Football Stats
Herb Estrella Del Sur
Flaga ArgentynaEstrella Del Sur
7. miejsce w tabeli Primera C

2026/27 Estrella Del Sur — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze13
W6
R5
P2
Gz13
Gs8
RB+5
Śr. pkt1.77
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze13
W4
R4
P5
Gz14
Gs16
RB-2
Śr. pkt1.23
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze26
W10
R9
P7
Gz27
Gs24
RB+3
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Estrella Del Sur — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Estrella Del Sur — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Estrella Del Sur — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Estrella Del Sur — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Estrella Del Sur — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Estrella Del Sur — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Estrella Del Sur — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Estrella Del Sur — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Estrella Del Sur — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Estrella Del Sur — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Estrella Del Sur — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Estrella Del Sur — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Estrella Del Sur — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Estrella Del Sur — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Estrella Del Sur — jest niepokonany (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Estrella Del Sur — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Estrella Del Sur — jest niepokonany w 1. połowie w 10 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb Estrella Del SurEstrella Del Sur11Victoriano Arenas
24.08Centro Español20Herb Estrella Del SurEstrella Del Sur
15.08Canuelas12Herb Estrella Del SurEstrella Del Sur
08.08Herb Estrella Del SurEstrella Del Sur10JJ Urquiza
04.08Herb Estrella Del SurEstrella Del Sur02Lujan
31.07Mercedes11Herb Estrella Del SurEstrella Del Sur
25.07Herb Estrella Del SurEstrella Del Sur10Deportivo Paraguayo
12.07Puerto Nuevo10Herb Estrella Del SurEstrella Del Sur
04.07Herb Estrella Del SurEstrella Del Sur30Leandro N. Alem
28.06Defensores de Cambaceres03Herb Estrella Del SurEstrella Del Sur

Estrella Del Sur — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 50% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
50%
30%
Śr. goli/mecz
0.40
1.30
1.70
Strzelone
0.20
0.80
1.00
Stracone
0.20
0.50
0.70
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
80%
60%
70%
Nie strzelił %
80%
40%
60%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
0.90
1.10
2.00
Strzelone
0.50
0.30
0.80
Stracone
0.40
0.80
1.20
BTTS %
20%
10%
15%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
60%
80%
70%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Under 1.5
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
Under 2.5
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Under 3.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Under 4.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 100% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Estrella Del Sur

Wynik meczu

1-1
5 (19%)
1-0
4 (15%)
0-0
4 (15%)
0-2
4 (15%)
3-0
2 (8%)

Wynik do przerwy

0-0
13 (50%)
1-0
4 (15%)
0-1
4 (15%)
1-1
3 (12%)
2-1
2 (8%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Estrella Del Sur

Liczba goli w meczu

2
10 (38%)
1
5 (19%)
0
4 (15%)
3
4 (15%)
5
2 (8%)

Liczba goli do przerwy

0
13 (50%)
1
8 (31%)
2
3 (12%)
3
2 (8%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Primera C.

Primera C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Lujan261475491.88
2Sacachispas261367451.73
3Canuelas261295451.73
4Lugano2610106401.54
5Leones de Rosario2610106401.54
6Centro Español261097391.50
7Estrella Del Sur261097391.50
8Juventud Unida261088381.46
9Berazategui269116381.46
10Deportivo Español268144381.46
11Puerto Nuevo269116381.46
12Mercedes26998361.38
13Victoriano Arenas268126361.38
14Central Cordoba26998361.38
15General Lamadrid26998361.38
16Sportivo Barracas2610511351.35
17Atletico Atlas26989351.35
18Yupanqui26899331.27
19El Porvenir266155331.27
20Central Ballester268711311.19
22Fénix266911271.04
23Leandro N. Alem267613271.04
24Claypole266812261.00
25JJ Urquiza2641210240.92
26Deportivo Paraguayo265912240.92
27Argentino Rosario2631310220.85
28Deportivo Muñiz2641012220.85