Football Stats
Herb Vegalta Sendai
Flaga JaponiaVegalta Sendai
6. miejsce w tabeli J2 League
Japonia / J2 LeagueSezon 2026/27

2026/27 Vegalta Sendai — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R1
P0
Gz4
Gs2
RB+2
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz2
Gs2
RB0
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W2
R1
P1
Gz6
Gs4
RB+2
Śr. pkt1.75
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Vegalta Sendai — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Vegalta Sendai — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Vegalta Sendai — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Vegalta Sendai — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Vegalta Sendai — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Vegalta Sendai — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Vegalta Sendai — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Vegalta Sendai — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Vegalta Sendai — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Vegalta Sendai — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Vegalta Sendai — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Vegalta Sendai — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Vegalta Sendai — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Vegalta Sendai — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vegalta Sendai — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Vegalta Sendai — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vegalta Sendai — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Vegalta SendaiVegalta Sendai42Tegevajaro Miyazaki
26.08Herb Vegalta SendaiVegalta Sendai12Tochigi City
22.08Vanraure Hachinohe02Herb Vegalta SendaiVegalta Sendai
15.08Herb Vegalta SendaiVegalta Sendai00Oita Trinita
08.08Fujieda MYFC20Herb Vegalta SendaiVegalta Sendai
29.11Herb Vegalta SendaiVegalta Sendai01Iwaki
23.11Blaublitz Akita00Herb Vegalta SendaiVegalta Sendai
09.11Herb Vegalta SendaiVegalta Sendai20Roasso Kumamoto
02.11Imabari32Herb Vegalta SendaiVegalta Sendai
26.10Herb Vegalta SendaiVegalta Sendai32Sagan Tosu

Vegalta Sendai — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 17% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
1.10
1.60
2.70
Strzelone
0.50
1.10
1.60
Stracone
0.60
0.50
1.10
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
40%
50%
45%
Nie strzelił %
70%
40%
55%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
50%
35%
Śr. goli/mecz
1.20
0.80
2.00
Strzelone
0.50
0.60
1.10
Stracone
0.70
0.20
0.90
BTTS %
20%
10%
15%
Czyste konto %
50%
80%
65%
Nie strzelił %
60%
40%
50%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Under 1.5
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Under 2.5
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
Under 3.5
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Under 4.5
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 50% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Vegalta Sendai

Wynik meczu

0-2
1 (25%)
0-0
1 (25%)
2-0
1 (25%)
4-2
1 (25%)

Wynik do przerwy

0-1
1 (25%)
0-0
1 (25%)
1-0
1 (25%)
3-1
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Vegalta Sendai

Liczba goli w meczu

2
2 (50%)
0
1 (25%)
6
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

1
2 (50%)
0
1 (25%)
4
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi J2 League.

J2 League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Omiya Ardija4310102.50
3Fujieda MYFC430192.25
4Albirex Niigata430192.25
5Shonan Bellmare422082.00
6Vegalta Sendai421171.75
7Jubilo Iwata421171.75
8Yokohama FC421171.75
9Kataller Toyama420261.50
10Tochigi City420261.50
12Sagan Tosu412151.25
13Oita Trinita411241.00
14Blaublitz Akita411241.00
15Tokushima Vortis411241.00
16Ventforet Kofu411241.00
18Iwaki410330.75
20Imabari400400.00