Football Stats
Herb Club Brugge KV
Flaga BelgiaClub Brugge KV
2. miejsce w tabeli Pro League
Belgia / Pro LeagueSezon 2026/27

2026/27 Club Brugge KV — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W2
R0
P0
Gz4
Gs0
RB+4
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz4
Gs2
RB+2
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W3
R0
P1
Gz8
Gs2
RB+6
Śr. pkt2.25
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Club Brugge KV — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Club Brugge KV — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Club Brugge KV — wygrywa u siebie (9/10, 90%)
  • Club Brugge KV — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Club Brugge KV — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Club Brugge KV — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Club Brugge KV — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Club Brugge KV — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Club Brugge KV — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Club Brugge KV — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Club Brugge KV — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Club Brugge KV — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Club Brugge KV — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Club Brugge KV — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Club Brugge KV — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Club Brugge KV — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Club Brugge KV — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Club Brugge KV — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Club Brugge KV — jest niepokonany w 1. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Club Brugge KV — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 18 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Gent21Herb Club Brugge KVClub Brugge KV
23.08Herb Club Brugge KVClub Brugge KV10Cercle Brugge
15.08OH Leuven03Herb Club Brugge KVClub Brugge KV
07.08Herb Club Brugge KVClub Brugge KV30Kortrijk
24.05Herb Club Brugge KVClub Brugge KV50Gent
21.05KV Mechelen22Herb Club Brugge KVClub Brugge KV
17.05Herb Club Brugge KVClub Brugge KV50Union St. Gilloise
09.05Herb Club Brugge KVClub Brugge KV20St. Truiden
03.05Anderlecht13Herb Club Brugge KVClub Brugge KV
26.04Gent02Herb Club Brugge KVClub Brugge KV

Club Brugge KV — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 18% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
70%
60%
65%
Śr. goli/mecz
1.90
2.20
4.10
Strzelone
1.70
1.70
3.40
Stracone
0.20
0.50
0.70
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
80%
60%
70%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
63%
Śr. strzały/mecz
22.60
Śr. faule/mecz
7.70
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
60%
55%
Śr. goli/mecz
1.20
1.90
3.10
Strzelone
0.80
1.20
2.00
Stracone
0.40
0.70
1.10
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
55%
Śr. strzały/mecz
13.56
Śr. faule/mecz
12.44

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 119% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
14.33
17.50
8.00
Strzały celne / mecz
5.00
6.00
3.00
Strzały niecelne / mecz
4.67
5.00
4.00
Skuteczność strzałów
11.6%
11.4%
12.5%
Strzały na gola
8.60
8.75
8.00
Strzały celne na gola
3.00
3.00
3.00
Strzały Over 10.5
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Strzały Over 11.5
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Strzały Over 12.5
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Strzały Over 13.5
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Strzały Over 14.5
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 3.5
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 4.5
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 5.5
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 6.5
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.00
3.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 3.5 %
0% (0/2)
0% (0/2)
Team Offsides AVG
2.00
2.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (2/2)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
100% (2/2)
100% (2/2)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/2)
0% (0/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 309% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
1.99
2.66
0.65
xGA (Against)
1.05
0.89
1.38
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 2.5
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Under 3.5
60% (12/20)
40% (4/10)
80% (8/10)
Under 4.5
75% (15/20)
50% (5/10)
100% (10/10)
Under 5.5
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 60% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
50% (5/10)
80% (8/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
65% (13/20)
50% (5/10)
80% (8/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 16% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
11.11 (19/20)
11.90 (10/10)
10.22 (9/10)
Over 6.5 Corners
79% (15/19)
90% (9/10)
67% (6/9)
Over 7.5 Corners
74% (14/19)
80% (8/10)
67% (6/9)
Over 8.5 Corners
63% (12/19)
70% (7/10)
56% (5/9)
Over 9.5 Corners
63% (12/19)
70% (7/10)
56% (5/9)
Over 10.5 Corners
53% (10/19)
60% (6/10)
44% (4/9)
Over 11.5 Corners
53% (10/19)
60% (6/10)
44% (4/9)
Over 12.5 Corners
47% (9/19)
60% (6/10)
33% (3/9)
Over 13.5 Corners
26% (5/19)
30% (3/10)
22% (2/9)
Over 14.5 Corners
26% (5/19)
30% (3/10)
22% (2/9)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
6.55
8.10
5.00
More Corners Than Opponent
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 2.5 Corners Earned
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Corners Earned
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 4.5 Corners Earned
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 5.5 Corners Earned
50% (10/20)
80% (8/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Corners Earned
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Corners Earned
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
Over 8.5 Corners Earned
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
Corners Earned
131
81
50

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 138% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
3.55 (20/20)
2.10 (10/10)
5.00 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
80% (16/20)
60% (6/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
65% (13/20)
40% (4/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Cards
40% (8/20)
10% (1/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Cards
25% (5/20)
0% (0/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Cards
20% (4/20)
0% (0/10)
40% (4/10)
Over 6.5 Cards
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Total Cards
71
21
50
Highest in a Match
8
4
8
Lowest in a Match
1
1
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Club Brugge KV

Wynik meczu

3-0
2 (50%)
1-0
1 (25%)
1-2
1 (25%)

Wynik do przerwy

1-0
3 (75%)
1-1
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Club Brugge KV

Liczba goli w meczu

3
3 (75%)
1
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

1
3 (75%)
2
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Pro League.

Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Charleroi4400123.00
2Club Brugge KV430192.25
3Gent330093.00
4Zulte Waregem422082.00
5Standard Liege422082.00
7Genk421171.75
8Lommel United421171.75
9Antwerp421171.75
10St. Truiden312051.67
11Anderlecht310231.00
12SK Beveren410330.75
13Cercle Brugge402220.50
14KV Mechelen402220.50
16KVC Westerlo401310.25
17OH Leuven300300.00
18Kortrijk300300.00