Football Stats
Herb Bolívar
Flaga BoliwiaBolívar
1. miejsce w tabeli Primera División

2026/27 Bolívar — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze9
W7
R1
P1
Gz29
Gs9
RB+20
Śr. pkt2.44
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze8
W4
R2
P2
Gz15
Gs10
RB+5
Śr. pkt1.75
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze17
W11
R3
P3
Gz44
Gs19
RB+25
Śr. pkt2.12
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Bolívar — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Bolívar — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Bolívar — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Bolívar — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Bolívar — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Bolívar — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Bolívar — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Bolívar — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Bolívar — wygrywa 2. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Bolívar — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Bolívar — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Bolívar — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Bolívar — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Bolívar — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Bolívar — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Bolívar — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Bolívar — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Bolívar — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Bolívar — powyżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Bolívar — wygrywa (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Bolívar — wygrywa w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Bolívar — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Bolívar — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Bolívar — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Bolívar — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Bolívar — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Bolívar — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Bolívar — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Herb BolívarBolívar41ABB
23.08Real Oruro24Herb BolívarBolívar
15.08Herb BolívarBolívar41San Antonio Bulo Bulo
08.08Aurora24Herb BolívarBolívar
06.08Herb BolívarBolívar21Oriente Petrolero
02.08Always Ready10Herb BolívarBolívar
26.07Herb BolívarBolívar21Real Potosí
18.07Herb BolívarBolívar40Guabirá
12.07The Strongest11Herb BolívarBolívar
16.05Universitario de Vinto32Herb BolívarBolívar

Bolívar — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 86% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
80%
65%
Śr. goli/mecz
1.90
2.40
4.30
Strzelone
1.40
2.00
3.40
Stracone
0.50
0.40
0.90
BTTS %
40%
20%
30%
Czyste konto %
50%
70%
60%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
1.50
1.70
3.20
Strzelone
0.90
1.10
2.00
Stracone
0.60
0.60
1.20
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
30%
30%
30%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 7% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
21.17
21.40
20.00
Strzały celne / mecz
9.67
10.80
4.00
Strzały niecelne / mecz
7.17
7.00
8.00
Skuteczność strzałów
11.8%
13.1%
5.0%
Strzały na gola
8.47
7.64
20.00
Strzały celne na gola
3.87
3.86
4.00
Strzały Over 10.5
100% (6/6)
100% (5/5)
100% (1/1)
Strzały Over 11.5
100% (6/6)
100% (5/5)
100% (1/1)
Strzały Over 12.5
100% (6/6)
100% (5/5)
100% (1/1)
Strzały Over 13.5
100% (6/6)
100% (5/5)
100% (1/1)
Strzały Over 14.5
83% (5/6)
80% (4/5)
100% (1/1)
Strzały celne Over 3.5
100% (6/6)
100% (5/5)
100% (1/1)
Strzały celne Over 4.5
83% (5/6)
100% (5/5)
0% (0/1)
Strzały celne Over 5.5
83% (5/6)
100% (5/5)
0% (0/1)
Strzały celne Over 6.5
83% (5/6)
100% (5/5)
0% (0/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
4.33
4.60
3.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (6/6)
100% (5/5)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (6/6)
100% (5/5)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
100% (6/6)
100% (5/5)
100% (1/1)
Match Offsides Over 3.5 %
67% (4/6)
80% (4/5)
0% (0/1)
Team Offsides AVG
2.83
3.40
0.00
Team Offsides Over 0.5 %
83% (5/6)
100% (5/5)
0% (0/1)
Team Offsides Over 1.5 %
83% (5/6)
100% (5/5)
0% (0/1)
Team Offsides Over 2.5 %
50% (3/6)
60% (3/5)
0% (0/1)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Under 2.5
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
Under 3.5
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)
Under 4.5
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
Under 5.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Win
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Bolívar

Wynik meczu

2-1
3 (18%)
4-2
2 (12%)
1-1
2 (12%)
4-1
2 (12%)
5-2
1 (6%)

Wynik do przerwy

1-1
5 (29%)
0-0
3 (18%)
1-0
2 (12%)
2-0
2 (12%)
0-1
2 (12%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Bolívar

Liczba goli w meczu

3
4 (24%)
6
3 (18%)
2
3 (18%)
5
3 (18%)
7
1 (6%)

Liczba goli do przerwy

2
7 (41%)
1
4 (24%)
3
3 (18%)
0
3 (18%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Primera División.

Primera División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bolívar171133362.12
2Always Ready171061362.12
3The Strongest17962331.94
4Oriente Petrolero17836271.59
5Real Potosí17674251.47
7Guabirá17746251.47
8Aurora17593241.41
9Blooming17584231.35
10Nacional Potosí17638211.24
11Real Oruro17539181.06
12ABB175210171.00
13San Antonio Bulo Bulo175210171.00
14Real Tomayapo17449160.94