
2026/27 Platense — Statystyki
Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.
| Mecze | W | R | P | Gz | Gs | RB | Śr. pkt | Ostatnie 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Forma domowa | 11 | 2 | 4 | 5 | 7 | 15 | -8 | 0.91 | |
| Forma wyjazdowa | 12 | 3 | 5 | 4 | 10 | 11 | -1 | 1.17 | |
| Ogółem | 23 | 5 | 9 | 9 | 17 | 26 | -9 | 1.04 |
Streaki - dom
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Platense — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Platense — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Platense — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Platense — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Platense — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - wyjazd
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Platense — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Platense — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Platense — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Platense — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Platense — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Serie
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Platense — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Platense — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
Ostatnie 10 spotkań
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.
Platense — ostatnie 10 meczów
Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 33% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.
| Dom | 1. połowa | 2. połowa | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 10% | 15% |
Śr. goli/mecz | 0.80 | 1.30 | 2.10 |
Strzelone | 0.30 | 0.30 | 0.60 |
Stracone | 0.50 | 1.00 | 1.50 |
BTTS % | 10% | 20% | 15% |
Czyste konto % | 50% | 40% | 45% |
Nie strzelił % | 70% | 70% | 70% |
Posiadanie piłki | 52% | ||
Śr. strzały/mecz | 16.29 | ||
Śr. faule/mecz | 11.71 | ||
| Wyjazd | 1. połowa | 2. połowa | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 30% | 20% |
Śr. goli/mecz | 0.70 | 1.40 | 2.10 |
Strzelone | 0.20 | 0.80 | 1.00 |
Stracone | 0.50 | 0.60 | 1.10 |
BTTS % | 10% | 30% | 20% |
Czyste konto % | 60% | 50% | 55% |
Nie strzelił % | 80% | 40% | 60% |
Posiadanie piłki | 50% | ||
Śr. strzały/mecz | 12.22 | ||
Śr. faule/mecz | 12.44 | ||
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 22% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 12.82 | 14.20 | 11.67 |
Strzały celne / mecz | 4.05 | 4.70 | 3.50 |
Strzały niecelne / mecz | 5.77 | 5.80 | 5.75 |
Skuteczność strzałów | 5.7% | 4.2% | 7.1% |
Strzały na gola | 17.63 | 23.67 | 14.00 |
Strzały celne na gola | 5.56 | 7.83 | 4.20 |
Strzały Over 10.5 | 64% (14/22) | 70% (7/10) | 58% (7/12) |
Strzały Over 11.5 | 59% (13/22) | 70% (7/10) | 50% (6/12) |
Strzały Over 12.5 | 55% (12/22) | 60% (6/10) | 50% (6/12) |
Strzały Over 13.5 | 45% (10/22) | 50% (5/10) | 42% (5/12) |
Strzały Over 14.5 | 36% (8/22) | 40% (4/10) | 33% (4/12) |
Strzały celne Over 3.5 | 55% (12/22) | 80% (8/10) | 33% (4/12) |
Strzały celne Over 4.5 | 45% (10/22) | 60% (6/10) | 33% (4/12) |
Strzały celne Over 5.5 | 32% (7/22) | 40% (4/10) | 25% (3/12) |
Strzały celne Over 6.5 | 27% (6/22) | 30% (3/10) | 25% (3/12) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 69% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 3.71 | 4.44 | 3.17 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (21/21) | 100% (9/9) | 100% (12/12) |
Match Offsides Over 1.5 % | 100% (21/21) | 100% (9/9) | 100% (12/12) |
Match Offsides Over 2.5 % | 62% (13/21) | 78% (7/9) | 50% (6/12) |
Match Offsides Over 3.5 % | 52% (11/21) | 67% (6/9) | 42% (5/12) |
Team Offsides AVG | 1.62 | 2.11 | 1.25 |
Team Offsides Over 0.5 % | 86% (18/21) | 100% (9/9) | 75% (9/12) |
Team Offsides Over 1.5 % | 43% (9/21) | 56% (5/9) | 33% (4/12) |
Team Offsides Over 2.5 % | 24% (5/21) | 33% (3/9) | 17% (2/12) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 15% (3/20) | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Under 1.5 | 35% (7/20) | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Under 2.5 | 70% (14/20) | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Under 3.5 | 85% (17/20) | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Under 4.5 | 95% (19/20) | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Under 5.5 | 95% (19/20) | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Statystyki BTTS
BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
BTTS | 50% (10/20) | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
BTTS 1H | 10% (2/20) | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
BTTS 2H | 25% (5/20) | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
BTTS Both Halves | 5% (1/20) | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
BTTS & Win | 10% (2/20) | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
BTTS & Draw | 30% (6/20) | 50% (5/10) | 10% (1/10) |
BTTS & Lose | 10% (2/20) | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes) | 25% (5/20) | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
BTTS & Over 2.5 (No/Yes) | 5% (1/20) | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes) | 5% (1/20) | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
BTTS 1H & 2H (Yes/No) | 5% (1/20) | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
BTTS 1H & 2H (No/Yes) | 20% (4/20) | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
BTTS 1H & 2H (No/No) | 70% (14/20) | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.31 (16/20) | 9.14 (7/10) | 9.44 (9/10) |
Over 6.5 Corners | 88% (14/16) | 86% (6/7) | 89% (8/9) |
Over 7.5 Corners | 81% (13/16) | 86% (6/7) | 78% (7/9) |
Over 8.5 Corners | 56% (9/16) | 43% (3/7) | 67% (6/9) |
Over 9.5 Corners | 50% (8/16) | 43% (3/7) | 56% (5/9) |
Over 10.5 Corners | 38% (6/16) | 43% (3/7) | 33% (3/9) |
Over 11.5 Corners | 25% (4/16) | 29% (2/7) | 22% (2/9) |
Over 12.5 Corners | 13% (2/16) | 0% (0/7) | 22% (2/9) |
Over 13.5 Corners | 6% (1/16) | 0% (0/7) | 11% (1/9) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/16) | 0% (0/7) | 0% (0/9) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.40 | 5.00 | 3.80 |
More Corners Than Opponent | 60% (12/20) | 80% (8/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 Corners Earned | 80% (16/20) | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 Corners Earned | 75% (15/20) | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 4.5 Corners Earned | 40% (8/20) | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 5.5 Corners Earned | 35% (7/20) | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 6.5 Corners Earned | 20% (4/20) | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 7.5 Corners Earned | 5% (1/20) | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Corners Earned | 88 | 50 | 38 |
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 3.95 | 3.10 | 4.80 |
More Corners Than Opponent | 60% (12/20) | 80% (8/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 Corners Against | 70% (14/20) | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 Corners Against | 50% (10/20) | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
Over 4.5 Corners Against | 35% (7/20) | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 5.5 Corners Against | 20% (4/20) | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 6.5 Corners Against | 10% (2/20) | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 7.5 Corners Against | 5% (1/20) | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 8.5 Corners Against | 5% (1/20) | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Corners Against | 79 | 31 | 48 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 26% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.20 (20/20) | 4.60 (10/10) | 5.80 (10/10) |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 Cards | 95% (19/20) | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 3.5 Cards | 90% (18/20) | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 4.5 Cards | 60% (12/20) | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 5.5 Cards | 30% (6/20) | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
Over 6.5 Cards | 15% (3/20) | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 7.5 Cards | 15% (3/20) | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Total Cards | 104 | 46 | 58 |
Highest in a Match | 11 | 8 | 11 |
Lowest in a Match | 2 | 2 | 3 |
Najczęstsze wyniki i liczba goli
Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.
Najczęstsze wyniki drużyny Platense
Wynik meczu
Wynik do przerwy
Najczęstsza liczba goli drużyny Platense
Liczba goli w meczu
Liczba goli do przerwy
* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Liga Profesional.