Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Avispa Fukuoka
Streaki - Avispa Fukuoka
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Avispa Fukuoka — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Avispa Fukuoka — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Avispa Fukuoka — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Avispa Fukuoka — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Avispa Fukuoka — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Avispa Fukuoka — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Avispa Fukuoka — przegrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Avispa Fukuoka — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Avispa Fukuoka — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Avispa Fukuoka — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Avispa Fukuoka — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Avispa Fukuoka — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Avispa Fukuoka — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Avispa Fukuoka — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Avispa Fukuoka — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Verspah Oita
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Verspah Oita — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
- Verspah Oita — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
- Verspah Oita — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Verspah Oita — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Verspah Oita — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/9, 78%)
- Verspah Oita — nie wygrywa 1. połowę (14/19, 74%)
Serie - Avispa Fukuoka
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Avispa Fukuoka — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Avispa Fukuoka — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Avispa Fukuoka — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Avispa Fukuoka — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Avispa Fukuoka — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu
Serie - Verspah Oita
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Verspah Oita jest o 80% lepsza niż Avispa Fukuoka pod względem odsetku wygranych meczów.
| Avispa Fukuoka | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 30% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.60 | 2.70 |
Strzelone | 1.30 | 1.20 | 1.25 |
Stracone | 1.50 | 1.40 | 1.45 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
Posiadanie piłki | 45% | 38% | 41% |
Śr. strzały/mecz | 14.22 | 10.40 | 12.21 |
Śr. faule/mecz | 12.78 | 11.70 | 12.21 |
| Verspah Oita | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 3.60 | 3.10 |
Strzelone | 1.30 | 1.40 | 1.35 |
Stracone | 1.30 | 2.20 | 1.75 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 30% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
Ostatnie 10 meczów
- 22.08.2026Lvs Kashima2-3
- 15.08.2026Wvs Cerezo Osaka3-0
- 08.08.2026Lvs Vissel Kobe0-1
- 06.06.2026Wvs JEF United Chiba2-1
- 30.05.2026Dvs JEF United Chiba2-2
- 23.05.2026Lvs Vissel Kobe0-1
- 10.05.2026Dvs Shimizu S-pulse1-1
- 06.05.2026Dvs Kyoto Sanga1-1
- 03.05.2026Dvs Cerezo Osaka1-1
- 29.04.2026Dvs Sanfrecce Hiroshima2-2
- 19.08.2026Wvs Kochi United3-0
- 28.07.2026Lvs Sanfrecce Hiroshima0-4
- 20.07.2026Lvs Sagan Tosu1-7
- 23.11.2025Wvs Suzuka Unlimited2-1
- 16.11.2025Wvs Reinmeer Aomori3-0
- 09.11.2025Lvs Urayasu1-3
- 01.11.2025Lvs TIAMO Hirakata0-2
- 26.10.2025Lvs Grulla Morioka2-4
- 19.10.2025Wvs Porvenir Asuka2-1
- 13.10.2025Wvs Maruyasu Okazaki1-0
Progi bramkowe
| Avispa Fukuoka | Verspah Oita | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 47% (9/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 47% (9/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 63% (12/19) |
| Avispa Fukuoka | Verspah Oita | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 56% (5/9) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 22% (2/9) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 0% (0/9) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/9) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 56% (5/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 47% (9/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 47% (9/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 63% (12/19) |
| Avispa Fukuoka | Verspah Oita | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 89% (8/9) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 78% (7/9) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 44% (4/9) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 22% (2/9) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 33% (3/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 47% (9/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 47% (9/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 63% (12/19) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Avispa Fukuoka | Verspah Oita | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.58 (19/40) | 8.58 (19/20) | — |
Over 6.5 Corners | 68% (13/19) | 68% (13/19) | — |
Over 7.5 Corners | 58% (11/19) | 58% (11/19) | — |
Over 8.5 Corners | 53% (10/19) | 53% (10/19) | — |
Over 9.5 Corners | 37% (7/19) | 37% (7/19) | — |
Over 10.5 Corners | 11% (2/19) | 11% (2/19) | — |
Over 11.5 Corners | 11% (2/19) | 11% (2/19) | — |
Over 12.5 Corners | 11% (2/19) | 11% (2/19) | — |
Over 13.5 Corners | 11% (2/19) | 11% (2/19) | — |
Over 14.5 Corners | 11% (2/19) | 11% (2/19) | — |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Avispa Fukuoka | Verspah Oita | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.55 | 4.55 | — |
More Corners Than Opponent | 50% (10/20) | 50% (10/20) | — |
Over 2.5 Corners Earned | 85% (17/20) | 85% (17/20) | — |
Over 3.5 Corners Earned | 60% (12/20) | 60% (12/20) | — |
Over 4.5 Corners Earned | 50% (10/20) | 50% (10/20) | — |
Over 5.5 Corners Earned | 30% (6/20) | 30% (6/20) | — |
Over 6.5 Corners Earned | 25% (5/20) | 25% (5/20) | — |
Over 7.5 Corners Earned | 5% (1/20) | 5% (1/20) | — |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Corners Earned | 91 | 91 | — |
| Ogółem | Avispa Fukuoka | Verspah Oita | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.05 | 4.05 | — |
More Corners Than Opponent | 50% (10/20) | 50% (10/20) | — |
Over 2.5 Corners Against | 65% (13/20) | 65% (13/20) | — |
Over 3.5 Corners Against | 55% (11/20) | 55% (11/20) | — |
Over 4.5 Corners Against | 40% (8/20) | 40% (8/20) | — |
Over 5.5 Corners Against | 25% (5/20) | 25% (5/20) | — |
Over 6.5 Corners Against | 25% (5/20) | 25% (5/20) | — |
Over 7.5 Corners Against | 5% (1/20) | 5% (1/20) | — |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Corners Against | 81 | 81 | — |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Avispa Fukuoka | Verspah Oita | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.65 (20/20) | 3.65 (20/20) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (20/20) | — |
Over 1.5 Cards | 90% (18/20) | 90% (18/20) | — |
Over 2.5 Cards | 65% (13/20) | 65% (13/20) | — |
Over 3.5 Cards | 55% (11/20) | 55% (11/20) | — |
Over 4.5 Cards | 40% (8/20) | 40% (8/20) | — |
Over 5.5 Cards | 15% (3/20) | 15% (3/20) | — |
Over 6.5 Cards | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Over 7.5 Cards | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Total Cards | 73 | 73 | — |
Highest in a Match | 6 | 6 | — |
Lowest in a Match | 1 | 1 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Avispa Fukuoka | Verspah Oita | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 25% (5/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 50% (10/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |
Przykładowy układ tabeli — Japonia, realne dane wkrótce.
