Football Stats
Herb Alebrijes de Oaxaca
Flaga MeksykAlebrijes de Oaxaca
12. miejsce w tabeli Liga de Expansión MX

2026/27 Alebrijes de Oaxaca — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W1
R1
P1
Gz2
Gs3
RB-1
Śr. pkt1.33
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W1
R0
P2
Gz3
Gs5
RB-2
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze6
W2
R1
P3
Gz5
Gs8
RB-3
Śr. pkt1.17
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Alebrijes de Oaxaca — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Alebrijes de Oaxaca — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Alebrijes de Oaxaca — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Alebrijes de Oaxaca — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Alebrijes de Oaxaca — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Alebrijes de Oaxaca — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Alebrijes de Oaxaca — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Alebrijes de Oaxaca — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Alebrijes de Oaxaca — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Alebrijes de Oaxaca — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Alebrijes de Oaxaca — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Alebrijes de Oaxaca — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Alebrijes de Oaxaca — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Alebrijes de Oaxaca — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Alebrijes de Oaxaca — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Herb Alebrijes de OaxacaAlebrijes de Oaxaca11Tapatío
23.08CDS Tampico Madero21Herb Alebrijes de OaxacaAlebrijes de Oaxaca
14.08Herb Alebrijes de OaxacaAlebrijes de Oaxaca10Tepatitlán
06.08Tlaxcala02Herb Alebrijes de OaxacaAlebrijes de Oaxaca
31.07Herb Alebrijes de OaxacaAlebrijes de Oaxaca02Dorados
25.07Venados FC30Herb Alebrijes de OaxacaAlebrijes de Oaxaca
18.04Correcaminos Uat13Herb Alebrijes de OaxacaAlebrijes de Oaxaca
11.04Herb Alebrijes de OaxacaAlebrijes de Oaxaca12CDS Tampico Madero
04.04Tepatitlán20Herb Alebrijes de OaxacaAlebrijes de Oaxaca
28.03Herb Alebrijes de OaxacaAlebrijes de Oaxaca11Leones Negros UDG

Alebrijes de Oaxaca — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 133% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
50%
35%
Śr. goli/mecz
1.40
1.30
2.70
Strzelone
0.50
0.80
1.30
Stracone
0.90
0.50
1.40
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
40%
60%
50%
Nie strzelił %
70%
30%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
20%
15%
Śr. goli/mecz
1.20
2.30
3.50
Strzelone
0.40
0.80
1.20
Stracone
0.80
1.50
2.30
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
70%
40%
55%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Under 2.5
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Under 3.5
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Under 4.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Under 5.5
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Alebrijes de Oaxaca

Wynik meczu

1-0
1 (17%)
0-3
1 (17%)
0-2
1 (17%)
2-0
1 (17%)
1-1
1 (17%)

Wynik do przerwy

0-0
4 (67%)
0-2
1 (17%)
0-1
1 (17%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Alebrijes de Oaxaca

Liczba goli w meczu

2
3 (50%)
3
2 (33%)
1
1 (17%)

Liczba goli do przerwy

0
4 (67%)
2
1 (17%)
1
1 (17%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Liga de Expansión MX.

Liga de Expansión MX — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Venados FC321072.33
3Piratas321072.33
4Monarcas320162.00
6Durango320162.00
8Dorados211042.00
10Tapatío311141.33
11CA La Paz310231.00
14Cancún200200.00
15Tlaxcala300300.00
16Tepatitlán300300.00