Football Stats
Herb Central Cordoba de Santiago
Flaga ArgentynaCentral Cordoba de Santiago
25. miejsce w tabeli Liga Profesional

2026/27 Central Cordoba de Santiago — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze11
W5
R1
P5
Gz11
Gs12
RB-1
Śr. pkt1.45
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze12
W1
R4
P7
Gz4
Gs16
RB-12
Śr. pkt0.58
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze23
W6
R5
P12
Gz15
Gs28
RB-13
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Central Cordoba de Santiago — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Central Cordoba de Santiago — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Central Cordoba de Santiago — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Central Cordoba de Santiago — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Central Cordoba de Santiago — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Central Cordoba de Santiago — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Central Cordoba de Santiago — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Central Cordoba de Santiago — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Central Cordoba de Santiago — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Central Cordoba de Santiago — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Central Cordoba de Santiago — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Talleres Cordoba00Herb Central Cordoba de SantiagoCentral Cordoba de Santiago
24.08Tigre21Herb Central Cordoba de SantiagoCentral Cordoba de Santiago
16.08Herb Central Cordoba de SantiagoCentral Cordoba de Santiago01Instituto Cordoba
11.08Union Santa Fe12Herb Central Cordoba de SantiagoCentral Cordoba de Santiago
04.08Herb Central Cordoba de SantiagoCentral Cordoba de Santiago10San Lorenzo
31.07Herb Central Cordoba de SantiagoCentral Cordoba de Santiago02Atletico Tucuman
24.07Gimnasia M.10Herb Central Cordoba de SantiagoCentral Cordoba de Santiago
02.05Herb Central Cordoba de SantiagoCentral Cordoba de Santiago12Boca Juniors
24.04Lanus00Herb Central Cordoba de SantiagoCentral Cordoba de Santiago
20.04Herb Central Cordoba de SantiagoCentral Cordoba de Santiago43Platense

Central Cordoba de Santiago — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 200% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
0.90
1.30
2.20
Strzelone
0.40
0.70
1.10
Stracone
0.50
0.60
1.10
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
70%
60%
65%
Nie strzelił %
70%
50%
60%
Posiadanie piłki
43%
Śr. strzały/mecz
9.60
Śr. faule/mecz
13.10
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
20%
10%
Śr. goli/mecz
0.60
1.30
1.90
Strzelone
0.00
0.40
0.40
Stracone
0.60
0.90
1.50
BTTS %
0%
10%
5%
Czyste konto %
60%
60%
60%
Nie strzelił %
100%
70%
85%
Posiadanie piłki
42%
Śr. strzały/mecz
9.20
Śr. faule/mecz
12.50

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 11% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
9.09
9.60
8.67
Strzały celne / mecz
2.68
2.80
2.58
Strzały niecelne / mecz
4.27
4.80
3.83
Skuteczność strzałów
7.5%
11.5%
3.8%
Strzały na gola
13.33
8.73
26.00
Strzały celne na gola
3.93
2.55
7.75
Strzały Over 10.5
27% (6/22)
30% (3/10)
25% (3/12)
Strzały Over 11.5
23% (5/22)
30% (3/10)
17% (2/12)
Strzały Over 12.5
18% (4/22)
30% (3/10)
8% (1/12)
Strzały Over 13.5
14% (3/22)
20% (2/10)
8% (1/12)
Strzały Over 14.5
5% (1/22)
0% (0/10)
8% (1/12)
Strzały celne Over 3.5
27% (6/22)
30% (3/10)
25% (3/12)
Strzały celne Over 4.5
9% (2/22)
10% (1/10)
8% (1/12)
Strzały celne Over 5.5
5% (1/22)
10% (1/10)
0% (0/12)
Strzały celne Over 6.5
5% (1/22)
10% (1/10)
0% (0/12)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Wyjazd notuje o 10% wyższy wynik niż Dom pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.65
3.80
3.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Match Offsides Over 1.5 %
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Match Offsides Over 2.5 %
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Match Offsides Over 3.5 %
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
Team Offsides AVG
2.20
2.10
2.30
Team Offsides Over 0.5 %
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Team Offsides Over 1.5 %
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Team Offsides Over 2.5 %
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Under 1.5
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
Under 2.5
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Under 3.5
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Under 4.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 1H
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 2H
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 34% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
8.30 (20/20)
7.10 (10/10)
9.50 (10/10)
Over 6.5 Corners
70% (14/20)
50% (5/10)
90% (9/10)
Over 7.5 Corners
60% (12/20)
40% (4/10)
80% (8/10)
Over 8.5 Corners
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
Over 9.5 Corners
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 10.5 Corners
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
Over 11.5 Corners
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
Over 12.5 Corners
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Over 13.5 Corners
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Over 14.5 Corners
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
3.45
3.00
3.90
More Corners Than Opponent
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 2.5 Corners Earned
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Corners Earned
45% (9/20)
30% (3/10)
60% (6/10)
Over 4.5 Corners Earned
20% (4/20)
0% (0/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Corners Earned
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Over 6.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Corners Earned
69
30
39

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 14% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.60 (20/20)
4.90 (10/10)
4.30 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 2.5 Cards
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Cards
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 4.5 Cards
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Cards
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 6.5 Cards
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Cards
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Total Cards
92
49
43
Highest in a Match
9
9
8
Lowest in a Match
1
2
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Central Cordoba de Santiago

Wynik meczu

0-1
5 (22%)
0-0
4 (17%)
1-0
3 (13%)
0-2
3 (13%)
1-2
2 (9%)

Wynik do przerwy

0-0
13 (57%)
0-2
4 (17%)
0-1
3 (13%)
1-0
2 (9%)
2-1
1 (4%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Central Cordoba de Santiago

Liczba goli w meczu

1
8 (35%)
2
5 (22%)
0
4 (17%)
3
3 (13%)
5
1 (4%)

Liczba goli do przerwy

0
13 (57%)
1
5 (22%)
2
4 (17%)
3
1 (4%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Liga Profesional.

Liga Profesional — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Independ. Rivadavia161042342.13
2Estudiantes L.P.16943311.94
3Boca Juniors16862301.88
4River Plate16925291.81
5Argentinos JRS16853291.81
6Velez Sarsfield16772281.75
7Rosario Central16844281.75
8Belgrano Cordoba16754261.63
9Talleres Cordoba16754261.63
10Gimnasia L.P.16826261.63
11Independiente16664241.50
12Lanus16664241.50
13Huracan16574221.38
14San Lorenzo16574221.38
15Union Santa Fe16565211.31
16Racing Club16565211.31
17Instituto Cordoba16637211.31
18Barracas Central16565211.31
19Tigre16484201.25
20Defensa Y Justicia16475191.19
21Sarmiento Junin16619191.19
22Gimnasia M.16547191.19
23Banfield16538181.13
24Platense16376161.00
26Newells Old Boys16367150.94
27Atletico Tucuman16358140.88
28Deportivo Riestra16187110.69
29Aldosivi1608880.50