Football Stats
Herb Cruz Azul Hidalgo
Flaga MeksykCruz Azul Hidalgo
13. miejsce w tabeli Liga de Expansión MX

2026/27 Cruz Azul Hidalgo — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W1
R1
P1
Gz8
Gs3
RB+5
Śr. pkt1.33
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W0
R2
P1
Gz1
Gs4
RB-3
Śr. pkt0.67
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze6
W1
R3
P2
Gz9
Gs7
RB+2
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cruz Azul Hidalgo — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (3/3, 100%)
  • Cruz Azul Hidalgo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (3/3, 100%)
  • Cruz Azul Hidalgo — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (3/3, 100%)
  • Cruz Azul Hidalgo — nie wygrywa 1. połowę (5/6, 83%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cruz Azul Hidalgo — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (3/3, 100%)
  • Cruz Azul Hidalgo — powyżej 1.5 gola w meczu (5/6, 83%)
  • Cruz Azul Hidalgo — jest niepokonany w 2. połowie (5/6, 83%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cruz Azul Hidalgo — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Cruz Azul Hidalgo — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cruz Azul Hidalgo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cruz Azul Hidalgo — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Cruz Azul HidalgoCruz Azul Hidalgo60Tepatitlán
22.08CA La Paz11Herb Cruz Azul HidalgoCruz Azul Hidalgo
15.08Herb Cruz Azul HidalgoCruz Azul Hidalgo12Monarcas
09.08CDS Tampico Madero30Herb Cruz Azul HidalgoCruz Azul Hidalgo
01.08Herb Cruz Azul HidalgoCruz Azul Hidalgo11Venados FC
26.07Tapatío00Herb Cruz Azul HidalgoCruz Azul Hidalgo

Cruz Azul Hidalgo — ostatnie 6 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
33%
33%
33%
Śr. goli/mecz
1.67
2.00
3.67
Strzelone
1.00
1.67
2.67
Stracone
0.67
0.33
1.00
BTTS %
33%
33%
33%
Czyste konto %
33%
67%
50%
Nie strzelił %
33%
33%
33%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
0%
0%
Śr. goli/mecz
0.67
1.00
1.67
Strzelone
0.00
0.33
0.33
Stracone
0.67
0.67
1.33
BTTS %
0%
33%
17%
Czyste konto %
67%
33%
50%
Nie strzelił %
100%
67%
84%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
17% (1/6)
0% (0/3)
33% (1/3)
Under 1.5
17% (1/6)
0% (0/3)
33% (1/3)
Under 2.5
50% (3/6)
33% (1/3)
67% (2/3)
Under 3.5
83% (5/6)
67% (2/3)
100% (3/3)
Under 4.5
83% (5/6)
67% (2/3)
100% (3/3)
Under 5.5
83% (5/6)
67% (2/3)
100% (3/3)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 103% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (3/6)
67% (2/3)
33% (1/3)
BTTS 1H
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)
BTTS 2H
33% (2/6)
33% (1/3)
33% (1/3)
BTTS Both Halves
0% (0/6)
0% (0/3)
0% (0/3)
BTTS & Win
0% (0/6)
0% (0/3)
0% (0/3)
BTTS & Draw
33% (2/6)
33% (1/3)
33% (1/3)
BTTS & Lose
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
33% (2/6)
33% (1/3)
33% (1/3)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/6)
0% (0/3)
0% (0/3)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
33% (2/6)
33% (1/3)
33% (1/3)
BTTS 1H & 2H (No/No)
50% (3/6)
33% (1/3)
67% (2/3)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Cruz Azul Hidalgo

Wynik meczu

1-1
2 (33%)
0-3
1 (17%)
1-2
1 (17%)
0-0
1 (17%)
6-0
1 (17%)

Wynik do przerwy

0-0
2 (33%)
0-2
1 (17%)
0-1
1 (17%)
1-1
1 (17%)
2-0
1 (17%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Cruz Azul Hidalgo

Liczba goli w meczu

3
2 (33%)
2
2 (33%)
0
1 (17%)
6
1 (17%)

Liczba goli do przerwy

2
3 (50%)
0
2 (33%)
1
1 (17%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Liga de Expansión MX.

Liga de Expansión MX — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Venados FC321072.33
3Piratas321072.33
4Monarcas320162.00
6Durango320162.00
8Dorados211042.00
10Tapatío311141.33
11CA La Paz310231.00
14Cancún200200.00
15Tlaxcala300300.00
16Tepatitlán300300.00