Football Stats
Herb Banfield
Flaga ArgentynaBanfield
23. miejsce w tabeli Liga Profesional

2026/27 Banfield — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze11
W5
R2
P4
Gz15
Gs13
RB+2
Śr. pkt1.55
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze12
W2
R2
P8
Gz9
Gs16
RB-7
Śr. pkt0.67
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze23
W7
R4
P12
Gz24
Gs29
RB-5
Śr. pkt1.09
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Banfield — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Banfield — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Banfield — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Banfield — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Banfield — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Banfield — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Banfield — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Banfield — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Banfield — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Banfield — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Banfield — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach tej drużyny.

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb BanfieldBanfield23River Plate
23.08Newells Old Boys21Herb BanfieldBanfield
14.08Racing Club01Herb BanfieldBanfield
10.08Herb BanfieldBanfield02Belgrano Cordoba
01.08Estudiantes de Rio Cuarto00Herb BanfieldBanfield
28.07Herb BanfieldBanfield32Sarmiento Junin
25.07Huracan10Herb BanfieldBanfield
02.05Barracas Central12Herb BanfieldBanfield
26.04Atletico Tucuman11Herb BanfieldBanfield
20.04Herb BanfieldBanfield00Independ. Rivadavia

Banfield — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 167% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
60%
40%
Śr. goli/mecz
0.90
1.70
2.60
Strzelone
0.20
1.20
1.40
Stracone
0.70
0.50
1.20
BTTS %
0%
20%
10%
Czyste konto %
60%
70%
65%
Nie strzelił %
80%
40%
60%
Posiadanie piłki
44%
Śr. strzały/mecz
15.10
Śr. faule/mecz
11.60
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
0.90
1.40
2.30
Strzelone
0.50
0.40
0.90
Stracone
0.40
1.00
1.40
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
70%
30%
50%
Nie strzelił %
50%
60%
55%
Posiadanie piłki
37%
Śr. strzały/mecz
9.44
Śr. faule/mecz
11.22

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 65% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
12.05
15.00
9.09
Strzały celne / mecz
3.77
4.91
2.64
Strzały niecelne / mecz
5.45
6.55
4.36
Skuteczność strzałów
8.7%
9.1%
8.0%
Strzały na gola
11.52
11.00
12.50
Strzały celne na gola
3.61
3.60
3.63
Strzały Over 10.5
64% (14/22)
100% (11/11)
27% (3/11)
Strzały Over 11.5
59% (13/22)
91% (10/11)
27% (3/11)
Strzały Over 12.5
50% (11/22)
82% (9/11)
18% (2/11)
Strzały Over 13.5
50% (11/22)
82% (9/11)
18% (2/11)
Strzały Over 14.5
32% (7/22)
55% (6/11)
9% (1/11)
Strzały celne Over 3.5
45% (10/22)
82% (9/11)
9% (1/11)
Strzały celne Over 4.5
32% (7/22)
55% (6/11)
9% (1/11)
Strzały celne Over 5.5
18% (4/22)
27% (3/11)
9% (1/11)
Strzały celne Over 6.5
9% (2/22)
18% (2/11)
0% (0/11)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 18% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.32
3.73
2.91
Match Offsides Over 0.5 %
100% (22/22)
100% (11/11)
100% (11/11)
Match Offsides Over 1.5 %
91% (20/22)
91% (10/11)
91% (10/11)
Match Offsides Over 2.5 %
50% (11/22)
64% (7/11)
36% (4/11)
Match Offsides Over 3.5 %
41% (9/22)
45% (5/11)
36% (4/11)
Team Offsides AVG
2.18
2.36
2.00
Team Offsides Over 0.5 %
91% (20/22)
91% (10/11)
91% (10/11)
Team Offsides Over 1.5 %
64% (14/22)
64% (7/11)
64% (7/11)
Team Offsides Over 2.5 %
32% (7/22)
36% (4/11)
27% (3/11)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 1.5
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
Under 2.5
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Under 3.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Under 4.5
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 50% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
80% (8/10)
50% (5/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
7.95 (19/20)
8.10 (10/10)
7.78 (9/10)
Over 6.5 Corners
58% (11/19)
60% (6/10)
56% (5/9)
Over 7.5 Corners
53% (10/19)
60% (6/10)
44% (4/9)
Over 8.5 Corners
42% (8/19)
50% (5/10)
33% (3/9)
Over 9.5 Corners
26% (5/19)
30% (3/10)
22% (2/9)
Over 10.5 Corners
16% (3/19)
20% (2/10)
11% (1/9)
Over 11.5 Corners
5% (1/19)
0% (0/10)
11% (1/9)
Over 12.5 Corners
0% (0/19)
0% (0/10)
0% (0/9)
Over 13.5 Corners
0% (0/19)
0% (0/10)
0% (0/9)
Over 14.5 Corners
0% (0/19)
0% (0/10)
0% (0/9)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
3.65
5.00
2.30
More Corners Than Opponent
45% (9/20)
80% (8/10)
10% (1/10)
Over 2.5 Corners Earned
70% (14/20)
100% (10/10)
40% (4/10)
Over 3.5 Corners Earned
55% (11/20)
90% (9/10)
20% (2/10)
Over 4.5 Corners Earned
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Over 5.5 Corners Earned
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Over 6.5 Corners Earned
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Corners Earned
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Corners Earned
73
50
23

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 18% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.25 (20/20)
4.60 (10/10)
3.90 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5 Cards
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Cards
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 4.5 Cards
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Over 5.5 Cards
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Cards
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Cards
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Total Cards
85
46
39
Highest in a Match
9
9
8
Lowest in a Match
1
1
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Banfield

Wynik meczu

0-1
4 (17%)
1-2
3 (13%)
1-1
2 (9%)
2-1
2 (9%)
0-2
2 (9%)

Wynik do przerwy

0-0
11 (48%)
1-0
4 (17%)
0-2
3 (13%)
0-1
2 (9%)
1-1
2 (9%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Banfield

Liczba goli w meczu

3
6 (26%)
1
6 (26%)
2
5 (22%)
5
3 (13%)
0
2 (9%)

Liczba goli do przerwy

0
11 (48%)
1
6 (26%)
2
5 (22%)
3
1 (4%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Liga Profesional.

Liga Profesional — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Independ. Rivadavia161042342.13
2Estudiantes L.P.16943311.94
3Boca Juniors16862301.88
4River Plate16925291.81
5Argentinos JRS16853291.81
6Velez Sarsfield16772281.75
7Rosario Central16844281.75
8Belgrano Cordoba16754261.63
9Talleres Cordoba16754261.63
10Gimnasia L.P.16826261.63
11Independiente16664241.50
12Lanus16664241.50
13Huracan16574221.38
14San Lorenzo16574221.38
15Union Santa Fe16565211.31
16Racing Club16565211.31
17Instituto Cordoba16637211.31
18Barracas Central16565211.31
19Tigre16484201.25
20Defensa Y Justicia16475191.19
21Sarmiento Junin16619191.19
22Gimnasia M.16547191.19
23Banfield16538181.13
24Platense16376161.00
26Newells Old Boys16367150.94
27Atletico Tucuman16358140.88
28Deportivo Riestra16187110.69
29Aldosivi1608880.50