Football Stats
Herb Warta Sieradz
Flaga PolandWarta Sieradz
13. miejsce w tabeli III Liga - Group 1

2026/27 Warta Sieradz — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W0
R1
P2
Gz3
Gs8
RB-5
Śr. pkt0.33
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W2
R0
P1
Gz6
Gs3
RB+3
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze6
W2
R1
P3
Gz9
Gs11
RB-2
Śr. pkt1.17
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Warta Sieradz — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Warta Sieradz — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
  • Warta Sieradz — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Warta Sieradz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Warta Sieradz — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Warta Sieradz — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Warta Sieradz — jest niepokonany (15/20, 75%)
  • Warta Sieradz — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Warta Sieradz — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Warta Sieradz — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Warta Sieradz — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Warta Sieradz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Warta Sieradz — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Warta Sieradz — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Warta Sieradz — obie drużyny strzelają (BTTS) (15/20, 75%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Warta Sieradz — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Warta Sieradz — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Warta Sieradz — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Warta Sieradz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Warta Sieradz — więcej goli pada w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Swit21Herb Warta SieradzWarta Sieradz
22.08Herb Warta SieradzWarta Sieradz04Ząbkovia Ząbki
19.08Troszyn14Herb Warta SieradzWarta Sieradz
15.08Herb Warta SieradzWarta Sieradz22Jagiellonia II
09.08ŁKS Łódź II01Herb Warta SieradzWarta Sieradz
01.08Herb Warta SieradzWarta Sieradz12Mławianka Mława
30.05Broń Radom01Herb Warta SieradzWarta Sieradz
22.05Herb Warta SieradzWarta Sieradz21Wigry Suwałki
17.05Wikielec11Herb Warta SieradzWarta Sieradz
13.05Herb Warta SieradzWarta Sieradz11Wisła Płock II

Warta Sieradz — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 83% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
1.70
2.00
3.70
Strzelone
0.80
1.00
1.80
Stracone
0.90
1.00
1.90
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
40%
50%
45%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
1.00
1.60
2.60
Strzelone
0.70
1.00
1.70
Stracone
0.30
0.60
0.90
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
80%
50%
65%
Nie strzelił %
30%
50%
40%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
Under 2.5
35% (7/20)
10% (1/10)
60% (6/10)
Under 3.5
65% (13/20)
50% (5/10)
80% (8/10)
Under 4.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Under 5.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 50% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
55% (11/20)
80% (8/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
50% (10/20)
30% (3/10)
70% (7/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Warta Sieradz

Wynik meczu

1-2
2 (33%)
1-0
1 (17%)
2-2
1 (17%)
4-1
1 (17%)
0-4
1 (17%)

Wynik do przerwy

0-0
2 (33%)
1-0
2 (33%)
1-1
1 (17%)
0-1
1 (17%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Warta Sieradz

Liczba goli w meczu

3
2 (33%)
4
2 (33%)
1
1 (17%)
5
1 (17%)

Liczba goli do przerwy

1
3 (50%)
0
2 (33%)
2
1 (17%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi III Liga - Group 1.

III Liga - Group 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Weszlo6510162.67
2Widzew II6411132.17
3Wigry Suwałki6330122.00
4Swit6321111.83
6Wisła Płock II6321111.83
8Ząbkovia Ząbki6312101.67
9Pelikan Łowicz6312101.67
10Olimpia Zambrów630391.50
11Jagiellonia II623191.50
12Olimpia Elbląg621371.17
13Warta Sieradz621371.17
15ŁKS Łódź II610530.50
16Łomża602420.33
18Troszyn602420.33