Football Stats
Herb Atletico Atlas
Flaga ArgentynaAtletico Atlas
17. miejsce w tabeli Primera C

2026/27 Atletico Atlas — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze13
W5
R4
P4
Gz13
Gs13
RB0
Śr. pkt1.46
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze13
W4
R4
P5
Gz9
Gs9
RB0
Śr. pkt1.23
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze26
W9
R8
P9
Gz22
Gs22
RB0
Śr. pkt1.35
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Atletico Atlas — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Atletico Atlas — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Atletico Atlas — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Atletico Atlas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Atletico Atlas — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Atletico Atlas — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Atletico Atlas — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Atletico Atlas — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Atletico Atlas — poniżej 2.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Atlas — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.08Leones de Rosario10Herb Atletico AtlasAtletico Atlas
22.08Yupanqui02Herb Atletico AtlasAtletico Atlas
16.08Herb Atletico AtlasAtletico Atlas10Argentino Rosario
09.08Herb Atletico AtlasAtletico Atlas20Canuelas
04.08Herb Atletico AtlasAtletico Atlas02Sacachispas
30.07Deportivo Muñiz11Herb Atletico AtlasAtletico Atlas
25.07Herb Atletico AtlasAtletico Atlas01Deportivo Español
11.07Central Cordoba01Herb Atletico AtlasAtletico Atlas
05.07Herb Atletico AtlasAtletico Atlas21Claypole
30.06Central Ballester02Herb Atletico AtlasAtletico Atlas

Atletico Atlas — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 20% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
1.50
0.70
2.20
Strzelone
1.00
0.20
1.20
Stracone
0.50
0.50
1.00
BTTS %
30%
10%
20%
Czyste konto %
60%
50%
55%
Nie strzelił %
40%
80%
60%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
0.80
0.60
1.40
Strzelone
0.50
0.30
0.80
Stracone
0.30
0.30
0.60
BTTS %
10%
0%
5%
Czyste konto %
70%
70%
70%
Nie strzelił %
60%
70%
65%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)
Under 2.5
85% (17/20)
70% (7/10)
100% (10/10)
Under 3.5
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)
Under 4.5
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 100% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Atletico Atlas

Wynik meczu

1-1
5 (19%)
0-1
5 (19%)
1-0
4 (15%)
0-2
3 (12%)
0-0
3 (12%)

Wynik do przerwy

0-0
11 (42%)
1-0
4 (15%)
0-1
4 (15%)
2-0
3 (12%)
1-1
2 (8%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Atletico Atlas

Liczba goli w meczu

2
11 (42%)
1
9 (35%)
0
3 (12%)
5
2 (8%)
3
1 (4%)

Liczba goli do przerwy

0
11 (42%)
1
8 (31%)
2
5 (19%)
3
1 (4%)
4
1 (4%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Primera C.

Primera C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Lujan261475491.88
2Sacachispas261367451.73
3Canuelas261295451.73
4Lugano2610106401.54
5Leones de Rosario2610106401.54
6Centro Español261097391.50
7Estrella Del Sur261097391.50
8Juventud Unida261088381.46
9Berazategui269116381.46
10Deportivo Español268144381.46
11Puerto Nuevo269116381.46
12Mercedes26998361.38
13Victoriano Arenas268126361.38
14Central Cordoba26998361.38
15General Lamadrid26998361.38
16Sportivo Barracas2610511351.35
17Atletico Atlas26989351.35
18Yupanqui26899331.27
19El Porvenir266155331.27
20Central Ballester268711311.19
22Fénix266911271.04
23Leandro N. Alem267613271.04
24Claypole266812261.00
25JJ Urquiza2641210240.92
26Deportivo Paraguayo265912240.92
27Argentino Rosario2631310220.85
28Deportivo Muñiz2641012220.85