Football Stats
Herb US Rumelange
Flaga LuksemburgUS Rumelange
9. miejsce w tabeli National Division

2026/27 US Rumelange — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W2
R0
P1
Gz6
Gs7
RB-1
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W0
R0
P2
Gz2
Gs5
RB-3
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze5
W2
R0
P3
Gz8
Gs12
RB-4
Śr. pkt1.20
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • US Rumelange — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • US Rumelange — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (5/6, 83%)
  • US Rumelange — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (5/6, 83%)
  • US Rumelange — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • US Rumelange — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • US Rumelange — nie wygrywa 1. połowę (9/11, 82%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • US Rumelange — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (5/5, 100%)
  • US Rumelange — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (5/5, 100%)
  • US Rumelange — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • US Rumelange — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • US Rumelange — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • US Rumelange — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (8/11, 73%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 US Rumelange — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 US Rumelange — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 US Rumelange — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 US Rumelange — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb US RumelangeUS Rumelange25AS Jeunesse Esch
23.08F91 Dudelange32Herb US RumelangeUS Rumelange
16.08Herb US RumelangeUS Rumelange32Victoria Rosport
09.08FC Differdange 0320Herb US RumelangeUS Rumelange
02.08Herb US RumelangeUS Rumelange10Swift Hesperange
04.07F91 Dudelange21Herb US RumelangeUS Rumelange
02.06Fola Esch22Herb US RumelangeUS Rumelange
19.05Progres Niederkorn30Herb US RumelangeUS Rumelange
12.05Herb US RumelangeUS Rumelange21Racing FC Union Luxembourg
05.05Union Titus Petange21Herb US RumelangeUS Rumelange

US Rumelange — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 65% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
33%
33%
33%
Śr. goli/mecz
1.50
2.00
3.90
Strzelone
0.67
1.00
1.40
Stracone
0.83
1.00
2.50
BTTS %
33%
50%
42%
Czyste konto %
50%
33%
42%
Nie strzelił %
33%
33%
33%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
40%
20%
Śr. goli/mecz
1.00
2.80
3.80
Strzelone
0.00
0.60
1.10
Stracone
1.00
2.20
2.70
BTTS %
0%
20%
10%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
100%
60%
80%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 2.5
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Under 3.5
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Under 4.5
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Under 5.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 17% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
18% (2/11)
33% (2/6)
0% (0/5)
BTTS 2H
36% (4/11)
50% (3/6)
20% (1/5)
BTTS Both Halves
9% (1/11)
17% (1/6)
0% (0/5)
BTTS & Win
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
9% (1/11)
17% (1/6)
0% (0/5)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
9% (1/11)
17% (1/6)
0% (0/5)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
27% (3/11)
33% (2/6)
20% (1/5)
BTTS 1H & 2H (No/No)
55% (6/11)
33% (2/6)
80% (4/5)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny US Rumelange

Wynik meczu

3-2
1 (20%)
0-2
1 (20%)
1-0
1 (20%)
2-3
1 (20%)
2-5
1 (20%)

Wynik do przerwy

1-0
2 (50%)
0-0
1 (25%)
1-3
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny US Rumelange

Liczba goli w meczu

5
2 (40%)
2
1 (20%)
1
1 (20%)
7
1 (20%)

Liczba goli do przerwy

1
2 (50%)
0
1 (25%)
4
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi National Division.

National Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1UNA Strassen4400123.00
6Atert Bissen430192.25
7US Hostert420261.50
9US Rumelange420261.50
10UN Kaerjeng 97420261.50
11Wiltz411241.00
12Victoria Rosport410330.75
13F91 Dudelange410330.75
15AS Jeunesse Esch400400.00
16Swift Hesperange400400.00