Football Stats
Herb Gualberto Villarroel SJ
Flaga BoliwiaGualberto Villarroel SJ
15. miejsce w tabeli Primera División

2026/27 Gualberto Villarroel SJ — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze9
W2
R4
P3
Gz13
Gs14
RB-1
Śr. pkt1.11
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze8
W0
R4
P4
Gz6
Gs13
RB-7
Śr. pkt0.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze17
W2
R8
P7
Gz19
Gs27
RB-8
Śr. pkt0.82
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Gualberto Villarroel SJ — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Gualberto Villarroel SJ — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Gualberto Villarroel SJ — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Gualberto Villarroel SJ — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Gualberto Villarroel SJ — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Gualberto Villarroel SJ — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Gualberto Villarroel SJ — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Gualberto Villarroel SJ — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Gualberto Villarroel SJ — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Gualberto Villarroel SJ — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Gualberto Villarroel SJ — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Gualberto Villarroel SJ — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Gualberto Villarroel SJ — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Gualberto Villarroel SJ — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Gualberto Villarroel SJ — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Gualberto Villarroel SJ — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
25.08Herb Gualberto Villarroel SJGualberto Villarroel SJ33Oriente Petrolero
22.08ABB22Herb Gualberto Villarroel SJGualberto Villarroel SJ
17.08Independiente Petrolero10Herb Gualberto Villarroel SJGualberto Villarroel SJ
09.08Herb Gualberto Villarroel SJGualberto Villarroel SJ23Always Ready
05.08Herb Gualberto Villarroel SJGualberto Villarroel SJ00San Antonio Bulo Bulo
02.08Real Potosí00Herb Gualberto Villarroel SJGualberto Villarroel SJ
27.07Herb Gualberto Villarroel SJGualberto Villarroel SJ21Universitario de Vinto
19.07Herb Gualberto Villarroel SJGualberto Villarroel SJ00The Strongest
15.07Blooming11Herb Gualberto Villarroel SJGualberto Villarroel SJ
11.07Real Oruro31Herb Gualberto Villarroel SJGualberto Villarroel SJ

Gualberto Villarroel SJ — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
1.10
1.80
2.90
Strzelone
0.40
1.00
1.40
Stracone
0.70
0.80
1.50
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
60%
40%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
1.40
1.50
2.90
Strzelone
0.60
0.60
1.20
Stracone
0.80
0.90
1.70
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
60%
50%
55%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Wyjazd jest o 27% lepsza niż Dom pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
12.29
11.00
14.00
Strzały celne / mecz
3.29
2.50
4.33
Strzały niecelne / mecz
6.71
7.25
6.00
Skuteczność strzałów
8.1%
9.1%
7.1%
Strzały na gola
12.29
11.00
14.00
Strzały celne na gola
3.29
2.50
4.33
Strzały Over 10.5
57% (4/7)
50% (2/4)
67% (2/3)
Strzały Over 11.5
57% (4/7)
50% (2/4)
67% (2/3)
Strzały Over 12.5
57% (4/7)
50% (2/4)
67% (2/3)
Strzały Over 13.5
57% (4/7)
50% (2/4)
67% (2/3)
Strzały Over 14.5
29% (2/7)
25% (1/4)
33% (1/3)
Strzały celne Over 3.5
57% (4/7)
25% (1/4)
100% (3/3)
Strzały celne Over 4.5
14% (1/7)
0% (0/4)
33% (1/3)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/7)
0% (0/4)
0% (0/3)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/7)
0% (0/4)
0% (0/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
5.57
5.50
5.67
Match Offsides Over 0.5 %
100% (7/7)
100% (4/4)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (7/7)
100% (4/4)
100% (3/3)
Match Offsides Over 2.5 %
100% (7/7)
100% (4/4)
100% (3/3)
Match Offsides Over 3.5 %
86% (6/7)
100% (4/4)
67% (2/3)
Team Offsides AVG
3.00
3.00
3.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (7/7)
100% (4/4)
100% (3/3)
Team Offsides Over 1.5 %
100% (7/7)
100% (4/4)
100% (3/3)
Team Offsides Over 2.5 %
57% (4/7)
50% (2/4)
67% (2/3)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Under 1.5
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Under 2.5
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Under 3.5
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Under 4.5
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)
Under 5.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 14% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS & Lose
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Gualberto Villarroel SJ

Wynik meczu

1-1
3 (18%)
1-2
3 (18%)
0-0
3 (18%)
2-3
1 (6%)
0-3
1 (6%)

Wynik do przerwy

0-1
6 (35%)
0-0
4 (24%)
1-0
3 (18%)
0-2
2 (12%)
1-2
1 (6%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Gualberto Villarroel SJ

Liczba goli w meczu

3
5 (29%)
2
3 (18%)
0
3 (18%)
5
2 (12%)
4
2 (12%)

Liczba goli do przerwy

1
9 (53%)
0
4 (24%)
2
3 (18%)
3
1 (6%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Primera División.

Primera División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bolívar171133362.12
2Always Ready171061362.12
3The Strongest17962331.94
4Oriente Petrolero17836271.59
5Real Potosí17674251.47
7Guabirá17746251.47
8Aurora17593241.41
9Blooming17584231.35
10Nacional Potosí17638211.24
11Real Oruro17539181.06
12ABB175210171.00
13San Antonio Bulo Bulo175210171.00
14Real Tomayapo17449160.94