Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Morupule Wanderers
Streaki - Morupule Wanderers
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Morupule Wanderers — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Morupule Wanderers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Morupule Wanderers — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Morupule Wanderers — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Streaki - Sua Flamingoes
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sua Flamingoes — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Sua Flamingoes — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sua Flamingoes — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sua Flamingoes — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Morupule Wanderers
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Morupule Wanderers — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Morupule Wanderers — jest niepokonany w 1. połowie w 16 meczach z rzędu
- 🔥 Morupule Wanderers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Sua Flamingoes
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sua Flamingoes — wygrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Sua Flamingoes — jest niepokonany w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Sua Flamingoes — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Sua Flamingoes — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Sua Flamingoes — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sua Flamingoes — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sua Flamingoes jest o 44% lepsza niż Morupule Wanderers pod względem odsetku wygranych meczów.
| Morupule Wanderers | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 50% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 1.50 | 1.95 |
Strzelone | 1.30 | 0.80 | 1.05 |
Stracone | 1.10 | 0.70 | 0.90 |
BTTS % | 50% | 20% | 35% |
Czyste konto % | 30% | 50% | 40% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
| Sua Flamingoes | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 60% | 65% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.60 | 2.65 |
Strzelone | 1.80 | 1.50 | 1.65 |
Stracone | 0.90 | 1.10 | 1.00 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 40% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Lvs Police XI0-2
- 23.05.2026Wvs Police XI2-0
- 13.05.2026Wvs Galaxy3-1
- 06.05.2026Lvs Sua Flamingoes1-2
- 25.04.2026Dvs Nico United0-0
- 11.04.2026Wvs Calendar1-0
- 04.04.2026Wvs Centre Chiefs2-1
- 18.03.2026Lvs Gaborone United0-1
- 14.03.2026Lvs Extension Gunners1-2
- 10.03.2026Wvs TAFIC1-0
- 29.08.2026Wvs Matebele1-0
- 22.05.2026Wvs Matebele2-1
- 13.05.2026Wvs Black Lions2-1
- 06.05.2026Wvs Morupule Wanderers2-1
- 25.04.2026Dvs Galaxy0-0
- 11.04.2026Wvs BDF XI3-1
- 04.04.2026Wvs Police XI3-2
- 18.03.2026Wvs Santa Green3-1
- 14.03.2026Dvs Nico United2-2
- 07.03.2026Lvs Calendar0-1
Progi bramkowe
| Morupule Wanderers | Sua Flamingoes | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 56% (10/18) | 58% (11/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 56% (10/18) | 68% (13/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 67% (12/18) | 53% (10/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 78% (14/18) | 68% (13/19) |
| Morupule Wanderers | Sua Flamingoes | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 56% (10/18) | 58% (11/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 56% (10/18) | 68% (13/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 67% (12/18) | 53% (10/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 78% (14/18) | 68% (13/19) |
| Morupule Wanderers | Sua Flamingoes | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 56% (10/18) | 58% (11/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 56% (10/18) | 68% (13/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 67% (12/18) | 53% (10/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 78% (14/18) | 68% (13/19) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Morupule Wanderers | Sua Flamingoes | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 38% (15/40) | 40% (8/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 90% (18/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

