Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
9 spotkań — z perspektywy Dagon
Streaki - Dagon
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Dagon — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Dagon — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Dagon — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Dagon — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Dagon — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Dagon — powyżej 1.5 gola w meczu (16/20, 80%)
- Dagon — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Hantharwady United
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Hantharwady United — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hantharwady United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hantharwady United — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hantharwady United — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hantharwady United — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hantharwady United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hantharwady United — powyżej 19.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Hantharwady United — poniżej 29.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Hantharwady United — powyżej 3.5 spalonych (1/1, 100%)
- Hantharwady United — poniżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
- Hantharwady United — powyżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
- Hantharwady United — poniżej 11.5 rożnych (1/1, 100%)
- Hantharwady United — poniżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
- Hantharwady United — poniżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Hantharwady United — powyżej 8.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- Hantharwady United — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
Serie - Dagon
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Dagon — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Hantharwady United
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Hantharwady United — nie strzela gola w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Hantharwady United — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dagon jest o 50% lepsza niż Hantharwady United pod względem odsetku wygranych meczów.
| Dagon | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 3.60 | 3.20 |
Strzelone | 1.60 | 1.90 | 1.75 |
Stracone | 1.20 | 1.70 | 1.45 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
| Hantharwady United | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 40% | 30% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 2.90 | 3.15 |
Strzelone | 1.40 | 1.60 | 1.50 |
Stracone | 2.00 | 1.30 | 1.65 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 50% | 30% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 18.03.2026Lvs Yangon United0-4
- 09.03.2026Dvs Thitsar Arman2-2
- 03.03.2026Wvs Sagaing United1-0
- 24.02.2026Wvs Rakhine United1-0
- 19.02.2026Wvs Yadanarbon2-1
- 09.02.2026Wvs I.S.P.E3-1
- 04.02.2026Dvs Dagon Port2-2
- 29.01.2026Wvs Ayeyawady United2-0
- 23.01.2026Lvs Shan United1-3
- 16.01.2026Wvs Hantharwady United3-0
- 18.03.2026Lvs Shan United0-1
- 11.03.2026Dvs Rakhine United0-0
- 04.03.2026Lvs Yangon United0-4
- 24.02.2026Lvs Yadanarbon0-1
- 15.02.2026Dvs Sagaing United0-0
- 09.02.2026Wvs Yarmanya United1-0
- 04.02.2026Dvs I.S.P.E1-1
- 30.01.2026Wvs Dagon Port4-1
- 24.01.2026Lvs Ayeyawady United1-3
- 16.01.2026Lvs Dagon0-3
Progi bramkowe
| Dagon | Hantharwady United | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 50% (10/20) |
| Dagon | Hantharwady United | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 50% (10/20) |
| Dagon | Hantharwady United | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 50% (10/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Dagon | Hantharwady United | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 2.00 (1/1) | — | 2.00 (1/1) |
Over 0.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 1.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 2.5 Cards | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 3.5 Cards | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 4.5 Cards | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 5.5 Cards | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Total Cards | 2 | — | 2 |
Highest in a Match | 2 | — | 2 |
Lowest in a Match | 2 | — | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Dagon | Hantharwady United | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 20% (4/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 38% (15/40) | 35% (7/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 48% (19/40) | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |

