Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Orgryte IS
Streaki - Orgryte IS
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Orgryte IS — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Orgryte IS — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Orgryte IS — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Orgryte IS — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Orgryte IS — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Orgryte IS — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Orgryte IS — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Orgryte IS — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/16, 100%)
- Orgryte IS — powyżej 6.5 rożnych (9/10, 90%)
- Orgryte IS — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Orgryte IS — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- Orgryte IS — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- Orgryte IS — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Orgryte IS — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Orgryte IS — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Orgryte IS — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Hammarby FF
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Hammarby FF — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Hammarby FF — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hammarby FF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hammarby FF — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hammarby FF — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hammarby FF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hammarby FF — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Hammarby FF — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
- Hammarby FF — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Hammarby FF — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Hammarby FF — ma więcej rożnych niż przeciwnik (15/19, 79%)
- Hammarby FF — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
- Hammarby FF — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (14/19, 74%)
- Hammarby FF — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
- Hammarby FF — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Hammarby FF — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
Serie - Orgryte IS
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Orgryte IS — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Orgryte IS — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Orgryte IS — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Orgryte IS — powyżej 6.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Orgryte IS — poniżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Orgryte IS — poniżej 4.5 kartek w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Orgryte IS — poniżej 4.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Orgryte IS — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 16 meczach z rzędu
Serie - Hammarby FF
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Hammarby FF — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Hammarby FF — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Hammarby FF — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Hammarby FF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Hammarby FF — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Hammarby FF — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Hammarby FF — poniżej 6.5 kartek w 20 meczach z rzędu
- 🔥 Hammarby FF — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Hammarby FF jest o 125% lepsza niż Orgryte IS pod względem odsetku wygranych meczów.
| Orgryte IS | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 20% | 20% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 3.20 | 3.25 |
Strzelone | 1.60 | 0.70 | 1.15 |
Stracone | 1.70 | 2.50 | 2.10 |
BTTS % | 80% | 20% | 50% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 60% | 35% |
Posiadanie piłki | 44% | 42% | 43% |
Śr. strzały/mecz | 11.38 | 10.50 | 10.94 |
Śr. faule/mecz | 10.38 | 12.50 | 11.44 |
| Hammarby FF | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 3.30 | 3.00 |
Strzelone | 2.10 | 1.70 | 1.90 |
Stracone | 0.60 | 1.60 | 1.10 |
BTTS % | 40% | 70% | 55% |
Czyste konto % | 50% | 20% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Posiadanie piłki | 61% | — | — |
Śr. strzały/mecz | 22.29 | — | — |
Śr. faule/mecz | 11.50 | — | 11.21 |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Lvs IFK Goteborg0-1
- 22.08.2026Dvs Halmstad1-1
- 16.08.2026Lvs IF Brommapojkarna1-3
- 08.08.2026Lvs AIK Stockholm3-4
- 02.08.2026Wvs AIK Stockholm3-0
- 24.07.2026Lvs Vasteras SK FK0-2
- 20.07.2026Dvs Djurgardens IF0-0
- 11.07.2026Wvs BK Hacken4-3
- 05.07.2026Lvs Kalmar FF0-3
- 29.05.2026Dvs IF Elfsborg2-2
- 30.08.2026Lvs AIK Stockholm2-3
- 23.08.2026Wvs Gais2-0
- 16.08.2026Wvs Kalmar FF4-0
- 13.08.2026Lvs Raków Częstochowa0-1
- 09.08.2026Wvs BK Hacken3-0
- 06.08.2026Dvs Raków Częstochowa0-0
- 30.07.2026Lvs Anderlecht1-3
- 26.07.2026Dvs IF Brommapojkarna1-1
- 23.07.2026Dvs Anderlecht1-1
- 19.07.2026Wvs Degerfors IF4-0
Progi bramkowe
| Orgryte IS | Hammarby FF | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
| Orgryte IS | Hammarby FF | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
| Orgryte IS | Hammarby FF | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Orgryte IS | Hammarby FF | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.73 (30/40) | 9.56 (16/20) | 9.93 (14/20) |
Over 6.5 Corners | 83% (25/30) | 81% (13/16) | 86% (12/14) |
Over 7.5 Corners | 70% (21/30) | 63% (10/16) | 79% (11/14) |
Over 8.5 Corners | 60% (18/30) | 50% (8/16) | 71% (10/14) |
Over 9.5 Corners | 47% (14/30) | 44% (7/16) | 50% (7/14) |
Over 10.5 Corners | 40% (12/30) | 38% (6/16) | 43% (6/14) |
Over 11.5 Corners | 33% (10/30) | 38% (6/16) | 29% (4/14) |
Over 12.5 Corners | 23% (7/30) | 25% (4/16) | 21% (3/14) |
Over 13.5 Corners | 17% (5/30) | 19% (3/16) | 14% (2/14) |
Over 14.5 Corners | 13% (4/30) | 19% (3/16) | 7% (1/14) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Orgryte IS | Hammarby FF | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.17 | 4.00 | 6.16 |
More Corners Than Opponent | 57% (20/35) | 31% (5/16) | 79% (15/19) |
Over 2.5 Corners Earned | 80% (28/35) | 81% (13/16) | 79% (15/19) |
Over 3.5 Corners Earned | 69% (24/35) | 63% (10/16) | 74% (14/19) |
Over 4.5 Corners Earned | 60% (21/35) | 44% (7/16) | 74% (14/19) |
Over 5.5 Corners Earned | 37% (13/35) | 13% (2/16) | 58% (11/19) |
Over 6.5 Corners Earned | 23% (8/35) | 0% (0/16) | 42% (8/19) |
Over 7.5 Corners Earned | 20% (7/35) | 0% (0/16) | 37% (7/19) |
Over 8.5 Corners Earned | 14% (5/35) | 0% (0/16) | 26% (5/19) |
Corners Earned | 181 | 64 | 117 |
| Ogółem | Orgryte IS | Hammarby FF | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.20 | 5.56 | 3.05 |
More Corners Than Opponent | 57% (20/35) | 31% (5/16) | 79% (15/19) |
Over 2.5 Corners Against | 63% (22/35) | 75% (12/16) | 53% (10/19) |
Over 3.5 Corners Against | 46% (16/35) | 69% (11/16) | 26% (5/19) |
Over 4.5 Corners Against | 34% (12/35) | 56% (9/16) | 16% (3/19) |
Over 5.5 Corners Against | 29% (10/35) | 44% (7/16) | 16% (3/19) |
Over 6.5 Corners Against | 20% (7/35) | 31% (5/16) | 11% (2/19) |
Over 7.5 Corners Against | 17% (6/35) | 31% (5/16) | 5% (1/19) |
Over 8.5 Corners Against | 11% (4/35) | 19% (3/16) | 5% (1/19) |
Corners Against | 147 | 89 | 58 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Orgryte IS | Hammarby FF | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.20 (35/35) | 3.13 (16/16) | 3.26 (19/19) |
Over 0.5 Cards | 100% (35/35) | 100% (16/16) | 100% (19/19) |
Over 1.5 Cards | 80% (28/35) | 69% (11/16) | 89% (17/19) |
Over 2.5 Cards | 57% (20/35) | 69% (11/16) | 47% (9/19) |
Over 3.5 Cards | 43% (15/35) | 50% (8/16) | 37% (7/19) |
Over 4.5 Cards | 31% (11/35) | 25% (4/16) | 37% (7/19) |
Over 5.5 Cards | 6% (2/35) | 0% (0/16) | 11% (2/19) |
Over 6.5 Cards | 3% (1/35) | 0% (0/16) | 5% (1/19) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/35) | 0% (0/16) | 0% (0/19) |
Total Cards | 112 | 50 | 62 |
Highest in a Match | 7 | 5 | 7 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Orgryte IS | Hammarby FF | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 85% (17/20) | 100% (20/20) |

