Football Stats
Herb KVC Westerlo
Flaga BelgiaKVC Westerlo
16. miejsce w tabeli Pro League
Belgia / Pro LeagueSezon 2026/27

2026/27 KVC Westerlo — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W0
R1
P1
Gz3
Gs7
RB-4
Śr. pkt0.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W0
R0
P2
Gz2
Gs7
RB-5
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W0
R1
P3
Gz5
Gs14
RB-9
Śr. pkt0.25
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • KVC Westerlo — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • KVC Westerlo — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • KVC Westerlo — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • KVC Westerlo — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • KVC Westerlo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • KVC Westerlo — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • KVC Westerlo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • KVC Westerlo — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • KVC Westerlo — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • KVC Westerlo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • KVC Westerlo — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • KVC Westerlo — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • KVC Westerlo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • KVC Westerlo — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 KVC Westerlo — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 KVC Westerlo — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 KVC Westerlo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 KVC Westerlo — nie wygrywa 1. połowę w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 KVC Westerlo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb KVC WesterloKVC Westerlo22Zulte Waregem
23.08Lommel United40Herb KVC WesterloKVC Westerlo
15.08Genk32Herb KVC WesterloKVC Westerlo
08.08Herb KVC WesterloKVC Westerlo15Union St. Gilloise
23.05Antwerp20Herb KVC WesterloKVC Westerlo
19.05Herb KVC WesterloKVC Westerlo12Standard Liege
16.05Charleroi01Herb KVC WesterloKVC Westerlo
10.05Genk30Herb KVC WesterloKVC Westerlo
02.05Herb KVC WesterloKVC Westerlo33OH Leuven
25.04Herb KVC WesterloKVC Westerlo24Antwerp

KVC Westerlo — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
50%
30%
Śr. goli/mecz
1.80
1.80
3.60
Strzelone
0.50
1.00
1.50
Stracone
1.30
0.80
2.10
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
30%
60%
45%
Nie strzelił %
50%
30%
40%
Posiadanie piłki
50%
Śr. strzały/mecz
13.50
Śr. faule/mecz
10.80
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
1.00
1.30
2.30
Strzelone
0.50
0.50
1.00
Stracone
0.50
0.80
1.30
BTTS %
10%
10%
10%
Czyste konto %
70%
50%
60%
Nie strzelił %
60%
60%
60%
Posiadanie piłki
50%
Śr. strzały/mecz
14.33
Śr. faule/mecz
10.44

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Wyjazd jest o 21% lepsza niż Dom pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
15.00
14.00
17.00
Strzały celne / mecz
4.67
5.00
4.00
Strzały niecelne / mecz
4.67
4.50
5.00
Skuteczność strzałów
6.7%
10.7%
0.0%
Strzały na gola
15.00
9.33
Strzały celne na gola
4.67
3.33
Strzały Over 10.5
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Strzały Over 11.5
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Strzały Over 12.5
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Strzały Over 13.5
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Strzały Over 14.5
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Strzały celne Over 3.5
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Strzały celne Over 4.5
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 5.5
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 6.5
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.00
3.00
3.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 3.5 %
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Team Offsides AVG
1.00
1.00
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 121% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
1.19
1.46
0.66
xGA (Against)
1.55
1.65
1.34
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 1.5
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Under 2.5
40% (8/20)
20% (2/10)
60% (6/10)
Under 3.5
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)
Under 4.5
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)
Under 5.5
85% (17/20)
70% (7/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 300% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
80% (8/10)
20% (2/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
30% (6/20)
50% (5/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
80% (8/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
40% (4/10)
80% (8/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 21% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.89 (19/20)
9.00 (10/10)
10.89 (9/10)
Over 6.5 Corners
89% (17/19)
90% (9/10)
89% (8/9)
Over 7.5 Corners
79% (15/19)
70% (7/10)
89% (8/9)
Over 8.5 Corners
68% (13/19)
60% (6/10)
78% (7/9)
Over 9.5 Corners
47% (9/19)
40% (4/10)
56% (5/9)
Over 10.5 Corners
37% (7/19)
20% (2/10)
56% (5/9)
Over 11.5 Corners
32% (6/19)
10% (1/10)
56% (5/9)
Over 12.5 Corners
21% (4/19)
10% (1/10)
33% (3/9)
Over 13.5 Corners
11% (2/19)
0% (0/10)
22% (2/9)
Over 14.5 Corners
5% (1/19)
0% (0/10)
11% (1/9)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.65
4.50
4.80
More Corners Than Opponent
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
Over 2.5 Corners Earned
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Corners Earned
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Corners Earned
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Corners Earned
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 6.5 Corners Earned
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 8.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Corners Earned
93
45
48

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 7% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.25 (20/20)
4.40 (10/10)
4.10 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5 Cards
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Cards
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 4.5 Cards
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Cards
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Cards
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Cards
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Total Cards
85
44
41
Highest in a Match
8
8
6
Lowest in a Match
1
1
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny KVC Westerlo

Wynik meczu

1-5
1 (25%)
0-4
1 (25%)
2-3
1 (25%)
2-2
1 (25%)

Wynik do przerwy

1-1
2 (50%)
0-2
1 (25%)
2-2
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny KVC Westerlo

Liczba goli w meczu

4
2 (50%)
6
1 (25%)
5
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

2
3 (75%)
4
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Pro League.

Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Charleroi4400123.00
2Club Brugge KV430192.25
3Gent330093.00
4Zulte Waregem422082.00
5Standard Liege422082.00
7Genk421171.75
8Lommel United421171.75
9Antwerp421171.75
10St. Truiden312051.67
11Anderlecht310231.00
12SK Beveren410330.75
13Cercle Brugge402220.50
14KV Mechelen402220.50
16KVC Westerlo401310.25
17OH Leuven300300.00
18Kortrijk300300.00