Football Stats
Herb Aurora
Flaga BoliwiaAurora
8. miejsce w tabeli Primera División

2026/27 Aurora — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze8
W3
R4
P1
Gz16
Gs13
RB+3
Śr. pkt1.63
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze9
W2
R5
P2
Gz9
Gs11
RB-2
Śr. pkt1.22
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze17
W5
R9
P3
Gz25
Gs24
RB+1
Śr. pkt1.41
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Aurora — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
  • Aurora — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Aurora — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Aurora — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Aurora — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Aurora — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Aurora — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Aurora — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Aurora — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Aurora — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Aurora — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Aurora — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Aurora — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Aurora — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Aurora — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Aurora — obie drużyny strzelają (BTTS) (15/20, 75%)
  • Aurora — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Aurora — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Aurora — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
27.08Always Ready22Herb AuroraAurora
22.08Herb AuroraAurora00Real Potosí
15.08Blooming30Herb AuroraAurora
08.08Herb AuroraAurora24Bolívar
04.08Independiente Petrolero11Herb AuroraAurora
31.07The Strongest11Herb AuroraAurora
24.07Herb AuroraAurora32ABB
19.07Herb AuroraAurora22Oriente Petrolero
10.07Nacional Potosí20Herb AuroraAurora
02.06Universitario de Vinto12Herb AuroraAurora

Aurora — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 100% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
1.80
2.00
3.80
Strzelone
0.90
1.00
1.90
Stracone
0.90
1.00
1.90
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
50%
30%
Śr. goli/mecz
0.90
1.30
2.20
Strzelone
0.30
0.70
1.00
Stracone
0.60
0.60
1.20
BTTS %
20%
10%
15%
Czyste konto %
50%
60%
55%
Nie strzelił %
70%
40%
55%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 138% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
13.50
19.00
8.00
Strzały celne / mecz
5.00
7.50
2.50
Strzały niecelne / mecz
5.63
7.00
4.25
Skuteczność strzałów
11.1%
11.8%
9.4%
Strzały na gola
9.00
8.44
10.67
Strzały celne na gola
3.33
3.33
3.33
Strzały Over 10.5
50% (4/8)
100% (4/4)
0% (0/4)
Strzały Over 11.5
50% (4/8)
100% (4/4)
0% (0/4)
Strzały Over 12.5
50% (4/8)
100% (4/4)
0% (0/4)
Strzały Over 13.5
50% (4/8)
100% (4/4)
0% (0/4)
Strzały Over 14.5
50% (4/8)
100% (4/4)
0% (0/4)
Strzały celne Over 3.5
75% (6/8)
100% (4/4)
50% (2/4)
Strzały celne Over 4.5
38% (3/8)
75% (3/4)
0% (0/4)
Strzały celne Over 5.5
38% (3/8)
75% (3/4)
0% (0/4)
Strzały celne Over 6.5
25% (2/8)
50% (2/4)
0% (0/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Wyjazd notuje o 25% wyższy wynik niż Dom pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.75
3.75
3.75
Match Offsides Over 0.5 %
100% (8/8)
100% (4/4)
100% (4/4)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (8/8)
100% (4/4)
100% (4/4)
Match Offsides Over 2.5 %
75% (6/8)
75% (3/4)
75% (3/4)
Match Offsides Over 3.5 %
63% (5/8)
75% (3/4)
50% (2/4)
Team Offsides AVG
2.25
2.00
2.50
Team Offsides Over 0.5 %
100% (8/8)
100% (4/4)
100% (4/4)
Team Offsides Over 1.5 %
63% (5/8)
50% (2/4)
75% (3/4)
Team Offsides Over 2.5 %
50% (4/8)
50% (2/4)
50% (2/4)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 1.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 2.5
50% (10/20)
30% (3/10)
70% (7/10)
Under 3.5
65% (13/20)
40% (4/10)
90% (9/10)
Under 4.5
80% (16/20)
60% (6/10)
100% (10/10)
Under 5.5
85% (17/20)
70% (7/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 50% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
40% (8/20)
60% (6/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
40% (8/20)
70% (7/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
20% (4/20)
40% (4/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
45% (9/20)
70% (7/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
20% (4/20)
40% (4/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
40% (8/20)
10% (1/10)
70% (7/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Aurora

Wynik meczu

1-1
5 (29%)
0-0
2 (12%)
2-2
2 (12%)
3-2
1 (6%)
2-4
1 (6%)

Wynik do przerwy

0-0
6 (35%)
1-1
4 (24%)
0-1
3 (18%)
1-0
1 (6%)
2-1
1 (6%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Aurora

Liczba goli w meczu

2
7 (41%)
4
3 (18%)
0
2 (12%)
6
2 (12%)
3
2 (12%)

Liczba goli do przerwy

0
6 (35%)
2
5 (29%)
1
4 (24%)
3
2 (12%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Primera División.

Primera División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bolívar171133362.12
2Always Ready171061362.12
3The Strongest17962331.94
4Oriente Petrolero17836271.59
5Real Potosí17674251.47
7Guabirá17746251.47
8Aurora17593241.41
9Blooming17584231.35
10Nacional Potosí17638211.24
11Real Oruro17539181.06
12ABB175210171.00
13San Antonio Bulo Bulo175210171.00
14Real Tomayapo17449160.94