Football Stats
Herb Kataller Toyama
Flaga JaponiaKataller Toyama
9. miejsce w tabeli J2 League
Japonia / J2 LeagueSezon 2026/27

2026/27 Kataller Toyama — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz6
Gs3
RB+3
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz4
Gs2
RB+2
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W2
R0
P2
Gz10
Gs5
RB+5
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kataller Toyama — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Kataller Toyama — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Kataller Toyama — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Kataller Toyama — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Kataller Toyama — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Kataller Toyama — przegrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kataller Toyama — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Kataller Toyama — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kataller Toyama — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kataller Toyama — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kataller Toyama — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Kataller Toyama — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kataller Toyama — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Kataller Toyama — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 15 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Kataller ToyamaKataller Toyama23Fujieda MYFC
26.08Sagan Tosu40Herb Kataller ToyamaKataller Toyama
22.08Herb Kataller ToyamaKataller Toyama40Imabari
15.08Blaublitz Akita04Herb Kataller ToyamaKataller Toyama
08.08Vanraure Hachinohe20Herb Kataller ToyamaKataller Toyama
29.11Herb Kataller ToyamaKataller Toyama41Blaublitz Akita
23.11Ventforet Kofu01Herb Kataller ToyamaKataller Toyama
09.11Herb Kataller ToyamaKataller Toyama31Sagan Tosu
02.11Herb Kataller ToyamaKataller Toyama11Ehime FC
26.10Renofa Yamaguchi10Herb Kataller ToyamaKataller Toyama

Kataller Toyama — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 33% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
60%
40%
Śr. goli/mecz
1.40
1.80
3.20
Strzelone
0.30
1.30
1.60
Stracone
1.10
0.50
1.60
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
70%
30%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
1.20
1.20
2.40
Strzelone
0.40
0.50
0.90
Stracone
0.80
0.70
1.50
BTTS %
10%
0%
5%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
70%
60%
65%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Under 2.5
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)
Under 3.5
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
Under 4.5
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 200% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
40% (8/20)
60% (6/10)
20% (2/10)
BTTS 1H
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
30% (6/20)
50% (5/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
75% (15/20)
60% (6/10)
90% (9/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Kataller Toyama

Wynik meczu

4-0
2 (50%)
0-2
1 (25%)
2-3
1 (25%)

Wynik do przerwy

0-1
1 (25%)
2-0
1 (25%)
1-0
1 (25%)
1-3
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Kataller Toyama

Liczba goli w meczu

4
2 (50%)
2
1 (25%)
5
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

1
2 (50%)
2
1 (25%)
4
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi J2 League.

J2 League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Omiya Ardija4310102.50
3Fujieda MYFC430192.25
4Albirex Niigata430192.25
5Shonan Bellmare422082.00
6Vegalta Sendai421171.75
7Jubilo Iwata421171.75
8Yokohama FC421171.75
9Kataller Toyama420261.50
10Tochigi City420261.50
12Sagan Tosu412151.25
13Oita Trinita411241.00
14Blaublitz Akita411241.00
15Tokushima Vortis411241.00
16Ventforet Kofu411241.00
18Iwaki410330.75
20Imabari400400.00