Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy Wigan Athletic U21
Streaki - Wigan Athletic U21
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Wigan Athletic U21 — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Wigan Athletic U21 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Wigan Athletic U21 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Wigan Athletic U21 — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Wigan Athletic U21 — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Wigan Athletic U21 — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Wigan Athletic U21 — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Wigan Athletic U21 — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Cardiff City U21
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Cardiff City U21 — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Cardiff City U21 — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Cardiff City U21 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Cardiff City U21 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Cardiff City U21 — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Cardiff City U21 — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Cardiff City U21 — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
Serie - Wigan Athletic U21
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Wigan Athletic U21 — powyżej 1.5 gola w meczu w 16 meczach z rzędu
- 🔥 Wigan Athletic U21 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Wigan Athletic U21 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 16 meczach z rzędu
Serie - Cardiff City U21
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Cardiff City U21 — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Cardiff City U21 — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Cardiff City U21 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Cardiff City U21 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wigan Athletic U21 jest o 50% lepsza niż Cardiff City U21 pod względem odsetku wygranych meczów.
| Wigan Athletic U21 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 4.20 | 4.90 | 4.55 |
Strzelone | 2.50 | 3.10 | 2.80 |
Stracone | 1.70 | 1.80 | 1.75 |
BTTS % | 80% | 80% | 80% |
Czyste konto % | 10% | 20% | 15% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
| Cardiff City U21 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 2.70 | 3.05 |
Strzelone | 1.70 | 1.20 | 1.45 |
Stracone | 1.70 | 1.50 | 1.60 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 18.08.2026Dvs Bristol City U212-2
- 14.04.2026Wvs Charlton Athletic U213-2
- 07.04.2026Lvs Sheffield Wednesday U210-2
- 31.03.2026Wvs Hull City U212-0
- 27.03.2026Wvs Queens Park Rangers U213-2
- 24.03.2026Lvs Bristol City U212-3
- 13.03.2026Lvs Watford U212-4
- 10.03.2026Dvs Barnsley U211-1
- 02.03.2026Wvs Crewe Alexandra U213-1
- 24.02.2026Wvs Fleetwood Town U215-3
- 18.08.2026Lvs Barnsley U211-2
- 20.04.2026Lvs Hull City U211-2
- 14.04.2026Dvs Colchester United U211-1
- 10.04.2026Wvs Sheffield Wednesday U212-1
- 06.04.2026Lvs Brentford U210-4
- 17.03.2026Wvs Fleetwood Town U212-1
- 13.03.2026Dvs Swansea City U211-1
- 10.03.2026Wvs Charlton Athletic U211-0
- 03.03.2026Dvs Millwall U211-1
- 27.02.2026Lvs Swansea City U210-1
Progi bramkowe
| Wigan Athletic U21 | Cardiff City U21 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
| Wigan Athletic U21 | Cardiff City U21 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
| Wigan Athletic U21 | Cardiff City U21 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Wigan Athletic U21 | Cardiff City U21 | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 30% (12/40) | 20% (4/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 50% (20/40) | 35% (7/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 70% (28/40) | 55% (11/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 85% (34/40) | 75% (15/20) | 95% (19/20) |

