Football Stats
Herb Nacional Potosí
Flaga BoliwiaNacional Potosí
10. miejsce w tabeli Primera División

2026/27 Nacional Potosí — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze8
W5
R1
P2
Gz16
Gs9
RB+7
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze9
W1
R2
P6
Gz9
Gs14
RB-5
Śr. pkt0.56
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze17
W6
R3
P8
Gz25
Gs23
RB+2
Śr. pkt1.24
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Nacional Potosí — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Nacional Potosí — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Nacional Potosí — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Nacional Potosí — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Nacional Potosí — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Nacional Potosí — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Nacional Potosí — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Nacional Potosí — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Nacional Potosí — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Nacional Potosí — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Nacional Potosí — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Nacional Potosí — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Nacional Potosí — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Nacional Potosí — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Nacional Potosí — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 18 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
25.08Universitario de Vinto20Herb Nacional PotosíNacional Potosí
22.08Herb Nacional PotosíNacional Potosí30Independiente Petrolero
16.08Herb Nacional PotosíNacional Potosí20ABB
08.08San Antonio Bulo Bulo21Herb Nacional PotosíNacional Potosí
05.08Herb Nacional PotosíNacional Potosí23The Strongest
02.08Oriente Petrolero10Herb Nacional PotosíNacional Potosí
26.07Herb Nacional PotosíNacional Potosí41Real Tomayapo
20.07Herb Nacional PotosíNacional Potosí14Real Oruro
12.07Real Potosí11Herb Nacional PotosíNacional Potosí
10.07Herb Nacional PotosíNacional Potosí20Aurora

Nacional Potosí — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 100% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
70%
60%
Śr. goli/mecz
1.20
1.60
2.80
Strzelone
0.80
1.10
1.90
Stracone
0.40
0.50
0.90
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
70%
70%
70%
Nie strzelił %
50%
10%
30%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
1.00
1.60
2.60
Strzelone
0.50
0.60
1.10
Stracone
0.50
1.00
1.50
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
60%
60%
60%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 38% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
12.14
13.75
10.00
Strzały celne / mecz
5.00
6.00
3.67
Strzały niecelne / mecz
5.00
5.50
4.33
Skuteczność strzałów
12.9%
14.5%
10.0%
Strzały na gola
7.73
6.88
10.00
Strzały celne na gola
3.18
3.00
3.67
Strzały Over 10.5
71% (5/7)
100% (4/4)
33% (1/3)
Strzały Over 11.5
57% (4/7)
75% (3/4)
33% (1/3)
Strzały Over 12.5
57% (4/7)
75% (3/4)
33% (1/3)
Strzały Over 13.5
57% (4/7)
75% (3/4)
33% (1/3)
Strzały Over 14.5
14% (1/7)
25% (1/4)
0% (0/3)
Strzały celne Over 3.5
86% (6/7)
100% (4/4)
67% (2/3)
Strzały celne Over 4.5
43% (3/7)
75% (3/4)
0% (0/3)
Strzały celne Over 5.5
29% (2/7)
50% (2/4)
0% (0/3)
Strzały celne Over 6.5
29% (2/7)
50% (2/4)
0% (0/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 7% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
4.86
4.25
5.67
Match Offsides Over 0.5 %
100% (7/7)
100% (4/4)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (7/7)
100% (4/4)
100% (3/3)
Match Offsides Over 2.5 %
100% (7/7)
100% (4/4)
100% (3/3)
Match Offsides Over 3.5 %
71% (5/7)
50% (2/4)
100% (3/3)
Team Offsides AVG
2.43
2.50
2.33
Team Offsides Over 0.5 %
100% (7/7)
100% (4/4)
100% (3/3)
Team Offsides Over 1.5 %
57% (4/7)
50% (2/4)
67% (2/3)
Team Offsides Over 2.5 %
43% (3/7)
50% (2/4)
33% (1/3)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Under 2.5
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Under 3.5
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)
Under 4.5
85% (17/20)
70% (7/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 75% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
55% (11/20)
40% (4/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Nacional Potosí

Wynik meczu

1-2
3 (18%)
1-1
3 (18%)
2-0
2 (12%)
3-0
2 (12%)
1-0
1 (6%)

Wynik do przerwy

0-0
6 (35%)
1-0
5 (29%)
0-1
2 (12%)
0-2
2 (12%)
3-1
1 (6%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Nacional Potosí

Liczba goli w meczu

2
6 (35%)
3
5 (29%)
5
3 (18%)
1
2 (12%)
4
1 (6%)

Liczba goli do przerwy

1
7 (41%)
0
6 (35%)
2
2 (12%)
4
1 (6%)
3
1 (6%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Primera División.

Primera División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bolívar171133362.12
2Always Ready171061362.12
3The Strongest17962331.94
4Oriente Petrolero17836271.59
5Real Potosí17674251.47
7Guabirá17746251.47
8Aurora17593241.41
9Blooming17584231.35
10Nacional Potosí17638211.24
11Real Oruro17539181.06
12ABB175210171.00
13San Antonio Bulo Bulo175210171.00
14Real Tomayapo17449160.94