Football Stats
Herb UNA Strassen
Flaga LuksemburgUNA Strassen
1. miejsce w tabeli National Division

2026/27 UNA Strassen — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W3
R0
P0
Gz7
Gs1
RB+6
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W2
R0
P0
Gz3
Gs0
RB+3
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze5
W5
R0
P0
Gz10
Gs1
RB+9
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • UNA Strassen — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • UNA Strassen — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • UNA Strassen — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • UNA Strassen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • UNA Strassen — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • UNA Strassen — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
  • UNA Strassen — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • UNA Strassen — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • UNA Strassen — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • UNA Strassen — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • UNA Strassen — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • UNA Strassen — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • UNA Strassen — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • UNA Strassen — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • UNA Strassen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • UNA Strassen — jest niepokonany (15/20, 75%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 UNA Strassen — wygrywa w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 UNA Strassen — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 UNA Strassen — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 UNA Strassen — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 UNA Strassen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 UNA Strassen — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb UNA StrassenUNA Strassen21Atert Bissen
22.08Progres Niederkorn01Herb UNA StrassenUNA Strassen
16.08Herb UNA StrassenUNA Strassen10AS Jeunesse Esch
09.08F91 Dudelange02Herb UNA StrassenUNA Strassen
04.08Herb UNA StrassenUNA Strassen40Victoria Rosport
30.07Herb UNA StrassenUNA Strassen01FK Partizan
23.07FK Partizan40Herb UNA StrassenUNA Strassen
14.07La Fiorita02Herb UNA StrassenUNA Strassen
07.07Herb UNA StrassenUNA Strassen10La Fiorita
23.05Herb UNA StrassenUNA Strassen00US Mondorf-les-bains

UNA Strassen — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 14% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
0.90
1.30
2.20
Strzelone
0.80
0.90
1.70
Stracone
0.10
0.40
0.50
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
90%
70%
80%
Nie strzelił %
60%
30%
45%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
0.90
0.80
1.70
Strzelone
0.40
0.40
0.80
Stracone
0.50
0.40
0.90
BTTS %
0%
0%
0%
Czyste konto %
70%
70%
70%
Nie strzelił %
70%
60%
65%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 1.5
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Under 2.5
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)
Under 3.5
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Under 4.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 2H
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny UNA Strassen

Wynik meczu

1-0
2 (40%)
2-0
1 (20%)
4-0
1 (20%)
2-1
1 (20%)

Wynik do przerwy

0-0
2 (40%)
1-0
2 (40%)
4-0
1 (20%)

Najczęstsza liczba goli drużyny UNA Strassen

Liczba goli w meczu

1
2 (40%)
2
1 (20%)
4
1 (20%)
3
1 (20%)

Liczba goli do przerwy

0
2 (40%)
1
2 (40%)
4
1 (20%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi National Division.

National Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1UNA Strassen4400123.00
6Atert Bissen430192.25
7US Hostert420261.50
9US Rumelange420261.50
10UN Kaerjeng 97420261.50
11Wiltz411241.00
12Victoria Rosport410330.75
13F91 Dudelange410330.75
15AS Jeunesse Esch400400.00
16Swift Hesperange400400.00