Football Stats
Herb Racing FC Union Luxembourg
Flaga LuksemburgRacing FC Union Luxembourg
3. miejsce w tabeli National Division

2026/27 Racing FC Union Luxembourg — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W2
R1
P0
Gz12
Gs3
RB+9
Śr. pkt2.33
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz1
Gs3
RB-2
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze5
W3
R1
P1
Gz13
Gs6
RB+7
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Racing FC Union Luxembourg — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Racing FC Union Luxembourg — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Racing FC Union Luxembourg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Racing FC Union Luxembourg — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Racing FC Union Luxembourg — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Racing FC Union Luxembourg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Racing FC Union Luxembourg — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Racing FC Union Luxembourg — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Racing FC Union Luxembourg — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Racing FC Union Luxembourg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Racing FC Union Luxembourg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Racing FC Union Luxembourg — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Racing FC Union Luxembourg — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Racing FC Union Luxembourg — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Racing FC Union Luxembourg — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Racing FC Union Luxembourg — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Racing FC Union Luxembourg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb Racing FC Union LuxembourgRacing FC Union Luxembourg22Victoria Rosport
23.08FC Differdange 0330Herb Racing FC Union LuxembourgRacing FC Union Luxembourg
16.08Herb Racing FC Union LuxembourgRacing FC Union Luxembourg50Swift Hesperange
09.08Etzella Ettelbruck01Herb Racing FC Union LuxembourgRacing FC Union Luxembourg
02.08Herb Racing FC Union LuxembourgRacing FC Union Luxembourg51UN Kaerjeng 97
23.05Herb Racing FC Union LuxembourgRacing FC Union Luxembourg61Rodange 91
17.05US Hostert01Herb Racing FC Union LuxembourgRacing FC Union Luxembourg
10.05Mamer32Herb Racing FC Union LuxembourgRacing FC Union Luxembourg
03.05Herb Racing FC Union LuxembourgRacing FC Union Luxembourg05Atert Bissen
26.04UN Kaerjeng 9725Herb Racing FC Union LuxembourgRacing FC Union Luxembourg

Racing FC Union Luxembourg — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 14% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
1.90
1.80
3.70
Strzelone
1.00
1.20
2.20
Stracone
0.90
0.60
1.50
BTTS %
40%
20%
30%
Czyste konto %
40%
50%
45%
Nie strzelił %
50%
50%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
1.60
2.20
3.80
Strzelone
1.10
1.00
2.10
Stracone
0.50
1.20
1.70
BTTS %
20%
50%
35%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
40%
40%
40%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Under 2.5
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Under 3.5
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Under 4.5
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Under 5.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 20% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Racing FC Union Luxembourg

Wynik meczu

5-0
1 (20%)
1-0
1 (20%)
5-1
1 (20%)
0-3
1 (20%)
2-2
1 (20%)

Wynik do przerwy

0-0
2 (40%)
4-1
1 (20%)
0-1
1 (20%)
2-1
1 (20%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Racing FC Union Luxembourg

Liczba goli w meczu

5
1 (20%)
1
1 (20%)
6
1 (20%)
3
1 (20%)
4
1 (20%)

Liczba goli do przerwy

0
2 (40%)
5
1 (20%)
1
1 (20%)
3
1 (20%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi National Division.

National Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1UNA Strassen4400123.00
6Atert Bissen430192.25
7US Hostert420261.50
9US Rumelange420261.50
10UN Kaerjeng 97420261.50
11Wiltz411241.00
12Victoria Rosport410330.75
13F91 Dudelange410330.75
15AS Jeunesse Esch400400.00
16Swift Hesperange400400.00