Football Stats
Herb Sagan Tosu
Flaga JaponiaSagan Tosu
12. miejsce w tabeli J2 League
Japonia / J2 LeagueSezon 2026/27

2026/27 Sagan Tosu — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz3
Gs3
RB0
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W0
R2
P0
Gz2
Gs2
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W1
R2
P1
Gz5
Gs5
RB0
Śr. pkt1.25
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sagan Tosu — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Sagan Tosu — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Sagan Tosu — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sagan Tosu — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sagan Tosu — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Sagan Tosu — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Sagan Tosu — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sagan Tosu — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sagan Tosu — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sagan Tosu — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sagan Tosu — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sagan Tosu — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sagan Tosu — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sagan Tosu — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sagan Tosu — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sagan Tosu — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sagan Tosu — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sagan Tosu — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Sagan Tosu — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sagan Tosu — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Yokohama FC22Herb Sagan TosuSagan Tosu
26.08Herb Sagan TosuSagan Tosu40Kataller Toyama
22.08Herb Sagan TosuSagan Tosu13Tochigi City
16.08Tokushima Vortis00Herb Sagan TosuSagan Tosu
08.08Herb Sagan TosuSagan Tosu20Ventforet Kofu
29.11Herb Sagan TosuSagan Tosu12Jubilo Iwata
23.11Fujieda MYFC00Herb Sagan TosuSagan Tosu
09.11Kataller Toyama31Herb Sagan TosuSagan Tosu
02.11Herb Sagan TosuSagan Tosu00Tokushima Vortis
26.10Vegalta Sendai32Herb Sagan TosuSagan Tosu

Sagan Tosu — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 50% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
1.10
1.90
3.00
Strzelone
0.70
1.10
1.80
Stracone
0.40
0.80
1.20
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
60%
50%
55%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
1.20
1.70
2.90
Strzelone
0.50
0.90
1.40
Stracone
0.70
0.80
1.50
BTTS %
20%
50%
35%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
50%
30%
40%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Under 1.5
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Under 2.5
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Under 3.5
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Under 4.5
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 17% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Sagan Tosu

Wynik meczu

0-0
1 (25%)
2-0
1 (25%)
1-3
1 (25%)
2-2
1 (25%)

Wynik do przerwy

1-0
2 (50%)
0-0
1 (25%)
1-1
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Sagan Tosu

Liczba goli w meczu

4
2 (50%)
0
1 (25%)
2
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

1
2 (50%)
0
1 (25%)
2
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi J2 League.

J2 League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Omiya Ardija4310102.50
3Fujieda MYFC430192.25
4Albirex Niigata430192.25
5Shonan Bellmare422082.00
6Vegalta Sendai421171.75
7Jubilo Iwata421171.75
8Yokohama FC421171.75
9Kataller Toyama420261.50
10Tochigi City420261.50
12Sagan Tosu412151.25
13Oita Trinita411241.00
14Blaublitz Akita411241.00
15Tokushima Vortis411241.00
16Ventforet Kofu411241.00
18Iwaki410330.75
20Imabari400400.00