Football Stats
Herb Centro Español
Flaga ArgentynaCentro Español
6. miejsce w tabeli Primera C

2026/27 Centro Español — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze13
W5
R4
P4
Gz20
Gs16
RB+4
Śr. pkt1.46
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze13
W5
R5
P3
Gz13
Gs7
RB+6
Śr. pkt1.54
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze26
W10
R9
P7
Gz33
Gs23
RB+10
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Centro Español — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Centro Español — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Centro Español — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Centro Español — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Centro Español — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Centro Español — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Centro Español — poniżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Centro Español — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Centro Español — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Centro Español — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Centro Español — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Centro Español — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Centro Español — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Centro Español — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Centro Español — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Centro Español — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Centro Español — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Centro Español — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Centro Español — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Argentino Rosario11Herb Centro EspañolCentro Español
24.08Herb Centro EspañolCentro Español20Estrella Del Sur
17.08Herb Centro EspañolCentro Español22Central Cordoba
08.08Berazategui01Herb Centro EspañolCentro Español
04.08Herb Centro EspañolCentro Español11Leones de Rosario
31.07Herb Centro EspañolCentro Español01Victoriano Arenas
25.07Lugano10Herb Centro EspañolCentro Español
12.07JJ Urquiza00Herb Centro EspañolCentro Español
06.07Herb Centro EspañolCentro Español03Mercedes
27.06Deportivo Paraguayo02Herb Centro EspañolCentro Español

Centro Español — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 17% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
0.90
1.70
2.60
Strzelone
0.50
0.90
1.40
Stracone
0.40
0.80
1.20
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
60%
50%
55%
Nie strzelił %
60%
40%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
0.30
1.10
1.40
Strzelone
0.30
0.60
0.90
Stracone
0.00
0.50
0.50
BTTS %
0%
20%
10%
Czyste konto %
100%
50%
75%
Nie strzelił %
70%
50%
60%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 1.5
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
Under 2.5
75% (15/20)
50% (5/10)
100% (10/10)
Under 3.5
85% (17/20)
70% (7/10)
100% (10/10)
Under 4.5
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 33% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
BTTS 1H
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Centro Español

Wynik meczu

0-1
4 (15%)
0-0
4 (15%)
1-1
4 (15%)
1-0
3 (12%)
2-0
3 (12%)

Wynik do przerwy

0-0
13 (50%)
1-0
5 (19%)
0-1
3 (12%)
1-1
2 (8%)
3-0
1 (4%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Centro Español

Liczba goli w meczu

1
7 (27%)
2
7 (27%)
0
4 (15%)
5
3 (12%)
4
2 (8%)

Liczba goli do przerwy

0
13 (50%)
1
8 (31%)
2
3 (12%)
3
2 (8%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Primera C.

Primera C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Lujan261475491.88
2Sacachispas261367451.73
3Canuelas261295451.73
4Lugano2610106401.54
5Leones de Rosario2610106401.54
6Centro Español261097391.50
7Estrella Del Sur261097391.50
8Juventud Unida261088381.46
9Berazategui269116381.46
10Deportivo Español268144381.46
11Puerto Nuevo269116381.46
12Mercedes26998361.38
13Victoriano Arenas268126361.38
14Central Cordoba26998361.38
15General Lamadrid26998361.38
16Sportivo Barracas2610511351.35
17Atletico Atlas26989351.35
18Yupanqui26899331.27
19El Porvenir266155331.27
20Central Ballester268711311.19
22Fénix266911271.04
23Leandro N. Alem267613271.04
24Claypole266812261.00
25JJ Urquiza2641210240.92
26Deportivo Paraguayo265912240.92
27Argentino Rosario2631310220.85
28Deportivo Muñiz2641012220.85