Football Stats
Herb Cardiff
Flaga AngliaCardiff
18. miejsce w tabeli Championship

2026/27 Cardiff — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W0
R2
P0
Gz3
Gs3
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R1
P0
Gz2
Gs2
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W0
R3
P0
Gz5
Gs5
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cardiff — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Cardiff — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Cardiff — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Cardiff — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Cardiff — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Cardiff — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Cardiff — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Cardiff — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cardiff — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Cardiff — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Cardiff — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Cardiff — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Cardiff — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Cardiff — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cardiff — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cardiff — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cardiff — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cardiff — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Cardiff — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Cardiff — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb CardiffCardiff22Sheffield Utd
22.08Derby22Herb CardiffCardiff
17.08Herb CardiffCardiff11Wrexham
02.05Mansfield Town54Herb CardiffCardiff
25.04Herb CardiffCardiff51Northampton
22.04Herb CardiffCardiff10Port Vale
18.04Reading13Herb CardiffCardiff
14.04Huddersfield11Herb CardiffCardiff
11.04Herb CardiffCardiff20Bolton
06.04Peterborough11Herb CardiffCardiff

Cardiff — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 57% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
50%
35%
Śr. goli/mecz
1.40
1.40
2.80
Strzelone
0.90
0.90
1.80
Stracone
0.50
0.50
1.00
BTTS %
30%
10%
20%
Czyste konto %
60%
70%
65%
Nie strzelił %
60%
50%
55%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
60%
55%
Śr. goli/mecz
1.90
2.20
4.10
Strzelone
1.00
1.50
2.50
Stracone
0.90
0.70
1.60
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
30%
30%
30%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Under 2.5
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)
Under 3.5
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Under 4.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Under 5.5
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 40% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Cardiff

Wynik meczu

2-2
2 (67%)
1-1
1 (33%)

Wynik do przerwy

0-1
1 (33%)
2-1
1 (33%)
2-2
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Cardiff

Liczba goli w meczu

4
2 (67%)
2
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

1
1 (33%)
3
1 (33%)
4
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Championship.

Championship — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Swansea4310102.50
2Charlton330093.00
3Wolves421171.75
4QPR321072.33
5Bristol City421171.75
6Middlesbrough320162.00
7Millwall320162.00
8West Brom320162.00
9Birmingham413061.50
10Sheffield Utd413061.50
11West Ham412151.25
12Blackburn412151.25
13Watford412151.25
14Bolton411241.00
15Derby411241.00
16Lincoln411241.00
17Southampton421130.75
18Cardiff303031.00
19Norwich410330.75
20Portsmouth410330.75
21Stoke City410330.75
22Wrexham302120.67
23Burnley301210.33
24Preston400400.00