Football Stats
Herb Galatasaray
Flaga TurcjaGalatasaray
1. miejsce w tabeli Süper Lig
Turcja / Süper LigSezon 2026/27

2026/27 Galatasaray — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R1
P0
Gz5
Gs4
RB+1
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz4
Gs0
RB+4
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W2
R1
P0
Gz9
Gs4
RB+5
Śr. pkt2.33
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Galatasaray — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Galatasaray — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Galatasaray — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Galatasaray — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Galatasaray — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Galatasaray — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Galatasaray — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Galatasaray — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Galatasaray — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Galatasaray — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Galatasaray — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Galatasaray — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Galatasaray — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Galatasaray — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Galatasaray — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Galatasaray — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Galatasaray — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Galatasaray — jest niepokonany (16/20, 80%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Galatasaray — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Galatasaray — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Galatasaray — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Galatasaray — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Galatasaray — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Galatasaray — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb GalatasarayGalatasaray32Göztepe
21.08Erzurumspor FK04Herb GalatasarayGalatasaray
14.08Herb GalatasarayGalatasaray22Çorum FK
17.05Kasımpaşa10Herb GalatasarayGalatasaray
09.05Herb GalatasarayGalatasaray42Antalyaspor
02.05Samsunspor41Herb GalatasarayGalatasaray
26.04Herb GalatasarayGalatasaray30Fenerbahçe
18.04Gençlerbirliği S.K.12Herb GalatasarayGalatasaray
12.04Herb GalatasarayGalatasaray11Kocaelispor
08.04Göztepe13Herb GalatasarayGalatasaray

Galatasaray — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 50% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
70%
60%
Śr. goli/mecz
1.00
2.90
3.90
Strzelone
0.80
2.10
2.90
Stracone
0.20
0.80
1.00
BTTS %
10%
60%
35%
Czyste konto %
80%
30%
55%
Nie strzelił %
40%
10%
25%
Posiadanie piłki
66%
Śr. strzały/mecz
22.30
Śr. faule/mecz
13.10
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
1.50
1.50
3.00
Strzelone
1.10
0.70
1.80
Stracone
0.40
0.80
1.20
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
60%
50%
55%
Nie strzelił %
30%
50%
40%
Posiadanie piłki
58%
Śr. strzały/mecz
11.80
Śr. faule/mecz
11.90

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 260% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
27.33
36.00
10.00
Strzały celne / mecz
9.33
12.00
4.00
Strzały niecelne / mecz
12.67
17.00
4.00
Skuteczność strzałów
11.0%
6.9%
40.0%
Strzały na gola
9.11
14.40
2.50
Strzały celne na gola
3.11
4.80
1.00
Strzały Over 10.5
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Strzały Over 11.5
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Strzały Over 12.5
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Strzały Over 13.5
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Strzały Over 14.5
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 3.5
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Strzały celne Over 4.5
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 5.5
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 6.5
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
7.00
8.00
5.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 3.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Team Offsides AVG
3.00
3.00
3.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Team Offsides Over 2.5 %
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 14% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
2.81
2.93
2.56
xGA (Against)
0.68
0.78
0.49
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Under 2.5
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Under 3.5
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)
Under 4.5
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)
Under 5.5
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 40% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
40% (8/20)
60% (6/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 16% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
8.65 (20/20)
9.30 (10/10)
8.00 (10/10)
Over 6.5 Corners
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 7.5 Corners
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 8.5 Corners
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 9.5 Corners
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
Over 10.5 Corners
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 11.5 Corners
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 12.5 Corners
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 13.5 Corners
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 14.5 Corners
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
5.95
7.10
4.80
More Corners Than Opponent
80% (16/20)
100% (10/10)
60% (6/10)
Over 2.5 Corners Earned
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Corners Earned
85% (17/20)
100% (10/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Corners Earned
60% (12/20)
80% (8/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Corners Earned
60% (12/20)
80% (8/10)
40% (4/10)
Over 6.5 Corners Earned
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Corners Earned
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
Over 8.5 Corners Earned
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Corners Earned
119
71
48

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 20% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.50 (20/20)
4.90 (10/10)
4.10 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 2.5 Cards
65% (13/20)
80% (8/10)
50% (5/10)
Over 3.5 Cards
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 4.5 Cards
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 5.5 Cards
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 6.5 Cards
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Cards
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Total Cards
90
49
41
Highest in a Match
12
12
11
Lowest in a Match
1
1
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Galatasaray

Wynik meczu

3-2
1 (33%)
2-2
1 (33%)
4-0
1 (33%)

Wynik do przerwy

1-1
1 (33%)
0-0
1 (33%)
3-0
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Galatasaray

Liczba goli w meczu

4
2 (67%)
5
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

2
1 (33%)
0
1 (33%)
3
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Süper Lig.

Süper Lig — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Galatasaray321072.33
3Beşiktaş320162.00
4Fenerbahçe320162.00
5Amed320162.00
6Kocaelispor320162.00
7Rizespor320162.00
8Kasımpaşa312051.67
9Başakşehir311141.33
10Samsunspor311141.33
11Trabzonspor311141.33
12Alanyaspor311141.33
13Gaziantep FK311141.33
14Eyüpspor310231.00
15Göztepe301210.33
16Çorum FK301210.33
17Erzurumspor FK301210.33
18Konyaspor300300.00