Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Langevag
Streaki - Langevag
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
Brak notowanych wzorców (próg ≥70% / ≤30%) w ostatnich meczach obu drużyn.
Streaki - Aalesund
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Aalesund — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Aalesund — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Aalesund — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Aalesund — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Aalesund — poniżej 4.5 spalonych (10/10, 100%)
- Aalesund — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Aalesund — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Aalesund — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- Aalesund — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Aalesund — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Aalesund — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
- Aalesund — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
- Aalesund — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Aalesund — powyżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Aalesund — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Aalesund — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Aalesund — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Serie - Langevag
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Serie - Aalesund
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Aalesund — obie drużyny strzelają (BTTS) w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Aalesund — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Aalesund — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Aalesund — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Aalesund — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Aalesund — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 19 meczach z rzędu
- 🔥 Aalesund — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Aalesund — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Aalesund — poniżej 4.5 spalonych w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Aalesund — powyżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Aalesund — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Aalesund — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Langevag | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | — | — | — |
Śr. goli/mecz | — | — | — |
Strzelone | — | — | — |
Stracone | — | — | — |
BTTS % | — | — | — |
Czyste konto % | — | — | — |
Nie strzelił % | — | — | — |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
| Aalesund | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 20% | 15% |
Śr. goli/mecz | 4.60 | 3.70 | 4.15 |
Strzelone | 2.00 | 1.60 | 1.80 |
Stracone | 2.60 | 2.10 | 2.35 |
BTTS % | 100% | 70% | 85% |
Czyste konto % | 0% | 10% | 5% |
Nie strzelił % | 0% | 20% | 10% |
Posiadanie piłki | 45% | 40% | 43% |
Śr. strzały/mecz | 17.90 | 12.00 | 15.28 |
Śr. faule/mecz | 14.40 | 11.00 | 12.89 |
Ostatnie 10 meczów
Progi bramkowe
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Langevag | Aalesund | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 12.11 (18/20) | — | 12.11 (18/20) |
Over 6.5 Corners | 100% (18/18) | — | 100% (18/18) |
Over 7.5 Corners | 100% (18/18) | — | 100% (18/18) |
Over 8.5 Corners | 89% (16/18) | — | 89% (16/18) |
Over 9.5 Corners | 83% (15/18) | — | 83% (15/18) |
Over 10.5 Corners | 72% (13/18) | — | 72% (13/18) |
Over 11.5 Corners | 56% (10/18) | — | 56% (10/18) |
Over 12.5 Corners | 39% (7/18) | — | 39% (7/18) |
Over 13.5 Corners | 28% (5/18) | — | 28% (5/18) |
Over 14.5 Corners | 22% (4/18) | — | 22% (4/18) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Langevag | Aalesund | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.05 | — | 5.05 |
More Corners Than Opponent | 30% (6/20) | — | 30% (6/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 75% (15/20) | — | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 65% (13/20) | — | 65% (13/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 45% (9/20) | — | 45% (9/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 40% (8/20) | — | 40% (8/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 35% (7/20) | — | 35% (7/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 30% (6/20) | — | 30% (6/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 20% (4/20) | — | 20% (4/20) |
Corners Earned | 101 | — | 101 |
| Ogółem | Langevag | Aalesund | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 7.30 | — | 7.30 |
More Corners Than Opponent | 30% (6/20) | — | 30% (6/20) |
Over 2.5 Corners Against | 100% (20/20) | — | 100% (20/20) |
Over 3.5 Corners Against | 95% (19/20) | — | 95% (19/20) |
Over 4.5 Corners Against | 80% (16/20) | — | 80% (16/20) |
Over 5.5 Corners Against | 75% (15/20) | — | 75% (15/20) |
Over 6.5 Corners Against | 65% (13/20) | — | 65% (13/20) |
Over 7.5 Corners Against | 50% (10/20) | — | 50% (10/20) |
Over 8.5 Corners Against | 25% (5/20) | — | 25% (5/20) |
Corners Against | 146 | — | 146 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Langevag | Aalesund | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.80 (20/20) | — | 3.80 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | — | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 85% (17/20) | — | 85% (17/20) |
Over 2.5 Cards | 75% (15/20) | — | 75% (15/20) |
Over 3.5 Cards | 55% (11/20) | — | 55% (11/20) |
Over 4.5 Cards | 30% (6/20) | — | 30% (6/20) |
Over 5.5 Cards | 20% (4/20) | — | 20% (4/20) |
Over 6.5 Cards | 10% (2/20) | — | 10% (2/20) |
Over 7.5 Cards | 5% (1/20) | — | 5% (1/20) |
Total Cards | 76 | — | 76 |
Highest in a Match | 8 | — | 8 |
Lowest in a Match | 1 | — | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Langevag | Aalesund | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/20) | — | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 5% (1/20) | — | 5% (1/20) |
Under 2.5 | 30% (6/20) | — | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 45% (9/20) | — | 45% (9/20) |
Under 4.5 | 70% (14/20) | — | 70% (14/20) |
Under 5.5 | 80% (16/20) | — | 80% (16/20) |
Przykładowy układ tabeli — Norwegia, realne dane wkrótce.
