Football Stats
Herb Leandro N. Alem
Flaga ArgentynaLeandro N. Alem
23. miejsce w tabeli Primera C

2026/27 Leandro N. Alem — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze14
W5
R3
P6
Gz15
Gs20
RB-5
Śr. pkt1.29
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze12
W2
R3
P7
Gz11
Gs25
RB-14
Śr. pkt0.75
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze26
W7
R6
P13
Gz26
Gs45
RB-19
Śr. pkt1.04
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Leandro N. Alem — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Leandro N. Alem — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Leandro N. Alem — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Leandro N. Alem — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Leandro N. Alem — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Leandro N. Alem — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Leandro N. Alem — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Leandro N. Alem — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Leandro N. Alem — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Leandro N. Alem — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Leandro N. Alem — przegrywa w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Leandro N. Alem — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Leandro N. Alem — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Leandro N. Alem — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Leandro N. Alem — przegrywa 2. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Leandro N. Alem — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb Leandro N. AlemLeandro N. Alem03Puerto Nuevo
25.08Herb Leandro N. AlemLeandro N. Alem12Juventud Unida
22.08Herb Leandro N. AlemLeandro N. Alem01Lugano
15.08Central Ballester30Herb Leandro N. AlemLeandro N. Alem
08.08Defensores de Cambaceres20Herb Leandro N. AlemLeandro N. Alem
27.07Sacachispas11Herb Leandro N. AlemLeandro N. Alem
18.07Canuelas10Herb Leandro N. AlemLeandro N. Alem
12.07Herb Leandro N. AlemLeandro N. Alem20Argentino Rosario
04.07Estrella Del Sur30Herb Leandro N. AlemLeandro N. Alem
28.06Herb Leandro N. AlemLeandro N. Alem11Berazategui

Leandro N. Alem — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 67% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
0.80
1.30
2.10
Strzelone
0.50
0.60
1.10
Stracone
0.30
0.70
1.00
BTTS %
20%
0%
10%
Czyste konto %
80%
50%
65%
Nie strzelił %
60%
70%
65%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
20%
15%
Śr. goli/mecz
1.20
1.50
2.70
Strzelone
0.30
0.50
0.80
Stracone
0.90
1.00
1.90
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
80%
70%
75%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
Under 2.5
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Under 3.5
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Under 4.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 33% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Leandro N. Alem

Wynik meczu

1-1
4 (15%)
0-3
4 (15%)
0-2
3 (12%)
0-1
3 (12%)
2-0
2 (8%)

Wynik do przerwy

0-0
9 (35%)
0-1
5 (19%)
1-1
3 (12%)
0-3
2 (8%)
1-2
2 (8%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Leandro N. Alem

Liczba goli w meczu

2
9 (35%)
3
6 (23%)
1
4 (15%)
5
3 (12%)
6
2 (8%)

Liczba goli do przerwy

0
9 (35%)
2
7 (27%)
1
6 (23%)
3
4 (15%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Primera C.

Primera C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Lujan261475491.88
2Sacachispas261367451.73
3Canuelas261295451.73
4Lugano2610106401.54
5Leones de Rosario2610106401.54
6Centro Español261097391.50
7Estrella Del Sur261097391.50
8Juventud Unida261088381.46
9Berazategui269116381.46
10Deportivo Español268144381.46
11Puerto Nuevo269116381.46
12Mercedes26998361.38
13Victoriano Arenas268126361.38
14Central Cordoba26998361.38
15General Lamadrid26998361.38
16Sportivo Barracas2610511351.35
17Atletico Atlas26989351.35
18Yupanqui26899331.27
19El Porvenir266155331.27
20Central Ballester268711311.19
22Fénix266911271.04
23Leandro N. Alem267613271.04
24Claypole266812261.00
25JJ Urquiza2641210240.92
26Deportivo Paraguayo265912240.92
27Argentino Rosario2631310220.85
28Deportivo Muñiz2641012220.85