Football Stats
Herb Jagiellonia II
Flaga PolandJagiellonia II
11. miejsce w tabeli III Liga - Group 1

2026/27 Jagiellonia II — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W1
R2
P0
Gz5
Gs2
RB+3
Śr. pkt1.67
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W1
R1
P1
Gz5
Gs8
RB-3
Śr. pkt1.33
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze6
W2
R3
P1
Gz10
Gs10
RB0
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Jagiellonia II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Jagiellonia II — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Jagiellonia II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Jagiellonia II — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Jagiellonia II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Jagiellonia II — jest niepokonany (15/20, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Jagiellonia II — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Jagiellonia II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Jagiellonia II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Jagiellonia II — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Jagiellonia II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Jagiellonia II — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Jagiellonia II — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Jagiellonia II — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Jagiellonia II — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Jagiellonia II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Jagiellonia IIJagiellonia II11Lechia T. Mazowiecki
23.08Weszlo40Herb Jagiellonia IIJagiellonia II
19.08Herb Jagiellonia IIJagiellonia II30Pelikan Łowicz
15.08Warta Sieradz22Herb Jagiellonia IIJagiellonia II
07.08Herb Jagiellonia IIJagiellonia II11Wigry Suwałki
31.07Mazovia Minsk Mazowiecki23Herb Jagiellonia IIJagiellonia II
30.05Herb Jagiellonia IIJagiellonia II11Wasilków
23.05Bełchatów12Herb Jagiellonia IIJagiellonia II
17.05Herb Jagiellonia IIJagiellonia II01Troszyn
13.05Mławianka Mława01Herb Jagiellonia IIJagiellonia II

Jagiellonia II — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 100% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
1.50
1.30
2.80
Strzelone
0.90
0.60
1.50
Stracone
0.60
0.70
1.30
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
60%
50%
55%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
1.40
1.80
3.20
Strzelone
1.00
0.90
1.90
Stracone
0.40
0.90
1.30
BTTS %
10%
10%
10%
Czyste konto %
60%
60%
60%
Nie strzelił %
50%
40%
45%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Under 2.5
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)
Under 3.5
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Under 4.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Under 5.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 20% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Draw
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
40% (4/10)
80% (8/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Jagiellonia II

Wynik meczu

1-1
2 (33%)
3-0
1 (17%)
3-2
1 (17%)
2-2
1 (17%)
0-4
1 (17%)

Wynik do przerwy

0-0
2 (33%)
2-0
1 (17%)
3-0
1 (17%)
1-0
1 (17%)
0-1
1 (17%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Jagiellonia II

Liczba goli w meczu

2
2 (33%)
4
2 (33%)
3
1 (17%)
5
1 (17%)

Liczba goli do przerwy

0
2 (33%)
1
2 (33%)
2
1 (17%)
3
1 (17%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi III Liga - Group 1.

III Liga - Group 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Weszlo6510162.67
2Widzew II6411132.17
3Wigry Suwałki6330122.00
4Swit6321111.83
6Wisła Płock II6321111.83
8Ząbkovia Ząbki6312101.67
9Pelikan Łowicz6312101.67
10Olimpia Zambrów630391.50
11Jagiellonia II623191.50
12Olimpia Elbląg621371.17
13Warta Sieradz621371.17
15ŁKS Łódź II610530.50
16Łomża602420.33
18Troszyn602420.33