
2026/27 Deportivo Riestra — Statystyki
Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.
| Mecze | W | R | P | Gz | Gs | RB | Śr. pkt | Ostatnie 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Forma domowa | 12 | 3 | 6 | 3 | 10 | 6 | +4 | 1.25 | |
| Forma wyjazdowa | 11 | 0 | 4 | 7 | 2 | 12 | -10 | 0.36 | |
| Ogółem | 23 | 3 | 10 | 10 | 12 | 18 | -6 | 0.83 |
Streaki - dom
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Deportivo Riestra — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Deportivo Riestra — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Deportivo Riestra — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Deportivo Riestra — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Deportivo Riestra — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
Streaki - wyjazd
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Deportivo Riestra — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Deportivo Riestra — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Deportivo Riestra — nie strzela gola na wyjeździe (8/10, 80%)
- Deportivo Riestra — jest niepokonany w 1. połowie (16/20, 80%)
Serie
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Deportivo Riestra — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Riestra — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Riestra — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Riestra — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Riestra — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Ostatnie 10 spotkań
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.
Deportivo Riestra — ostatnie 10 meczów
Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 200% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.
| Dom | 1. połowa | 2. połowa | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 0.60 | 0.70 | 1.30 |
Strzelone | 0.60 | 0.30 | 0.90 |
Stracone | 0.00 | 0.40 | 0.40 |
BTTS % | 0% | 10% | 5% |
Czyste konto % | 100% | 60% | 80% |
Nie strzelił % | 60% | 70% | 65% |
Posiadanie piłki | 38% | ||
Śr. strzały/mecz | 9.60 | ||
Śr. faule/mecz | 16.10 | ||
| Wyjazd | 1. połowa | 2. połowa | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 10% | 10% |
Śr. goli/mecz | 0.70 | 0.60 | 1.30 |
Strzelone | 0.10 | 0.10 | 0.20 |
Stracone | 0.60 | 0.50 | 1.10 |
BTTS % | 0% | 0% | 0% |
Czyste konto % | 60% | 60% | 60% |
Nie strzelił % | 90% | 90% | 90% |
Posiadanie piłki | 31% | ||
Śr. strzały/mecz | 8.67 | ||
Śr. faule/mecz | 15.11 | ||
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 23% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 9.45 | 10.33 | 8.40 |
Strzały celne / mecz | 3.36 | 3.83 | 2.80 |
Strzały niecelne / mecz | 3.50 | 3.25 | 3.80 |
Skuteczność strzałów | 5.8% | 8.1% | 2.4% |
Strzały na gola | 17.33 | 12.40 | 42.00 |
Strzały celne na gola | 6.17 | 4.60 | 14.00 |
Strzały Over 10.5 | 32% (7/22) | 42% (5/12) | 20% (2/10) |
Strzały Over 11.5 | 27% (6/22) | 42% (5/12) | 10% (1/10) |
Strzały Over 12.5 | 18% (4/22) | 25% (3/12) | 10% (1/10) |
Strzały Over 13.5 | 18% (4/22) | 25% (3/12) | 10% (1/10) |
Strzały Over 14.5 | 9% (2/22) | 8% (1/12) | 10% (1/10) |
Strzały celne Over 3.5 | 55% (12/22) | 67% (8/12) | 40% (4/10) |
Strzały celne Over 4.5 | 23% (5/22) | 25% (3/12) | 20% (2/10) |
Strzały celne Over 5.5 | 5% (1/22) | 8% (1/12) | 0% (0/10) |
Strzały celne Over 6.5 | 5% (1/22) | 8% (1/12) | 0% (0/10) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 12% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 3.58 | 3.80 | 3.33 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (19/19) | 100% (10/10) | 100% (9/9) |
Match Offsides Over 1.5 % | 95% (18/19) | 100% (10/10) | 89% (8/9) |
Match Offsides Over 2.5 % | 68% (13/19) | 70% (7/10) | 67% (6/9) |
Match Offsides Over 3.5 % | 37% (7/19) | 40% (4/10) | 33% (3/9) |
Team Offsides AVG | 2.37 | 2.50 | 2.22 |
Team Offsides Over 0.5 % | 95% (18/19) | 90% (9/10) | 100% (9/9) |
Team Offsides Over 1.5 % | 68% (13/19) | 60% (6/10) | 78% (7/9) |
Team Offsides Over 2.5 % | 37% (7/19) | 40% (4/10) | 33% (3/9) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 30% (6/20) | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Under 1.5 | 50% (10/20) | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Under 2.5 | 90% (18/20) | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Under 3.5 | 100% (20/20) | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Under 4.5 | 100% (20/20) | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Under 5.5 | 100% (20/20) | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Statystyki BTTS
BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
BTTS | 20% (4/20) | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
BTTS 1H | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
BTTS 2H | 5% (1/20) | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
BTTS Both Halves | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
BTTS & Win | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
BTTS & Draw | 15% (3/20) | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
BTTS & Lose | 5% (1/20) | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes) | 5% (1/20) | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
BTTS & Over 2.5 (No/Yes) | 5% (1/20) | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes) | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
BTTS 1H & 2H (Yes/No) | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
BTTS 1H & 2H (No/Yes) | 5% (1/20) | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
BTTS 1H & 2H (No/No) | 95% (19/20) | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.00 (18/20) | 8.20 (10/10) | 7.75 (8/10) |
Over 6.5 Corners | 72% (13/18) | 70% (7/10) | 75% (6/8) |
Over 7.5 Corners | 67% (12/18) | 70% (7/10) | 63% (5/8) |
Over 8.5 Corners | 50% (9/18) | 50% (5/10) | 50% (4/8) |
Over 9.5 Corners | 33% (6/18) | 40% (4/10) | 25% (2/8) |
Over 10.5 Corners | 22% (4/18) | 20% (2/10) | 25% (2/8) |
Over 11.5 Corners | 6% (1/18) | 10% (1/10) | 0% (0/8) |
Over 12.5 Corners | 0% (0/18) | 0% (0/10) | 0% (0/8) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/18) | 0% (0/10) | 0% (0/8) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/18) | 0% (0/10) | 0% (0/8) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.90 | 4.40 | 3.40 |
More Corners Than Opponent | 55% (11/20) | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 Corners Earned | 65% (13/20) | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 Corners Earned | 40% (8/20) | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 4.5 Corners Earned | 40% (8/20) | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 5.5 Corners Earned | 30% (6/20) | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 6.5 Corners Earned | 25% (5/20) | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 7.5 Corners Earned | 5% (1/20) | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Corners Earned | 78 | 44 | 34 |
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.70 | 3.80 | 5.60 |
More Corners Than Opponent | 55% (11/20) | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 Corners Against | 80% (16/20) | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 Corners Against | 65% (13/20) | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 4.5 Corners Against | 35% (7/20) | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 5.5 Corners Against | 25% (5/20) | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 6.5 Corners Against | 20% (4/20) | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 7.5 Corners Against | 20% (4/20) | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 8.5 Corners Against | 15% (3/20) | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Corners Against | 94 | 38 | 56 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 7% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.60 (20/20) | 5.40 (10/10) | 5.80 (10/10) |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 3.5 Cards | 85% (17/20) | 70% (7/10) | 100% (10/10) |
Over 4.5 Cards | 70% (14/20) | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 5.5 Cards | 50% (10/20) | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 6.5 Cards | 20% (4/20) | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 7.5 Cards | 15% (3/20) | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Total Cards | 112 | 54 | 58 |
Highest in a Match | 11 | 9 | 11 |
Lowest in a Match | 3 | 3 | 4 |
Najczęstsze wyniki i liczba goli
Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.
Najczęstsze wyniki drużyny Deportivo Riestra
Wynik meczu
Wynik do przerwy
Najczęstsza liczba goli drużyny Deportivo Riestra
Liczba goli w meczu
Liczba goli do przerwy
* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Liga Profesional.