Football Stats
Herb Sagan Tosu
Sagan TosuŚr. pkt/mecz 1.45
Japonia / Emperor Cup26 sierpnia 2026 12:00
Herb Kataller Toyama
Kataller ToyamaŚr. pkt/mecz 1.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Sagan Tosu

Streaki - Sagan Tosu

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sagan Tosu — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Sagan Tosu — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sagan Tosu — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Sagan Tosu — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Sagan Tosu — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Sagan Tosu — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Sagan Tosu — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sagan Tosu — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Sagan Tosu — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Sagan Tosu — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Sagan Tosu — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Sagan Tosu — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Sagan Tosu — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Sagan Tosu — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Kataller Toyama

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kataller Toyama — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Kataller Toyama — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kataller Toyama — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kataller Toyama — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - Sagan Tosu

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sagan Tosu — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sagan Tosu — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sagan Tosu — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sagan Tosu — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sagan Tosu — poniżej 3.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sagan Tosu — poniżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sagan Tosu — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - Kataller Toyama

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kataller Toyama — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kataller Toyama — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kataller Toyama — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
26.08Herb Sagan TosuSagan Tosu40Herb Kataller ToyamaKataller Toyama
09.11Herb Kataller ToyamaKataller Toyama31Herb Sagan TosuSagan Tosu
23.03Herb Sagan TosuSagan Tosu10Herb Kataller ToyamaKataller Toyama

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sagan Tosu jest o 14% lepsza niż Kataller Toyama pod względem odsetku wygranych meczów.

Sagan TosuDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
2.70
2.60
2.65
Strzelone
1.50
1.20
1.35
Stracone
1.20
1.40
1.30
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Kataller ToyamaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.80
2.30
2.55
Strzelone
1.50
0.90
1.20
Stracone
1.30
1.40
1.35
BTTS %
50%
20%
35%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
30%
50%
40%

Ostatnie 10 meczów

Sagan Tosu jest o +67% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Sagan Tosu u siebie
0.90 gola/mecz
Kataller Toyama na wyjeździe

Progi bramkowe

Sagan TosuKataller Toyama
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
35% (7/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
85% (17/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemSagan TosuKataller Toyama
Match Cards AVG
2.25 (20/20)
2.25 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Cards
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 3.5 Cards
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 4.5 Cards
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 5.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/20)
Over 6.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
45
45
Highest in a Match
5
5
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSagan TosuKataller Toyama
Under 0.5
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Under 1.5
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Under 2.5
50% (20/40)
45% (9/20)
55% (11/20)
Under 3.5
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Under 4.5
88% (35/40)
80% (16/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Emperor Cup — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Sagan Tosu18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Kataller Toyama18639211.17
10Drużyna H18549191.06
11Drużyna I184410160.89
12Drużyna J183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Japonia, realne dane wkrótce.