Football Stats
Herb Weszlo
Flaga PolandWeszlo
1. miejsce w tabeli III Liga - Group 1

2026/27 Weszlo — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W3
R0
P0
Gz11
Gs2
RB+9
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W2
R1
P0
Gz6
Gs3
RB+3
Śr. pkt2.33
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze6
W5
R1
P0
Gz17
Gs5
RB+12
Śr. pkt2.67
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Weszlo — wygrywa u siebie (3/3, 100%)
  • Weszlo — jest niepokonany u siebie (3/3, 100%)
  • Weszlo — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (3/3, 100%)
  • Weszlo — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (3/3, 100%)
  • Weszlo — wygrywa 1. połowę u siebie (3/3, 100%)
  • Weszlo — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (3/3, 100%)
  • Weszlo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (3/3, 100%)
  • Weszlo — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (3/3, 100%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Weszlo — jest niepokonany na wyjeździe (3/3, 100%)
  • Weszlo — wygrywa 1. połowę na wyjeździe (3/3, 100%)
  • Weszlo — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (3/3, 100%)
  • Weszlo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (3/3, 100%)
  • Weszlo — wygrywa (5/6, 83%)
  • Weszlo — powyżej 1.5 gola w meczu (5/6, 83%)
  • Weszlo — jest niepokonany w 2. połowie (5/6, 83%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Weszlo — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Weszlo — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Weszlo — wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Weszlo — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Weszlo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Weszlo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Troszyn33Herb WeszloWeszlo
23.08Herb WeszloWeszlo40Jagiellonia II
19.08ŁKS Łódź II02Herb WeszloWeszlo
14.08Herb WeszloWeszlo51Mławianka Mława
08.08Łomża01Herb WeszloWeszlo
31.07Herb WeszloWeszlo21Lechia T. Mazowiecki

Weszlo — ostatnie 6 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 25% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
100%
67%
84%
Śr. goli/mecz
2.00
2.33
4.33
Strzelone
1.67
2.00
3.67
Stracone
0.33
0.33
0.67
BTTS %
33%
33%
33%
Czyste konto %
67%
67%
67%
Nie strzelił %
0%
33%
17%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
100%
33%
67%
Śr. goli/mecz
2.33
0.67
3.00
Strzelone
1.67
0.33
2.00
Stracone
0.67
0.33
1.00
BTTS %
33%
0%
17%
Czyste konto %
67%
67%
67%
Nie strzelił %
0%
67%
34%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/6)
0% (0/3)
0% (0/3)
Under 1.5
17% (1/6)
0% (0/3)
33% (1/3)
Under 2.5
33% (2/6)
0% (0/3)
67% (2/3)
Under 3.5
50% (3/6)
33% (1/3)
67% (2/3)
Under 4.5
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)
Under 5.5
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 103% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (3/6)
67% (2/3)
33% (1/3)
BTTS 1H
33% (2/6)
33% (1/3)
33% (1/3)
BTTS 2H
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)
BTTS Both Halves
0% (0/6)
0% (0/3)
0% (0/3)
BTTS & Win
33% (2/6)
67% (2/3)
0% (0/3)
BTTS & Draw
17% (1/6)
0% (0/3)
33% (1/3)
BTTS & Lose
0% (0/6)
0% (0/3)
0% (0/3)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (3/6)
67% (2/3)
33% (1/3)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/6)
0% (0/3)
0% (0/3)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
33% (2/6)
33% (1/3)
33% (1/3)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)
BTTS 1H & 2H (No/No)
50% (3/6)
33% (1/3)
67% (2/3)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Weszlo

Wynik meczu

2-0
1 (17%)
2-1
1 (17%)
1-0
1 (17%)
5-1
1 (17%)
4-0
1 (17%)

Wynik do przerwy

1-0
3 (50%)
2-1
1 (17%)
2-0
1 (17%)
3-2
1 (17%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Weszlo

Liczba goli w meczu

6
2 (33%)
2
1 (17%)
3
1 (17%)
1
1 (17%)
4
1 (17%)

Liczba goli do przerwy

1
3 (50%)
3
1 (17%)
2
1 (17%)
5
1 (17%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi III Liga - Group 1.

III Liga - Group 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Weszlo6510162.67
2Widzew II6411132.17
3Wigry Suwałki6330122.00
4Swit6321111.83
6Wisła Płock II6321111.83
8Ząbkovia Ząbki6312101.67
9Pelikan Łowicz6312101.67
10Olimpia Zambrów630391.50
11Jagiellonia II623191.50
12Olimpia Elbląg621371.17
13Warta Sieradz621371.17
15ŁKS Łódź II610530.50
16Łomża602420.33
18Troszyn602420.33