — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Masr — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Masr — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Masr — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Masr — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Masr — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Masr — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- Masr — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Masr — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Masr — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Masr — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
- Masr — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Masr — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Masr — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Olympic El Qanah
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Olympic El Qanah — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- Olympic El Qanah — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Olympic El Qanah — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Olympic El Qanah — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Olympic El Qanah — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Olympic El Qanah — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Olympic El Qanah — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Olympic El Qanah — powyżej 2.5 spalonych (1/1, 100%)
- Olympic El Qanah — poniżej 3.5 spalonych (1/1, 100%)
- Olympic El Qanah — poniżej 6.5 rożnych (1/1, 100%)
- Olympic El Qanah — powyżej 5.5 kartek (1/1, 100%)
- Olympic El Qanah — poniżej 6.5 kartek (1/1, 100%)
- Olympic El Qanah — powyżej 6.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Olympic El Qanah — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- Olympic El Qanah — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Serie - Masr
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Masr — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Masr — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Masr — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Masr — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Masr — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Masr — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Masr — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Masr — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Masr — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu
Serie - Olympic El Qanah
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Olympic El Qanah — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Olympic El Qanah — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Olympic El Qanah — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Olympic El Qanah jest o 86% lepsza niż Masr pod względem odsetku wygranych meczów.
| Masr | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 2.30 | 2.25 |
Strzelone | 1.20 | 1.20 | 1.20 |
Stracone | 1.00 | 1.10 | 1.05 |
BTTS % | 50% | 70% | 60% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
Posiadanie piłki | 51% | 46% | 49% |
Śr. strzały/mecz | 11.40 | 9.22 | 10.37 |
Śr. faule/mecz | 11.00 | 13.00 | 11.95 |
| Olympic El Qanah | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 50% | 65% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 1.60 | 2.15 |
Strzelone | 2.10 | 1.10 | 1.60 |
Stracone | 0.60 | 0.50 | 0.55 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 50% | 60% | 55% |
Nie strzelił % | 0% | 20% | 10% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
Ostatnie 10 meczów
- 01.09.2026Wvs El Geish1-0
- 28.08.2026Lvs Al Ahly0-2
- 21.08.2026Dvs Wadi Degla0-0
- 29.05.2026Dvs Kahraba Ismailia1-1
- 21.05.2026Dvs Wadi Degla2-2
- 17.05.2026Dvs Ismaily SC0-0
- 13.05.2026Wvs Ghazl El Mehalla3-2
- 07.05.2026Wvs Haras El Hodood2-1
- 03.05.2026Dvs El Gouna FC2-2
- 28.04.2026Wvs Pharco1-0
- 01.09.2026Dvs Wadi Degla0-0
- 28.08.2026Dvs El Gouna FC1-1
- 23.08.2026Wvs Ceramica Cleopatra2-1
- 14.05.2026Wvs Dayrout3-1
- 07.05.2026Lvs Proxy1-2
- 30.04.2026Wvs Aswan Sc1-0
- 23.04.2026Dvs Maleyet Kafr El Zayiat1-1
- 16.04.2026Lvs El Dakhleya1-2
- 10.04.2026Wvs Baladiyyat Al Mehalla2-1
- 03.04.2026Wvs Masar2-0
Progi bramkowe
| Masr | Olympic El Qanah | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
| Masr | Olympic El Qanah | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
| Masr | Olympic El Qanah | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Masr notuje o 78% wyższy wynik niż Olympic El Qanah pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Masr | Olympic El Qanah | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.70 (20/40) | 8.89 (19/20) | 5.00 (1/20) |
Over 6.5 Corners | 60% (12/20) | 63% (12/19) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Corners | 45% (9/20) | 47% (9/19) | 0% (0/1) |
Over 8.5 Corners | 45% (9/20) | 47% (9/19) | 0% (0/1) |
Over 9.5 Corners | 40% (8/20) | 42% (8/19) | 0% (0/1) |
Over 10.5 Corners | 35% (7/20) | 37% (7/19) | 0% (0/1) |
Over 11.5 Corners | 25% (5/20) | 26% (5/19) | 0% (0/1) |
Over 12.5 Corners | 15% (3/20) | 16% (3/19) | 0% (0/1) |
Over 13.5 Corners | 10% (2/20) | 11% (2/19) | 0% (0/1) |
Over 14.5 Corners | 10% (2/20) | 11% (2/19) | 0% (0/1) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Masr | Olympic El Qanah | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.33 | 3.45 | 1.00 |
More Corners Than Opponent | 48% (10/21) | 50% (10/20) | 0% (0/1) |
Over 2.5 Corners Earned | 48% (10/21) | 50% (10/20) | 0% (0/1) |
Over 3.5 Corners Earned | 33% (7/21) | 35% (7/20) | 0% (0/1) |
Over 4.5 Corners Earned | 33% (7/21) | 35% (7/20) | 0% (0/1) |
Over 5.5 Corners Earned | 24% (5/21) | 25% (5/20) | 0% (0/1) |
Over 6.5 Corners Earned | 19% (4/21) | 20% (4/20) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/21) | 0% (0/20) | 0% (0/1) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/21) | 0% (0/20) | 0% (0/1) |
Corners Earned | 70 | 69 | 1 |
| Ogółem | Masr | Olympic El Qanah | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.33 | 5.40 | 4.00 |
More Corners Than Opponent | 48% (10/21) | 50% (10/20) | 0% (0/1) |
Over 2.5 Corners Against | 81% (17/21) | 80% (16/20) | 100% (1/1) |
Over 3.5 Corners Against | 67% (14/21) | 65% (13/20) | 100% (1/1) |
Over 4.5 Corners Against | 43% (9/21) | 45% (9/20) | 0% (0/1) |
Over 5.5 Corners Against | 29% (6/21) | 30% (6/20) | 0% (0/1) |
Over 6.5 Corners Against | 19% (4/21) | 20% (4/20) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Corners Against | 14% (3/21) | 15% (3/20) | 0% (0/1) |
Over 8.5 Corners Against | 14% (3/21) | 15% (3/20) | 0% (0/1) |
Corners Against | 112 | 108 | 4 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Olympic El Qanah notuje o 79% wyższy wynik niż Masr pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Masr | Olympic El Qanah | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.05 (21/21) | 3.90 (20/20) | 7.00 (1/1) |
Over 0.5 Cards | 100% (21/21) | 100% (20/20) | 100% (1/1) |
Over 1.5 Cards | 95% (20/21) | 95% (19/20) | 100% (1/1) |
Over 2.5 Cards | 62% (13/21) | 60% (12/20) | 100% (1/1) |
Over 3.5 Cards | 57% (12/21) | 55% (11/20) | 100% (1/1) |
Over 4.5 Cards | 38% (8/21) | 35% (7/20) | 100% (1/1) |
Over 5.5 Cards | 24% (5/21) | 20% (4/20) | 100% (1/1) |
Over 6.5 Cards | 19% (4/21) | 15% (3/20) | 100% (1/1) |
Over 7.5 Cards | 10% (2/21) | 10% (2/20) | 0% (0/1) |
Total Cards | 85 | 78 | 7 |
Highest in a Match | 8 | 8 | 7 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 7 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Olympic El Qanah jest o 8% lepsza niż Masr pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Masr | Olympic El Qanah | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 6.67 | 6.50 | 7.00 |
Strzały celne / mecz | 2.67 | 3.50 | 1.00 |
Strzały niecelne / mecz | 3.67 | 2.50 | 6.00 |
Skuteczność strzałów | 5.0% | 0.0% | 14.3% |
Strzały na gola | 20.00 | — | 7.00 |
Strzały celne na gola | 8.00 | — | 1.00 |
Strzały Over 10.5 | 0% (0/3) | 0% (0/2) | 0% (0/1) |
Strzały Over 11.5 | 0% (0/3) | 0% (0/2) | 0% (0/1) |
Strzały Over 12.5 | 0% (0/3) | 0% (0/2) | 0% (0/1) |
Strzały Over 13.5 | 0% (0/3) | 0% (0/2) | 0% (0/1) |
Strzały Over 14.5 | 0% (0/3) | 0% (0/2) | 0% (0/1) |
Strzały celne Over 3.5 | 33% (1/3) | 50% (1/2) | 0% (0/1) |
Strzały celne Over 4.5 | 0% (0/3) | 0% (0/2) | 0% (0/1) |
Strzały celne Over 5.5 | 0% (0/3) | 0% (0/2) | 0% (0/1) |
Strzały celne Over 6.5 | 0% (0/3) | 0% (0/2) | 0% (0/1) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Masr notuje o 25% wyższy wynik niż Olympic El Qanah pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Masr | Olympic El Qanah | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 3.67 | 4.00 | 3.00 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (3/3) | 100% (2/2) | 100% (1/1) |
Match Offsides Over 1.5 % | 100% (3/3) | 100% (2/2) | 100% (1/1) |
Match Offsides Over 2.5 % | 67% (2/3) | 50% (1/2) | 100% (1/1) |
Match Offsides Over 3.5 % | 33% (1/3) | 50% (1/2) | 0% (0/1) |
Team Offsides AVG | 2.33 | 2.50 | 2.00 |
Team Offsides Over 0.5 % | 100% (3/3) | 100% (2/2) | 100% (1/1) |
Team Offsides Over 1.5 % | 67% (2/3) | 50% (1/2) | 100% (1/1) |
Team Offsides Over 2.5 % | 33% (1/3) | 50% (1/2) | 0% (0/1) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Masr jest o 63% lepsza niż Olympic El Qanah pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Masr | Olympic El Qanah | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 0.60 | 0.68 | 0.42 |
xGA (Against) | 0.86 | 0.82 | 0.94 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Masr | Olympic El Qanah | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 30% (6/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 85% (34/40) | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

